Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Vančura

Scenáristická ubohost, korunovaná příšernými hereckými výkony (slovo "výkon" zde píšu s největším sebezapřením) a vrcholně trapným humorem, z něhož mi je na zvracení. Za sebe nemám problém prohlásit, že stupidnější film jsem zatím letos v kinech neviděl. Nebo jinými slovy - některé filmy vážně není možné zhlédnout za střízliva. ()

liskam

Těžké hodnotit, ještě těžší nějak smysluplně okomentovat tenhle snímek. V první řadě musím říct, že (z mého pohledu) není rozhodně tak vtipný jako dva předešlé díly, i když jsem měl asi tři opravdové záchvaty smíchu. Je i dosti jiný, "dospělejší" z pohledu situací které hlavní hrdinové řeší, což je podle mě jen dobře. Navíc, mi přijde, že i herci hrají o dost lépe, zejména Galifianakis a Jeong. Za mě 75% ()

kingik

Do třetice všeho pařmensky dobrého a výrazně méně bláznivého. Když chcete napotřetí (a možná definitivně naposledy) zapařit s milými potrhlíky a bezelstnými průšviháři, tak máte právě možnost. Případné průšvihy vezmou mile rádi na sebe.Vždyť v tom mají už bohatou praxi. Ani tentokrát na sebe problémy nenechají dlouho čekat. Poté, co Alanovi zemře táta po nevinné roztržce mezi nimi o mrtvou (a z filmařského hlediska na rok 2013 nepovedeně uměle vytvořenou) žirafu, jejíž smrt zavinila hromadnou havárii na rušné dálnici, je zbylá trojice nerozlučných kamarádů pevně odhodlána Alanovi pomoci z jeho nedobrého psychického stavu tím, že ho dají léčit. A kamarádi jsou přece od toho, aby si pomáhali. Jenže dobrý úmysl Phila, Stua a Douga ztroskotá, když se na scéně zčistajasna vynoří nesmlouvavý drogový boss v podání Johna Goodmana, který chce stůj co stůj zpět své ukradené zlato, o které ho připravil jejich kamarád nekamarád Chow, který mezitím pláchl z bangkokského vězení a užívá si znovu nabité svobody po svém. A mafián si jako zástavu ponechá Douga, kterému jde rázem o život. A tím je zaděláno na celkem široké spektrum rozličných gagů čítající absurdní až (téměř) seriozně pojaté. Problém ovšem je, že jich tentokrát není přehršel, nejsou tolik odvázané a ke konci filmu jsem už neevidoval žádné, ale tvůrci si naopak troufli na závěrečnou pasáž v seriozním pojetí. Je dobře, že tvůrci už tentokrát neopakovali stejný námět, známý z předchozích dvou dílů, a monotematické hrozbě se šikovně vyhnuli snahou o invenčnější pojetí, které se daří naplnit skvěle, a nejlépe v prvních dvou třetinách filmu. Pak už to vázne. Scénář mohl být vynalézavější a gagy se nemusely vyházet hned zkraje. Když to celkově zhodnotím, je tenhle díl jiný než ostatní, a ne o moc horší ani lepší. Renomovaný Todd Phillips ho zrežíroval velmi dobře, s rychlým, místy originálním spádem událostí, bylo nadmíru příjemné shledat se zase se starou dobrou partou, ve které má zřetelně největší prostor Zach Galifianakis, nelze opomenout ani comeback krásné a těhotné Heather Graham, ale scénář vždycky nahodil brzdu, která bránila většímu rozhledu, a také aby se zapařilo mimořádně vtipně, ačkoliv paradoxně ve filmu žádná pořádná pařba není. Komu se líbily předchozí dva díly, měl by být spokojený i tentokrát. A ve vážnějších polohách má film překvapivě největší sílu. 60% ()

dr.horrible

- I Believe I Can Fly - Todd Phillips testoval v mainstreame hranice čierneho a zvrhlého humoru. Napadlo ma The Hangover: Into Darkness :) Je to iné ako predošlé časti a chápem, keď budú skalní fanúšikovia jednotky sklamaní, pretože scenár trochu zabúda na Phila a Stua a humor je tiež na inej (vyššej?) úrovni. Všetko to ale slúži iba pre prospech veci, dokonca aj scény, nad ktorými budete krútiť hlavou. 85%, výborná zábava, najlepšia časť a mne osobne tam chýbala iba tradičná Stuová pesnička. ()

topr harley

Průměrná komedie, která je zase o něco horší než předchozí film. Kdybych to bral jako samostatný film, tak je to za jednu hvězdičko. Na průměr to posouvá jenom návaznost na předchozí díly a to, že se to dá považovat za celkem důstojné ukončení série. jen doufám, že je později nenapadne točit další díly. ()

IQ Tiqe

Nebyl to opruz jako Bangkok, ale taky tu chyběl humor a na nechutnosti mě neužije. Navíc patetický kecy v závěru. Zkrátka jednička byla bomba, další části ztráta času. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 5 | hudba 6 | humor 2 | akce 4 | napětí 2 | pustil bych si znovu 4 ()

Tsuki

Jednička i dvojka super, trojka bohužel takový slabší dojezd. Možná i proto, že tam nebyla přímo ta "pařba" a následná kocovina se ztrátou paměti stejně jako v minulých dílech (pokud teda nepočítám závěrečnou scénu filmu). Některé postavy sice pořád bodovaly svými hláškami, celkově ale oproti předchozím dílům ubylo těch skutečně zábavných momentů a trhlých scének. Už to zkrátka nebylo tak úplně ono. ~(3,0)~ ()

Carol Pifková

Dúfam, že už žiadna štvorka nebude a je to definitívne ukončené, pretože už pri dvojke som nemala náladu na to pozerať ale tak keď už som videla jednotku tak som tomu šancu dala. Vedela som, že ani trojka ma neprekvapí ale priznávam, že niektoré scény pobavili. Ale takisto ako pri dvojke, stále som sa tomu vyhýbala a odkladala. Nakoniec ma to dobehlo a vôbec neoslnilo. Slabé 3* pretože Alan je kretén. Inak by to bolo menej. ()

Frajer42

Nevím, jestli jsem byl ve výrazně lepší náladě, než při sledování starších dílů, ale tenhle mi sedl ze všech nejlépe. Zach Galifianakis ukázal, že je výborný herec. V tomto dílu jsem také přišel na chuť tomu milému šikmoočkovi. Tentokrát už se nedostaví žádná divoká noc a poté honba za napravením všeho, co se během ní přihodilo. Tvůrci se nalepili na události dílů minulých a musím za sebe říci, že se jim to povedlo. Potěšila i vzpomínka na Johnnyho Cashe zazpívaná s asijským přízvukem a nulovým pěveckým talentem. Žádný záchvat smíchu mě nepostihl, ale několikrát jsem se od srdíčka zasmál. Naprostá spokojenost. Lepší 3*. ()

Dzeyna

Klasika. Opět pobavilo a zabavilo. Herecké obsazení je stále velmi dobré, stejně jako nový příběh. Nejlepší je samozřejmě "Alan". Čistý průměr. I kdyby byl čtvrtý díl, tak se na něj rozhodně podívám, jelikož mě ani tento díl neodradil. ()

Kothy

Je to o něco lepší než předchozí díl. Vlčí smečka opět řádí a opět se potýká s nečekanými potížemi. Hlavně díky Chowovi. Doug tam zas skoro celý film není. Je to celkem sranda. Zase se dostávají do trapných a komických situací. Alan hodně perlí. Některé hlášky opravdu stojí zato. Nakonec ale všechno dopadne dobře. Možná bude i další díl... Třeba ta žirafa hned na začátku. "Jmenuju se Alan a koupil jsem žirafu." :D ()

MikeCool

V porovnání s předchozími díly je ten třetí s paradoxním názvem "Pařba" na třetí ten nejmíň vydařený. Příběhově to nebylo zas tak hrozné, vcelku se mi líbili i určité zápletky a humor byl místy též povedený, ale bohužel už to nemá takový nádech jako předešlé pařby ve Vegas a v Bangkoku. Celý film by se vlastně mohl jmenovat Hon na Číňana, protože co je to vlastně za pařbu (dokonce na třetí) když se zde vůbec nepaří? ()

swamp

Velice umírněné zakončení série. Nebýt v tom Ken Jeong ("We had a sick night, bitches!") a Zach Galifianakis, byla by to docela nuda. V tónu prvních dvou dílů je snad jen ten závěr.. "I have boobies now!" ()

StevenW.

Stejné vtipy se nedají opakovat pořád dokola.Toto komické trio má rutinu až příliš zažranou pod kůží.Z kina jsem odcházel trochu zklamaný. ()

predators

Já se snad díval na něco jiného! Nebo kde sakra byla ta pařba?! Tady už se těžce vaří z vody a když už mi v první pařbě (mimochodem šlo vážně o pařbu) vadil koreo-američan Jeong, tak v tomto díle mi začali vadit všichni. Jeden větší protiva, než druhý! Předpokládám, že ve čtyřce už budou tihle CHLAPI nahrazeni buchtama! 20% ()

Zodd

O žádnou pařbu ani kocovinu tu tentokrát nejde. Film chtěl zřejmě navázat na předchozí díly a uzavřít trilogii (po Galifianakisově zhubnutí může přijít jenom za 10-20 let restart s novými herci). Jenže něco je špatně. Jedničku jsem zbožňoval, dvojka byla víceméně nucená kopie, ale dobré vtipy se tam našly taky. Ale šlo jen o to se pobavit. Trojka se pravděpodobně pokouší parodovat všechno možný (plakát parodující poslední díl Harryho Pottera to ujišťuje), hlavně krimi a špionážní filmy a přidává do toho hodnoty filmů pro americké teenagery. Nemuselo by to být špatně, ale problém vidím v tom, že jsem to zoufale pronudil a zřídka se zasmál. Nejlepší momenty byly vyčerpány v trailerech. Alan (Zach Galifianakis) byl v prvním díle blázen, ve druhém debil a ve třetím je člověkem, který nutně potřebuje psychiatrickou péči. Mně to dvakrát vtipné tedy nepřišlo. Možná připomene Homera Simpsona, ale ani po stovkách dílů nedošlo jeho hloupnutí k takovému extrému. Nejhorší je, že nudí už i ten Číňan, přitom jeho posunutí do větší role ve filmu slibovalo hodně. Ale za píseň Johnnyho Cashe rozhodně palce nahoru. ()

cukorek

Úspech filmu Vo štvorici po opici ľahol popolom a z originálnych, humorných scén ostali len známe tváre, ktoré to kedysi odštartovali. Jednoduchý humor prameniaci zo zážitkov podarenej štvorice, ktorá hľadá zábavu a potešenie pred tým než sa upíše rodinnému životu sa úplne roztrieštil. Stále viac priestoru dostáva nechutný "ázijský trpaslík" a Zach Galifianakis je stále viac primitívnejší až sa stáva nechutným. Všetko to potvrdzuje hneď úvodná jazda po diaľnici so žirafou, ktorá nielenže bola totálne odfláknutá technicky, ale navyše dostala vysoko nadhodnotený význam, keď Alanov otec sa tak nazlostil na svojho syna, až vystrel kopytá. Našlo sa pár momentov, ktoré pripomenuli úspech z predošlých častí, len škoda, že ich bolo toľko, že ich spočítam na jednej ruke. Pre mňa ľahko zabudnuteľný a nezáživný film 40%. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni