Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

medveed

Povedená krimi-komedie, která má však s předchozími pařbami společné snad jen hlavní postavy a titulkovou scénu, která je dokonalá! Zkrátka, kdo čekal do třetice to samé, bude pravděpodobně zklamán. Lepší tři hvězdy. 70% ()

Chlo0opek

No už podle názvu jsem očekával ne moc kvalitu a taky že jsem zklamán nebyl. Opravdu to byla slátanina, která však začínala bombasticky - převozem a následně i smutným koncem žirafy. Pěkně graficky udělané. Další hvězdička tak možná za některé povedené záběry na Las Vegas a za nápad s obojkem a to je tak všechno.. No, ono už to tak v dnešní době chodí - čím horší film, tím megalománský název.. ()

8SCARFace8 odpad!

Hangover 1 som vypol v polovici lebo to bola "komédia" na ktorej som nevidel nič vtipné. Dvojku som radšej ani nepozeral a dnes na obedňajšej prestávke v práci dávali v TV trojku. A radšej som hneď po úvodnej scéne s žirafou aj prestal pozerať, toto malo byť akože vtipné ? Zase som sa raz presvedčil o tom že prečo nepozerať tieto dnešné "komédie". Vrchol nevkusu a hnusu. ()

RoxaNie

Noooo, oproti jednotke a dvojke by sa hodilo dopísať aj Akčný/Akčná komédia, lebo ten začiatok a koniec sa viac podobal na Akčnú drámu ako na Komédiu. Mohli aspoň svadbu ukázať, je vidieť, že sa chceli odlíšiť od prvých dvoch filmov, ale pre mňa bola jednotka top. ()

Tom_17

Ztratilo to všechno co měla jednička. Nápad v jedničce super, ale každým dílem to opět všechno ztrácelo. Poslední díl je snad natočen jen proto, aby byla uzavřena v posledních letech tolik populární "trilogie". Jinak se snad filmy už ani netočí. Nelíbilo se mi to, všechno je to, pro americké komedie, typicky hnané až do absurdna - 2 ** ()

feho312

Dávam 3* z nostalgie a vďaka Johnovi Goodmanovi a krásnej ne-herečke Heather. Ale skôr je to 2*. Premýšlam, kedy som sa fakt bavil, za to si pamätám mnoho stupídnych a trápnych okamihov. ()

Smashed

Je dobrý, že ve třetím díle bylo vynechaný oknko po pařbě, který bylo v jedničce originálná, ale ve dvojce už trochu nudilo. Ve hře se opět objevuje Chow, kterýho jsem si jako čínskýho frajera docela oblíbila a celkově to bylo takový příjemně hezoučký. ()

Michal118

Další skvělé pokračování Pařby, nejedná se však o stejný námět jako u předchozích Pařbách. Přesto ale můžeme film prezentovat velmi kladným hodnocením. 85% ()

P@\/EL

Tak tenhle film mě už tak moc jako předchozí dva nebavil. Pořád se tu najde pár vtipných situací, nicméně celkově film nenadchne a obsahuje taky dost nudných míst. Dějově film rovněž docela pokulhává a o nějaké originální zápletce se v tomhle případě mluvit nedá. ()

Pythonator

Přišlo mi to lepší a zábavnější než předchozí filmy, a to nebylo ani zapotřebí vstávat s amnésií po opici. Galifianakis je prostě magor a malý Číňan ještě větší. Trojka je dost ujetá kriminální komedie, která má daleko silnější gagy (i když jich není mnoho) než klasické Hangover filmy, a přesto se divákům nezavděčila. Jsou věci mezi nebem a zemí. Možná to bude tím, že tohle není postavené jen na ztrátě paměti, ale funguje to skvěle i ve vážných krimi polohách. ()

rezor

Tyjo 103 milionů korun a scénárista vám vygeneruje takovou hrůzu. Alespoň marketingový oddělení se činilo a dokázalo film dostat i na platna venkovských kin. Neskutečně přitažené za vlasy byla už jednička, ale tohle ji nesahá ani po kotníky... ()

Bogrant

Menšou výhodou oproti predchádzajúcim častiam je, že sa režisér mierne uvedomil a trojku posunul trochu iným smerom. Samozrejme, znovu je to neovládateľné, nepredvídateľné, bláznivé a hlúpe, ale pobaví to. A nie je to len tá nezmyseľná naháňačka za zmiznutým kamošom, tentokrát je to naháňačka za zmiznutým Číňanom. ()

Milo384

Tentokrát se kamarádi snaží zachránit svého kumpána. Nějak jsem si nepamatoval, kdo je drogový boss a proč by po nich šel. Snažili se to vysvětlit, ale mně to bylo tak nějak fuk. Matně jsem si pamatoval, kdo byl ten asiat. No pátrat po souvislostech určitě nebudu. Celé to nefunguje. Vtipy jsou až na hraně trapnosti nebo nejsou vtipné. Nedokázal jsem u toho vydržet. Dal bych i jednu *, ale jsou horší komedie. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni