Mladý nájemný vrah, který trpí od dětství ztrátou paměti, dostane zakázku na několik vražd. Jako odměnu za každou odstraněnou oběť dostane informace, které mu snad umožní zjistit, kdo je a odkud pochází. Celou věc mu komplikuje policistka, odhodlaná vyřešit sérii zdánlivě nesouvisejících úmrtí za každou cenu. Oba přitom spojuje mnohem víc, než tuší. (Nevada)

Vavča

Nesmírně stylový a povedený začátek, příběh o malém korejském chlapci, kterého zaučuje do fochu nájemných zabijáků Rus Pavel, kdo by tomuhle mohl odolat? Navíc první dva díly jsou naprosto dokonale, stylové, akce profesionální, hlavní herecká dvojka velice sympatická. Chang Ki-Yong ve svém minimalistickém herectví zaujal, jeho veterinář Kim Soo-Hyun sice šetří slovy i emocemi, ale má slušné charisma, kromě toho má krásného hafana připomínající jeho dětství. Nováček z After School, zpěvačka Nana, taky není špatná, má neobvyklou tvář a téměr evropské proporce, její hrdinka není otravná, ani uřvaná, nebo neschopná a celkem se snaží jako detektiv Do Hyun-Jin vypátrat pravdu. Kamera velmi povedená, hudba taktéž. Tak v čem to vázne říkáte si? No příběhově je to docela dost provařené klišé, hlavní téma s transplantacemi organů dětí nic moc, tempo zpomalí, seriál prostě není tím, čím se tváří. Navíc od stanice OCN čekám top kvalitu (vzpomeňme na Missing Noir M, Voice), ne heroic blood shed závěr (trochu hodně přitažený za vlasy a nepovedený), nemluvě o trapně černobílém motivu falešné morálky (to se táhne jako nit mnoha asijskými serály, fakt téma na přednášku), kdy zlo jako vítězí, ale když ho chci potrestat, tak jsem jako zlej a mám umřít. No v ČLR standart a beru to, ale od Korejců bych čekal trochu více invence a svobody. Příjemná minutáž a jsme potěšen, že jsem poznal nové sympatické herce, které rád uvidím v něčem dalším. ()

Krysap

První díly jsem si myslela, že to bude ptákovina typu Healer nebo City Hunter. Postupně naštěstí příběh zvážněl a začalo to mít fajn atmosféru. Nakonec se všechno vysvětlilo, i pro mě zpočátku nepochopitelný souvislosti a dokonce i ty modrý oči. Že to dopadlo, jak to dopadlo, to se dalo čekat, byť to bylo z mýho pohledu strašně nefér. ()

Nam.94

Dlouho se mi nestalo, že bych z akčního krimi přeskočila 20minut ze 60sáti 💀. Příběh ani herci nejsou špatní ale proč se ze 60minutového dílu 30 minut dá vklidu přeskočit a nijak to neovlivní děj? Celá story je vcelku jednoduchá a s tím i odhalování záporáků,  I přesto jsou ale policisti docela neschopni cokoliv zjistit a když už náhodou něco odhalí,  tak je to 10minut na obrazovce ve slow motionu. Všechny díly zkrátit o polovinu, udělat míň hloupý konec a mělo by to šanci na 4 hvězdy. ()

Andrea1717

Tento seriál ma dostal do kolien, nebolo na ňom jedinej chyby a ako som si celým seriálom želala aspoň trochu šťastný koniec, bolo mi úplne jasné, že sa nemôže konať a samovražedná misia bola úplne jasná, napriek tomu ma koniec dohnal k slzám tak ako už dávno nič. Jang Ki-Yong je na tieto role ako stvorený, celým seriálom prešiel myslím, že bez jediného úsmevu a bol neodolateľný. ()

Nevada

Dobrý příběh o pomstě se zajímavou zápletkou, kde mladý zabiják pátrá po své minulosti a přitom rozplétá síť dlouholetého odporného zločinu, vedle kterého vypadají jeho nájemné vraždy jako nevinná zábava. Seriál ovšem zoufale ubíjí melodramatické (a nesympatické) chování většiny postav. Zvláště dlouhé pohledy do ztracena nebo mezi dvěma hlavními hrdiny, opakované záběry scén, kde to vůbec není třeba - a pro jistotu i zpomaleně, za to by se nemusela stydět žádná turecká telenovela. Je to velká škoda, protože při větším sestříhání by se jednalo o svižný a napínavý thriller. ***+ ()

• O výrobu snímku se dle původních předpokladů měla postarat jihokorejská televizní produkční společnost BaramiBunda inc. Tak se ale nakonec nestalo, neboť její výrobní ředitel, Jung-ho Cho, byl v průběhu výrobních prací obviněn ze zpronevěry, a tak se po krátké kontroverzní situaci stalo, že se o celou zbývající produkční práci postarala výrobní studia Studio Dragon a Crave Works. (Conspi)