Cheol-Min je muž s temnou a záhadnou minulosťou, ktorý pracuje na čiastočný úväzok v nočných smenách na parkovisku; Jung-Hwa je nevidiaca žena. Dvojica trávi spoločne čas pred televízorom a pri pozeraní televíznych programov sa navzájom zblíži. Ich životy ešte hlbšie prepoja, keď pri incidente Chel-Min ochráni Jung-Hwa. Obaja začnú žiť ako pár, otázkou je, či im ich šťastie vydrží. (ČSFD)

Lacike

Prva polovica filmu v ktorej sa ustredna dvojka zoznamuje je nadherna a funguje na 100%. Lenze uz v polovici to vyzera ako keby bol pribeh ukonceny a nevedel som si predstavit, co bude dalej. Vedlajsia linia s boxom ma nezaujimala, ale to este nebolo najhorsie. V druhej polovici sa rozbehne vykonstruovana linia v ktorej sa dozvieme, ze ustredna dvojka ma spolocnu tragicku minulost, co mi vôbec nesedelo a nasledné smerovanie pribehu ma uz uplne sralo. Takze o co krajsie sa film rozbehol o to otrasnejsie v mojich ociach skoncil a len vdaka fakt nadhernej prvej polovici davam neutralne hodnotenie 5/10. ()

dr.horrible

Ja si vždy hovorím, že tá Han neni až taká pekná, a potom sa začne usmievať a rozprávať, a moje srdce má z toho erekciu. Keď som ju prvýkrát uvidel s tou slepeckou paličkou, som dúfal, že aspoň raz budú v tej Kórey všetci zdraví a to bol pritom len začiatok. Opäť zachránila ďalší scenár. Využitie potenciálu naplno, aj ako herečky, aj jednej z najkrajších žien sveta. JK je jediná krajina, kde možno toto natočiť s vážnou tvárou. 85% ()

Vančura

Jak mě tenhle film zpočátku moc nebavil a skoro až otravoval, nakonec mě přece jen dostal. A v závěru jsem byl hodně naměkko. Snad že jsem měl už dlouho chuť zkouknout po čase zase nějaký pěkný asijský film, nebo že mě tenhle film zachránil před šílenou štědrovečerní televizní nabídkou - osobně mi tato nálož dějově nepravděpodobné romantiky vážně sedla. Uvědomuji si ovšem, že kdyby se děj přenesl z asijských lokací do Evropy/USA, ohrnul bych nad ním zdálky nos, protože je sešitý z jednoho klišé za druhým. U té jihokorejské produkce mi to ale nějak nevadí. Cynik by se skoro jistě mohl tomuto typu filmařiny vysmívat, ale osobně na to nemám náladu - za mě osobně velkorysé 4 hvězdy. ()

Jirka_Šč

Oba představitele hlavních rolí jsem už viděl a patří mezi herce, které vidím rád znova. Han Hyo Joo ztvárnila slepou dívku výborně a So Ji Seobovi jsem jeho pocity a chování (vycházející z pocitu viny) absolutně věřil. Jejich vztah vypadal moc pěkně. Poslední čtvrthodina ztrácí na síle (ok a je trochu "jiná", než předchozí děj), ale stejně ... film se mi perfektně trefil do nálady. ()

Pethushka

Možná je to tím, že mám slabost pro Ji Sub Soa a Hyo Joo Han je mi poslední dobou víc a víc sympatická, ale rozhodně tenhle film nevnímám jen jako standardní korejskou romantiku. Ti dva spolu byli naprosto úžasní. Moc se mi líbilo, že nikdo netlačil na pilu, přesto to ve mně zanechalo hodně hluboké pocity. Nenuceně krásný film s moc pěknou hudbou. Zase jednou bez váhání, 5*. ()