Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Phoeniyx

Bohužel třetí díl byla spíše "akční směsice fórů" a hrozně těží z předchozích dílů. Nebylo to ono pár vtipů přeci bylo a na celém filmu je asi nejlepší scénka za závěrečnými titulky. Průměr přeci jen jednička a dvojka byly mnohem lepší. Škoda že to nebylo provedené lépe. ()

Poga

Vyústenie série by si zaslúžilo viac ostrovtipu a sviežich nápadov. WolfPack humor už nemal pre mňa tú správnu šťavu, zdĺhavý začiatok a rýchly koniec. Prvý diel: 4/5, Druhý diel: 5/5, Tretí diel: 3/5 ()

pan_buh odpad!

Kriste-jehovo! To byla ale píčovina! Fakt jsem se u toho málem posral, ovšem ne smíchy, ale strachy - že by to snad mohlo mít ještě pokračování. ()

Dataminer

Ohhh. Závidím například POMOvi, přotože evidentně viděl nějaký jiný film The Hangover Part III, protože "Kadencia a originalita vtipov božská." Kadence? Proti takové kadenci vypadá i střelba snipera jako kadence "bezbolestné" z Predátora. V tom mnou viděném film The Hangover Part III naopak bylo opravdových a originálních vtipů jako šafránu. Opravdu jen dozvuk série. Hodně jsem se zasmál při žirafě a vsunuté scéně v závěrečných titulcích, ale jinak slabota. Film je v podstatě jen o Galifianakisovi, kterému sekunduje Jeong. Cooper a Helms jsou jen absolutně nutné vedlejší postavy, aby ty první dvě vůbec měli koho otravovat a s kým mluvit. Ostatní "postavy" jsou jen a pouze cameo role, protože o ničem jiném nemůže být řeč (a pokud ano, tak o statistech). Kde je v tom filmu nějaká pařba? Z originálního názvu Hangover čili kocovina se dá mluvit pouze o oné závěrečné vsuvce - jinak nic. Kdyby se film jmenoval např. Alan a legitimně se prezentoval maximálně jako spin-off k Hangover možná že bych je vnímal trochu odlišně. Takto ten Part III lze vnímat obdobně jako u pokračovní Kmotra - dívat se na to dá, ale.....ta pachuť. ()

AltairAhad

Horší nebo lepší než druhý díl? Myslím si, že i o kousíček lepší, ale zdaleka se to nemůže rovnat s prvním dílem. Trailer v kině vypadal vtipně a zdál se, že dokáže vkusně zakončit Pařby. Bohužel se tak stalo ani ne z poloviny. Scény, které stály za to byly ty, ve kterých se objevoval Alan a Chow, ostatní = kulisa. Ale i tak nemusíme nadávat a házet tolik špíny. 55-60% si to zaslouží a když budu mít chuť se bavit zapnu (logicky) první díl. ()

NeverEver

Kdo videl prvni Las Vegas tvrdi ze je lepsi nez Bankok, kdo videl prvni Bankok a az pak Vegas, tvrdi, ze Bankok je lepsi (muj pripad). Kazdopadne u 3.pokracovani si muzeme byt jisti, ze je urcite horsi nez Las Vegas i nez Bankok. Je to skoda, ale zaroven je to "nutnost"; nemuzete porad dokola a do vetsiho absurdna posouvat ty same gagy a cekat, ze budou stejne ucinne a vtipne. Uz to chce neco jineho, lepsiho, ty dobre vtipy na treti; a to tu bohuzel neni. Ne ze bych se nezasmala, ale ne tolikrat, jak bych cekala a u vetsiny "legrace" jsem spis mela pocit ze sleduji dokument o mentalnich silencich. Zatimco Vegas a Bankok si pustim vzdy s chuti a zvednou zarucene naladu, trojku si uz po druhe nezopakuji. Jednou bohate stacilo. Je mi lito, ale dam 2*. ()

Allein4

Jedna hvězda za snahu a dobré herecké obsazení. Toť vše, protože tohle vážně nebylo vtipné, místy zbytečně nechutné, místy rádoby napínavé... K popukání nic. Prosím, už stačilo! ()

stLukaz

Čekal jsem že to nebude tak dobrý jako předchozí dva díly ale i tak mě to překvapilo. já jsem se parádně bavil, hlavně u úvodní scény která tak trochu odkazuje na film Vykoupení z věznice Shawshank. ()

TommyLee

Bohužel s předešlými díly to mělo pramálo společného, čekal jsem hangover podobný minulým dílům, ale to se nestalo, místo toho se z hangover 3 stala tuctová akční komedie. Je to opravu škoda, protože trilogie nebyla zakončené, jak měla... Kdybych se díval na komedii, jež by nenesla jméno hangover, tak bych možná přemýšlel i o 3 hvězdách, ale že si tato kktina hrála na něco, co není, tak za mě 1 hvězda a to hlavně kvůli Goodmanovi... ()

Epco

Smutné ani nie vyvrcholenie ale potopenie skoro série. Všetok vtip, nadhľad či dokonca zmysel sa niekam vytratil. Potácanie sa od nikiaľ nikam, nýávrat na staré známe miesta, nič, ale naozaj nič nefunguje. Ak by film začínal potitulkovou scénou a pokračoval v krokoch jedničky možno by vznikol aspon pozerateľný plagiat už videného. Ale aspon by to bolo vtipné. ()

musolini

Nejhorší ze všech třech dílů,hrálo si to na komedii,ale vůbec se to nepovedlo,dá se říct,že se člověk skoro nezasmál,taková nastavovaná kaše,jen aby se vydělalo,je to škoda,kam se poděl ten bezva nápad z předešlých dílů?? ()

Wabaky

Ať už byl úmysl scénáristů a režiséru jakýkoliv, tenhle díl totálně podělali. První a druhý díl, ačkoli byl druhý na stejný brdo jako jednička, byly super a člověk se bavil celej film. Tady divák stále čeká co bude... a nakonec nejlepší část přijde po titulkách, takže Hangover 4? Zklamání a proto jen 2 hvězdy. ()

Alvin

I tahle série s přibývajícími díly ztrácí na zábavnosti, originalita jedničky je fuč, zběsilost dvojky taky, takže zbývá už jenom lehce nadprůměrná komedie. Závěrečná scéna sice naznačuje, že by se wolf-pack opět mohl vrátit na scénu, ale asi už je fakt na čase, vymyslet něco nového. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni