Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

mpet

Očekával jsem něco víc ve stylu Pařby ve Vegas nebo v Bangkoku, ale to se tady nekoná. Možná je to škoda (prostě mi chybí závěrečné fotky a Mike Tyson), ale možná taky ne, neboť téma Hangover s touto partičkou je už poměrně vyčerpané. Proto zde uvidíme jen jakýsi dozvuk toho co se dělo ve Vegas a v Bangkoku. Už to není taková sranda (i když vtipných momentů je tady pořád dost), a spíš se to změnilo v takovou tuctovou komedii, a kdyby nebylo Galifianakise a Jeonga, tak by mě asi ani nijak nezaujala. Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdy, ale za vsuvku v závěrečných titulcích přidávám ještě jednu. ()

xxxblade

Absolutně mimo, jediný je dozvuk předchozích dvoou eppizod. Ja osobne krom par momentu sem neměl duvod se smat. Myslím si že jednička byla super, dvojka nebyla špatná i přes opakované okno ale trojka ? Jen uměle vyvolaná kvuli komerci. Přiznám se ,že bych možná lépe přijal další OKNO. pro mě byl film zklamáním . Hvězdičky sou spíš jen kvuli oblíbeným hercům. ()

sweetieM

Čo sa dá k tomuto dodať. Keď som išla do kina mala som mierny strach, že ma táto legendárna komédia sklame-veď je to predsa len tretia časť- ale po prvých scénach mi bolo jasné, že som sa strachovala pre nič. Každopádne tajne dúfam že uvidíme do Štvoricu na štvrtú, ktorá bude objasňovať scénu v záverečných titulkách!!! :D 10/10 ()

dogzila

Je to ako keď brutálne smiešnej stonožke utrhneš 95 vtipných nožičiek. Čo to ostane? 5 nožičiek, ale potom to už nie je stonožka, ale päťnožka. Proste III je len slabota, ktorá len vykrádala predošlé časti. Škoda :( 1* navyše za skvelého Zacha. ()

Laslo

Parádna komédia,osviežujúca pre rodinky.Výborný režisér klobúk dole...A herci nemali chybu týchto hercov mám rád.Odporúčam všetkým užívateľom. ()

RADX1

Sice "Hangover" (aneb kocovina) už se nekonala, ale jinak v základních rysech relativně podobné přecházejícím dílům (komedie + tak trochu detektivka/krimi + špetka akce). Film mne bavil asi tak do půlky kdy prostě ona blbost Alana (Zach G.) bavila v kombinaci s dalšími příběhovými komediálními scénami. Pak mi přišlo že scénář začíná ztrácet dech a byla snaha to stopáž udržet hloupostmi Alana - jenže v tu dobu to už bylo ohrané - čili v mém případě jsem se začal nudit. Prostě chyběly šokující fóry z minulých dílů, u kterých se křeníte a říkáte si "co to sakra má být za magořina", hold bylo jich tu poskrovnu. Poměrně slabý konec tak trochu zachránila řádně magorská vsuvka mezi titulky. ()

Jessiefox

Kdo má rád vlčí smečku určitě ho ten film potěší. Postavy zůstávají a jsou hozeny do podobných absurdních situací jako v předchozích dílech. Ale bavil jsem se méně a někdy mně některé postavy trochu lezly na nervy. Nicméně potitulkové finále nemělo chybu. Že by upoutávka na čtyřku? Jo abych nezapomněl. Chudák žirafa. ()

floppy4

Slabucke, vobec to nema drive a skor ako to zacne mat tendenciu sa rozbehnut, tak zrazu koniec. Sem-tam nejaky vtip, pousmejem sa, sem-tam dobry hlod, ale inak naozaj este slabsie ako dvojka. ()

Valentino4

Uplne spatny zaver trilogie. Jako by nemel nic spolecneho s predchozimi dily - uplne jiny film co se zanru tyka, dokonce jsem tapal, zda jde vubec o komedii. Zcela se vytratil skvely humor 1 a 2. Ve filmu nebylo nic co by stalo za zminku a zadna scena, ktera by fanouskovi utkvela v hlave ( a ze tech scen v predchozich dilech bylo nespocet ). Dokonce uz ani Jeong nebyl tou humornou postavou - jeho role byla uplne spatne napsana. Trochu nad vodou to drzi svym suchym humorem oblibeny vousaty frajer Z.G. Celkove shrnuto jakozto velkeho fandy Hangover - velke zklamani. ()

luukaas

Takhle to dopadá, když se vaří z vody a myslíte si bůh ví co neděláte. Abych se přiznal zasmál jsem se jen jednou a to je celkem málo o proti předešlým dílům. Celé je to strašně křečovité. nudné, ohrané bez špetky humoru a nápadu. Tímhle stylem můžou točit klidně dalších deset dílů. Děkuji, ale podruhé už ne !!!!!!! ()

soulless

Těží pouze z nostalgie k předchozím dílům a závěrečné titulkové scénce, která naplno připomíná pravý Hangover. Jinak až na pár světlých chvil děs, bída a hlavně ... nuda. 3/5 ()

nandu991

WTF??? Tak tohle teda PARBA nebyla... Hold jsem ocekaval neco ve stylu prvniho nebo druheho dilu, nejakou silenoou komedii a to se fakt nekonalo... Zasmal jsem se tak dvakrat... ()

Pe4Ce22

Třetí pokračování jedné nudné série, jejíž plamen pomalu dohořívá. Příběhově už nemá co nabídnout a krom pár světlých chvilek je film nudný od začátku do konce. Doufejme že už je konec a že nepřijde další utrpení v podobě penězoždímajícího čtvrtého dílu. ()

migez

Po filme vo štvorici po opici I a II je trojka iba slabým odvarom lacnej reklamy na cukríky skittles v hlavnej úlohe so žirafou s odtrhnutou hlavou v gagnam štýle, i napriek tomu sa však film dá pozrieť a má aj niekoľko vtipných scén. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni