Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

zodiak217

Nuž ak mám byť úprimný tak toť bol doslova čajovú odvar z oboch predchádzajúcich časti. Ako ked zoberiete čajovú dávok a zalejete ho vriacou vodou. Je dobry pretoze chut je intenzivna a cerstva. Ked Jo zalejete ale opatovne, necitite to co chcete. Je to slabsie a mate pocit skint ste pili falzifikat. Al ho ptedsa Len zalejete ah pi trrtikrat zistite, ze je to ako tepla voda s príchuťou čaju. A je to doslova nepríjemné vypiť ho. No a presne taká je aj séria filmov "Hangover". Čím viac časti tvorcovia vyprodukuju tým to bude slabšie, fadnejsie až si divák u esomi, ze ten film nemá žiadnu chuť, žiadne čaro a dopozera to len zo zvedavosti. Pevne verím, ze sa už nedockame.štvorky, lebo už aj posledná časť pôsobila vysmykane, fádne, nudne a rozblacne. Ničím má to neprekvapilo a vôbec som sa nesmial, čo je pro komédii veľmi smutné. ()

oli9

Nasrat na vše. Pařba je jízda. Pařba, kocovina, problémy... Ten koho to nebaví, doporučuju vypít flašku vína nebo oblíbený alkohol a bude vás to také bavit ()

Terez_Vv

Myslím, že o 80% povedenější, než Pařba v Bangkoku, kde se jen první díl situoval do jiného města, akorát že s chabějším scénářem. Míst, kde jsem se od srdce zasmála, bylo dost, a i když to není dokonalý film, tak jsem 4* dala právě už jen kvůli tomu, že mě příjemně překvapil. Navíc, tím že se filmaři zaměřil na postavu Alana, udělali jen dobře, protože jeho melancholicko-magorická povaha je prostě terčem do černého, a Galifianakis podal velmi VELMI slušný výkon! ()

Retrostalker

Ak by toto bol prvý diel, tak žiadna trilógia by sa nekonala ani návštevnosť ani zisk! A myslím, že by sme o takýto film ani nezakopli. Neviem aký význam malo meniť pointu prvých dvoch filmov a ešte ho drzo nazvať Hangover part III ??!! Asi to bude nejaký nový ťah na diváka, keď filmy začnú mať názov nejakého hitu a dej bude úplne o niečom inom.. Takže už teraz sa teším na romantický fantasy Terminátor part 5, kde si Connor otvorí kvetinárstvo a T800 si hľadá lásku svojho života. ()

blekekeke

Moc trapasaů místo humoru, kterého je tu opravdu, ale opravdu málo ... Vlastně nejzajímavjejší pasáž byla scénka v závěrečných titulcích ... ()

Wolftalon

Nepříliš smysluplná slátanina s průměrným příběhem. Předchozí díly jsem neviděl, takže nebudu srovnávat, ale začínám pochybovat o svém smyslu pro humor, protože za celý film jsem se pořádně nezasmál ani jednou. Odbočka s bývalou lehkou děvou úplně zbytečná, celkově snímek působí tak nějak nemastně neslaně. Jedna hvězda za sympaťáka Bradleyho Coopera, druhá za neurotického Chowa. ()

Ironhead

Jedinej opravdu poveden ftip tohohle filmu probehne hned v prvnich par minutach, potom uz to jede po zajete a uz mirne vycpele vlne, vykradani predchozich dilu.... jako da se to videt, ale zadnej zazrak necekejte :_) ()

kolodej1

bohužel, tak tohle se nepovedlo. To, co fungovalo v jednotce, ještě celkem obstálo ve dvojce, tohle ale bylo už spíš smutné. Násilné pokusy o humor, dějově vysloveně slátanina, k smíchu tam toho taky bylo minimum, spíš než smích to vzbuzovalo lehký úsměv a to ještě jen místy. Nebavilo mě to, bylo z toho hrozně cítit, že je to nastavovaná kaše. Nejdřív se rozhodlo, že bude třetí díl a pak se křečovitě hledalo, čím ho naplnit. Slabé, další díl bych si, myslím, už nechal záměrně ujít. ()

kishi_SO

rozlucka s vlcou svorkou. Na paru vtipkov sa da zasmiat, ale chyba tu riadna "kocovina" a jej nasledky. P.S.: do toho Vegas by som veru rad isiel zazurovat si. ()

PatrikP4

První dva díly super, ale tohle bylo navíc a možná by bylo lepší kdyby se to neuskutečnilo... Podle mě pokus vydělat ještě prachy na uspěchu předchozích dvou dílů a zklamat zástupy natěšených lidí... ()

Saxos

Do třetice všeho dobrého? Ne nevyšlo to a zůstal jen velmi dobrý soundtrack a samozřejmě potitulková pomejdanová scéna, kterou moc lidí určitě nevidělo. ()

vinnetou500

Ze začátku jsem si říkal, jestli je to odkaz slavný filmy a výroky nebo co.. Nejdřív útěk okopčenej ze Shawshanku a pak věta "I ty Phile?" Naštěstí dál jsem již žádné deja vu neměl. Co se příkladu pro děti týče, to věru nic moc. Učit děcka rebelovat proti rodičům mi nepřijde moc chytrý. No, a závěrečný románek dvou retardů jsem taky vidět nemusel. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni