Hieoro

• Južná Kórea 히어로 (viac)

EsterH

Ako komédia dobré, hlavne prvé časti boli fajn, potom už to viazlo a dej sa zbytočne naťahoval. Joon-gi Lee samozrejme nesklamal, vrchol seriálu bol pre mňa v jednom z prvých dielov, kedy v prestrojení a s fúzikmi tancoval latino. Novinárka ma hlasom aj správaním dosť iritovala, ale policajtka to vylepšovala. ()

Ivuse

Po dramatických slaďárnách, které Jižní Korea produkuje, velmi dobrá změna. (ne že bych proti nim něco měla :-D). Tady je romantická linka jen takový doplňující, až nedůležitý fakt. Lee Joon-gi je hvězda, což se dá posoudit už jen z hodnocení filmů a seriálů, kde hrál. Ať už hraje roli vedlejší nebo hlavní, je mi to upřímně jedno, stejně mě vždycky dostane :-) Děj je dobře napínavý a dramatický - po shlédnutí jednoho dílu jsem prostě musela vidět další, kdybych neměla i jiné povinnosti, tak bych byla schopná zkouknout to mnohem dřív. Chvilku trvá než se akce rozjede, ale pak to stojí za to. Seriál je samozřejmě provázen hudbou, která je, jak je u korejských seriálů zvykem, velmi dobrá. ()

Zíza

Přeloženo. (Nic hrozného, ale bohužel jsem předtím viděla Pinocchio a Healer (jehož hlavní hrdina se zde zaučoval) a tyhle seriály z novinářského prostředí se mi líbily mnohem více. Tady mě tolik nezaujal ani hlavní hrdina, natož hlavní hrdinka, kterou jsem na začátku chtěla vysloveně poslat na Měsíc, naštěstí se používání slova "odpad" zmenšilo a hned se s ní dalo lépe vyjít. Nijak zvlášť mě to nezaujalo, nesoucítila jsem s postavami – bylo to trochu jako fotbalový zápas, tak máme míč, zkusíme ho přes celé hřiště kopnout do vaší branky, nevyšlo? míč má protistrana a snaží se o to samé a pořád dokola, plus sem tam dojde k nějakým tě faulům a červeným kartám. Nezanechalo to ve mně žádný pořádný dojem. Ani jednou se mi nestalo, že bych si řekla: „Jo, tohle bylo fakt dobrý!“ Hudba fádní, kamera standardní, scénář spíš slabší, padouch padouchovitý. Pokud chcete vidět seriál z prostředí žurnalistů, asi bych spíš doporučovala dva výše zmíněné seriály. Slabší 3*.) ()

ainny

Kdo čeká korejskou srdce rvoucí klasiku, ten bude asi zklamán. Ona i tady láska je a dokonce je těch tvořících se párů víc, ale nejsou hlavní linií. Posláním seriálu je imho ukázat, že člověk by se neměl vzdávat. Nikdy. Ani když má pocit, že všechna jeho snaha vychází vniveč. A pak je tu ještě jedna důležitá linka. Tou je přátelství. Velké přátelství mezi tak nesourodou dvojicí, jakou jsou "temperamentní oheň a chladný led". Kriticky musím uznat, že to je asi to nejslabší, co zatím Lee Joon-gi natočil, ale to neznamená že je to špatné. Bavilo mě to od ztřeštěně komického začátku až po konec, který se nesl ve vážnějším duchu. Že byl Lee Joon-gi skvělý není třeba psát, protože on snad ani špatně hrát neumí a role si vybírá pečlivě. Musím ale vyzdvihnout i Eom Gi-joona, jehož Kang byl naprosto uvěřitelný. Na první pohled záporný, ale v nitru pořád bojující se svým lepším já. Prostě a mariášnicky: u mě dobrý. ()

Zelilu007

Proč jsem dala nejdříve 5* a ne ty čtyři*? Protože tento seriál je tak zlatý v určitých chvílích, a zároveň zlý. Je v něm spousta roztomilých postaviček i postav, které budete za jejich zlobu nenávidět. Je to seriál pro zábavu, ale budete s nimi všemi soucítit. Věty od mafiánského bose si beru k srdci. Kéž by nás někdo takový učil. Nejvíce jsem měla ráda Kanga, úplně jsem se do něj zamilovala... (Gi-joon Eom) nechápu, že není napsán v hercích. Takže Hero " fighting" třeba ještě někdy na viděnou. ()

• S hlavní ženskou seriálovou rolí bylo ještě v počátku spojováno jméno jihokorejské herečky Ji-min Han. Herečka ale svoji účast po sérii personálních neshod odřekla. Uvolněná pozice byla seriálovými tvůrci přeobsazena herečkou Min-jung Kim. Přeobsazena byla na poslední chvílí ale i ona. A to z důvodu vážného, ale hlavně nedoléčeného poranění ramene, které si herečka přivodila během natáčení televizní série 2009 Alien Baseball Team (2009). S hlavní ženskou rolí bylo s konečnou platností spojeno jméno jihokorejské herečky So-yi Yoon. (Conspi)