Danny Krueger (BRETT DAVERN) je dvadsaťročný automobilový pretekár a rebel, ktorý zo zásady rešpektuje len svoje vlastné pravidlá. Po získaní štipendia na prestížnej škole Fast Lane Racing Academy súťaží s najdivokejšími jazdcami na svete. Napätie stúpa na trati i mimo nej a strašná nehoda pripraví o život Dannyho športového partnera. Keď hrozí, že Dannyho z akadémie vyhodia, spojí sa so svojím starým rivalom, Jakeom Kendallom (BEAU MIRCHOFF). Obaja musia zabudnúť na dávne spory, aby spoločne vytvorili profesionálny, silný a víťazný pretekársky tím. (TV JOJ)

Ukážka z filmu 7

FaceMan

Oproti jednotke tu je viac závodenia, vrátili sa nám všetky filmové postavy až na malý rozdiel bez ich hercov. Ostala pôvodne iba Nicole Badaan. Medzi mladými to iskrý čo len pridáva na atmosfére. 94 minút si myslím že je tak akurát na tip filmu. Nič veľké som od toho ani neočakával kedže som videl jednotku, takže sklamanie ani prísť nemohlo. Nebudem vám tu spoilerovať aby ste aj vy niečo z toho mali(aj keď je to predvídateľné a dojde to aj vám bez toho aby som niečo vravel). Nenudil som sa, takže priemerné 3* ()

JohnCZ

Pokračování na úrovni předchozího dílu, na kterém mě vadila jedna věc: kompletní změna obsazení (až na Nicole Badaan), které je až na výjimky méně sympatické. Tentokrát je to o maličko vyspělejší, více zaměřené na závodění, ale těžce předvídatelné. Jako oddychovka ale dost funkční, na video film pohoda. ()

Aljak

Celkom fajn, teda nebolo to až také zlé ako som spočiatku čakal. Len škoda tej obrovskej predvídavosti, ktorá sa hromadila prakticky celý film, až na konci napokon celkom vybuchla. Viac sa mi teda pozdával celý ten výcvik v akadémii, kde oveľa viac ako silné motory museli talentovaní mladíci krotiť svoje obrovské egá. Inak, ani Danny mi neprišiel zrovna prototyp skromného chalana, takže vôbec som k nemu nemal sympatie, ani po tom ako sa už začal správať ako tak ohľaduplne. Nuž, ale ako oddychovka to celkom ušlo. Nebyť tuctového záveru, možno by to bolo aj na 4*. ()

MartinezZ

Teenage drndrdn pitomost, to ano. Ale alespoň si to nehraje na über cool frajery, výbuchy a osudová střetnutí. Prostě jen závod mladíků na nějaké nízké soutěži. Porovnám-li s nedávnými Need for Speed, je tohle rozhodně o něco lepší a rozhodně méně trapné. I tak od toho nečekejte nic, co by nepatřilo primárně na DVD. ()

Mr_Fear

Jak to tak býva, tak příliš nevydařený start ve finále není nijak slavný, což platí o tomhle filmu i dvojnásob. Nic jsem si od filmu nesliboval, ale že se to až tak propadne? Hrůza - vyměnit skoro celé osazenstvo za úplně jiné tváře (asi si herci po prvním díle řekli, že už v tom jet nechtějí). Když se nebudu dívat na herecké výkony, tak musím říct, že ani střih není žádná sláva. Bouračky jsou zabírány tak na hlavu, že člověk by i víc věřil neuvěřitelným demoličním scénám v Rychle a Zběsile. Psychologie (nebo vývoj) postav je tak náhlý a střídavý, jak aprílové počasí. No 1.5 hvězdičky za odvahu tohle prezentovat veřejně. A jenom takový rýpavý detail jako bonus, ty plakáty tady v galerii WHAT?! Ani jedno auto v takovémto provedení v tom filmu neučínkovalo, to se to všechno dělalo na rychlo stylem "Ať už to máme za sebou..."? ()