Réžia:
Seung-wan RyooScenár:
Seung-wan RyooKamera:
Mo-gae LeeHudba:
Jun-seok BangHrajú:
Jeong-min Hwang, Ji-sub So, Joong-ki Song, Jeong-hyeon Lee, Su-an Kim, Kyeong-yeong Lee, Min-jae Kim, In-woo Kim, Seung-hwan Shin, Dong-yeong Kim (viac)Obsahy(1)
Drama podle skutečných událostí líčí osudy korejských civilistů, kteří byli ze své země odváženi japonskými okupanty na ostrov Hašima. Tam byli muži jako pracovní otroci donuceni těžit uhlí v dole, zatímco zajatkyně sloužily japonským vojákům jako nedobrovolné konkubíny. Lidé se snaží udržet naději na přežití v tušení blížícího se konce války, ale čeká je ještě finální bitva. (ČSFD)
(viac)Hrajú
Jeong-min Hwang
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Nový svet (2013)
Dalkomhan insaeng (2005)
Geurimja sarin (2009)
Ji-sub So
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Ohjik geudaeman (2011)
Joong-ki Song
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Jeong-hyeon Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Útěk z Hašimy (2017)
Podozrivá (2022)
1597: bitva u Myeongryang (2014)
Su-an Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Sieť (2016)
Haeeohwa (2016)
Vlak do Pusanu (2016)
Kyeong-yeong Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Sunny (2011)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Bubueui segye (2020) (seriál)
Min-jae Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Vnitřní krása (2015)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
In-woo Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Koria (2012)
Komorná (2016)
Seung-hwan Shin
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Yeonae soseol (2002)
Vagabond (2019) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Dong-yeong Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Ggotpineun bomi omyeon (2004)
Hyeon-tak Sin
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Vzpomínky na lásku (2004)
Seulpeumboda deo seulpeun iyagi (2009)
Pohwa sogeuro (2010)
Chul-woo Han
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Muž odnikud (2010)
Viděl jsem ďábla (2010)
Bareuge salja (2007)
Joo-bong Ki
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Pohraniční pásmo (2000)
Má je pomsta (2002)
Plačící pěst (2005)
Seok-yong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Nae Nampyeongwa Gyeolhonhaejwo (2024) (seriál)
Sunny (2011)
Bae-soo Jeon
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Královna slz (2024) (seriál)
Keurosing (2008)
Králův dvojník (2012)
Ji-seong Eom
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Dogani (2011)
Beomjoidosi (2017)
Hieoro (2009) (seriál)
Won-hae Kim
Južná Kórea
Bang-woo Dong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Adresát neznámý (2001)
Běž! (2001)
Yooryung (2012) (seriál)
Ha-seok Jo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Moobangbi dosi (2008)
kil-is (2019) (seriál)
Žluté moře (2010)
Byeong-gook Hwang
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Haeeohwa (2016)
Peulraenmaen (2013)
Veterán (2015)