Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Olík

V komentářích k předchozím dvěma "krušná jsou rána opilcova dobrodružstvím" jsem argumentoval něco ve stylu, že je považuji za zdařilou alko-buddy jízdu, ale s výkřiky ala komedie roku bych rozhodně opatrný. A co na to třetí, tentokrát nejstřízlivější, pařba........tak tady více než jindy, platí otřepané "třikrát a dost", rozpustit "Vlčí smečku" přivázat k boudě a nechat Stua věnovat se zase jenom a pouze zubařině. Návrat do Las Vegas je, jak už to povětšinou u vícepočetných sérií bývá, nejslabší a ač se můžou Galifianakis s Jeongem během soutěže o největší individuum přetrhnout, s celkovým výsledkem to ani nehne. Celkově za celou sérii Toddu Phillipsovy třikrát sláva "sláva, sláva, sláva", ale nastal čas posunout se zase o kousek dál. ()

Wallis3

Po začátku s žirafou (dejž jí Satan věčný teplo) a andělským zpěvu Alanovým, jsem čekal, kdy že se to zase ti pohnětáci zkalí do němoty... A ono to nepřicházelo a film se ubíral jakýmsi střízlivým tempem kupředu. Přistihl jsem se i u zasmání... No a ten konec, Stu to zase obsral :-) takže nijak nenadchlo, do kina bych nešel, ale v TV pobavilo. "Co je to s těma slepicama?" "Jsou naštvaný. Krmím je kokainem a kuřaty!" ()

Shredo odpad!

Hlavnou úlohou komédie je rozosmiať diváka, či už vtipnými hláškami, scénami, grimasami, paródiami. TU nefunguje absolútne NIČ z toho. Veľmi som sa musel premáhať, aby som to bol schopný dopozerať do konca a zhlboka si vydýchnuť, že je to za mnou. Herecky zohraté trio dostáva slabý scenár, kde to ani okorenenie mojim obľúbeným Johnom Goodmanom situáciu nerieši. A ten otravný Číňan Mr. Chow mi bude ležať v žalúdku ešte mega dlho. ()

cm hardy

Tak třetí pařba byla jednoduše skvělá. Skvělé hlášky mírně ,,retardovaného'' Alana a výborného Chowa dodaly tu správnou bláznivou atmosféru. Čekal jsem, že třetí díl bude trochu upadat, a i když byl příběh o trochu nečem jiným než předchozí, bylo se stále na co koukat. ()

Dejvid007

Slabota. Vše to mělo zůstat u Pařby ve Vegas! Celý to je takový zmatený jakoby režisér nevěděl co natočit. Kdyby udělal to stejné téma jako je jednička a dvojka, tak kritika by byla ještě větší a tak to všechno smíchal nějak dohromady.....65% ()

JOZZZKO

Prepáčte, ale ja som asi videl nejaký iný film. Absolútne všetko troška zaváňajúce inovátorstvom a humorom vychytané v trailery a maximálne predvídatelný dej. Zatial mojích 100 najhoršie strávených filmových minút tento rok. ()

redwik

Predchádzajúci komentár... Tak, a prišla posledná časť. A výsledok? Paráda! Síce sa to už tak veľmi nepodobalo, ako jednotka a dvojka, a nestalo sa tam toľko vtipných udalostí, musím ale uznať, že to bolo jedno z najlepších ukončení trilógie aké som kedy videl. Vtip nechýbal, absurdné a hodne vtipné dialógy tiež nie, záver bol naozaj fantastický (i keď sa trošku dal očakávať, ale to tu bolo skôr dobré ako zlé), a Zach Galifianakis sa pomaly stáva jedným z mojich obľúbených hercov. ()

Jajar

Fóry se vaří evidentně z vody a jenom proto, že je to neustále "over the line", neznamená, že je to vtipný. Solidní průměr si ale Pařba na třetí stále uhájí. ()

Cheeker

Na to, že to byl už třetí díl, tak se nejednalo o špatný film, dokonce se u mě vyšplhal na mírný nadprůměr a troufnu si říct, že trojka byla lepší než dvojka v Thajsku. ()

goni

Dost velke sklamanie :( Po zhliadnuti trailera som sa velmi tesil, ze tretia cast bude lepsia ako absolutne neorginalna dvojka. Bohuzial, zabavne scenky z uputavky boli zaroven tym najlepsim z filmu. Nic navyse... Ako komedia je to v celku priemer, ale keby som to mal hodnotit ako pokracovanie dvoch predchadzajucich casti, tak by som musel este jednu hviezdicku ubrat [54/2013]. ()

Pesosek

Po vydařené jedničce, slabší dvojka a ještě slabší trojka. Dá se na to podívat, ale zdaleka to není tak vtipné jako předešlé dva díly. Z jednoho nápadu se holt nedá žít navěky. ()

Kingjiri

Původní koncept "Pařeb" mě vyhovoval a i když byla dvojka jenom recyklátem jedničky, stejně jsem se pobavil. Trojka se snaží jít jinym směrem, ale tenhle záměr moc nevychází. Krimi zápletka totiž pořádně nefunguje, stejně tak jako ústřední čtveřice kámošů, který nepařej a nejsou pod vlivem omamnejch látek. Objeví se pár lepších gagů (žirafa, lízátko nebo hraní na psy), Alan je opět za sympatickýho debila a Chow občas utrousí hlášku, jenože nadprůměrně jsem se nepobavil a další projekce neni v dohledný době nutná. Nic víc než místama sympatickej žánrovej průměr. PS: Jestli bude čtyřka, tak doufám, že se vrátí k půdodnímu konceptu, což by i naznačovala potitulková scéna. ()

Kadas97

Horšia ako "dvojka" to už nemôže byť nič, tak som hrdinsky vyrazil do kina a hrdinsky sa zabavil. Maximálne ma dostala tá scéna s žirafou na diaľnici, to keby možem si prehrávam dokola. Super hlášky a super situácie, hlavne tá pohrebná scéna. Počas filmu si pozornejší divák všimne aj zopár odkazov na iné filmy, ako napríklad výťah alebo plazenie sa z basy. V polke filmu som prehlásil, že ak ten šikmooký Pingpong zgegne tak tomu filmu naparím plný počet a preto len 8 z 10. ()

bararich8

Škoda, na trojku jsem se těšil a kdyby bylo pokračování ve stylu dvojky, tedy vzít jedničku a hodit ji do jiného prostředí, určitě by to bylo lepší, než tento mix všeho. Chyběla tam tak jakási ta pravá zábava, jakou dokázal skvěle vykouzlit právě Hangover 1 a 2. Nyní se nám tak dostane maximálně tak dobré zábavy, což určitě není nejhorší, ale trochu to zamrzí. 3,5* ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni