Knihovník Jung-suk má každý den na sekundu naplánovaný a pokud se stane něco nepředvídaného, je velice rozrušený. Navíc trpí panickým strachem z bakterií. V samoobsluze nedaleko knihovny pracuje Ji-won, která je na tom podobně jako Jung-suk. Ten se do ni tajně zamiluje a jednoho dne se rozhodne se jí vyznat lásku. Jako důkaz, že všechno řádně dodržuje si s sebou vezme deník, kde si všechno denně poctivě zapisuje. U pokladny však místo Ji-won potká So-jung, která je naopak jeho úplným protikladem. Jung-suk se vyděsí bez deníku z prodejny uteče. So-jung, která vystupuje v nočním klubu jako zpěvačka, si deník přečte a složí podle něj písničku... (Bernhardiner)

Lacike

Je to celkom slusna romanticka komedia. Jae-yeong Jeong je v ulohe psychicky choreho cloveka dokonaly. Ji-min Han je od prvej chvile roztomila, co ma dost prekvapilo, lebo v serialy Padam Padam pôsobila dost odmerane. Chemia medzi nimi funguje na 100%. Co mi uz sadlo menej je obcas prestreleny humor. Linia s ostatnymi clenmi terapie ma vôbec nebavila, takze som sa tesil na to ked bude mat ustredna dvojka znova spolocne sceny. Vrcholom filmu je ich fantasticka pesnicka na prvom konkurze spevackej sutazi. Vsetky spevacke vystupy patria k tym zabavnejsim scenam. Takze s vysledkom som celkom spokojny, aj ked potencial na lepsi film tu bol ovela väcsi. 6/10. ()

Pethushka

Nevím, jestli už jsem se přeladila na vlnu korejského humoru nebo Korejci točí lepší komedie, ale v poslední době se u nich bavím víc než u čehokoliv jiného. The plan man je zábavný, má neokoukaný scénář a hlavně je herecky moc dobře obsazen. Han Ji Min byla naprosto neskutečná. Znám ji spíš z klidnějších rolí, takže mě hodně překvapilo, co tu předváděla. Ze všeho nejlepší byla, když s kytarou v ruce zpívala ty její šílené songy, které byly hrozně chytlavé a měly originální texty. Jae Yeong Jeong samozřejmě vůbec nezůstával pozadu, takže to byla parádní podívaná. 4,5* ()

Marys

Ďalší podarený rom-kom kórejskej výroby. Keď si chce niekto pozrieť kvalitnú, vtipnú, originálnu a nevtieravú romantiku, treba zabudnúť na hollywoodsku tvorbu, zahodiť predsudky a skúsiť si pustiť napr. Plánovača. Veľmi sympatická herečka, zaujímavá zápletka, určite sa s niekoľkými detailmi dalo vyhrať viac, no finále bolo, hoc predvídateľné, no aj tak veľmi príjemné. A vekom ma tieto uslzené dojáky začínajú chytať čím ďalej, tým viac. ()

Tyckin

Značně povedený kousek jež jsem již nějakou dobu postrádal. Dokonce osobně znám člověka, jež má rovněž úklidovou úchylku, ač asi nezachází tak daleko jako hlavní hrdina :-) Nicméně právě díky ní je film tak zajímavý a zábavný, ovšem Han Ji-min je asi tím hlavním tahounem, její postava se neskutečně povedla a herecký výkon si zaslouží obdiv, milá, praštěná a bláznivá holka jak se sluší a patří. Navíc ty písničky... :-) Divák sice celou dobu tuší, kam to celé povede, ale to ničemu nevadí. I dva naprosto odlišné jedince může dostihnout nečekaná láska i jejich bolestivá minulost, což do tohoto převážně pohodového a zábavného snímku vnáší nemalou dávku dramatu. ()

Bernhardiner

Tak tohle dílko jsem chtěl vidět už od momentu, kdy na FB stránce AsianWiki zvěřejnili poster a já si na YouTube našel několik trailerů. To bylo někdy v prosinci, teď jsem si ho mohl konečně vychutnat i s titulky. Lze říci, že moje trpělivost přinesla ovoce, film je skutečně velmi dobrý, v korejských kinech se sice bůhvíjakému zájmu netěšil, nicméně to by českého diváka v žádném případě nemělo odradit. Jediné jediné jeho slabiny jsou v klasické korejské přecitlivělosti (čti ubrečenosti) a místy patrné nezkušenosti režiséra. Komediální talent Jeong Jae-yeonga je nezpochybnitelný a do téhle role se hodí (občasného přehrávání typické pro většinu korejských komedií si už ani nevšímám). Han Ji-min je mu však více než rovnocennou partnerkou a její So-jung je k sežrání (sama herečka se vyjádřila, že už potřebovala změnu od rolí nešťastných uplakaných dívek). Tento film je sice označován jako komedie, přesto je v příběhu mnoho smutnějších momentů (původ psychické poruchy hlavního hrdiny). Obě dvě polohy příběhu jsou dobře scénáristicky zpracovány. Neoddělitelnou součastí příběhu je hudba, která je vynikající i na korejské poměry (už jen kvůli ní se vyplatí tenhle film zhlédnout) a skvěle dokresluje výsledné pozitivní ladění filmu. Chtěl bych tomuhle dílku dát pět hvězdiček, ale jelikož se snažím být objektivní a vidím některé drobné nedostatky, bude to pouze za čtyři. Ale třeba se někdy hodně dobře vyspím a změním názor. 90% ()