Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Stanley619

Třetí pokračování je mnohem temnější a akčnější, než předchozí dva díly. Už to není o tom, že se celá Vlčí smečka zhuláká do mrtva a druhý den řeší, co bylo, kde to bylo a co dělali. Ale hodně se v tomhle díle promítají scény z prvního dílu, což teda ne vždy funguje. Zde to bylo spíš kvůli vysvětlení probíhající situace. Jinak samozřejmě vtipné scény a gagy provázejí celý film, někdy možná trochu laciné vtípky, ale stejně to byla sranda. 75% ()

Bezda202

80% vtipů bylo již ukázáno v traileru a film měl docela dost hluchých míst. Od uzavření trilogie bych tedy čekal více, než jen průměrnou komedii. Slabší 3* ()

jirka.jindra11

Zbytek kinosálu mi může být svědkem, že jsem se od srdce zasmál - téměř po celý film! P.S.: Všichni, kdo odešli ze sálu hned při prvních titulkách, přišli o hodně! ()

Flopik

Jedným slovom WOW. WolfPack v akcii nemali opäť chybu.Smial som tak ako už dlho pri ničom.Myslím že ako koniec to bolo fakt parádne.Alan to tentokrát zabíjal tak že som padal zo stoličky.Samozrejme aj Pan Chow . Zvyšok vlčej smečky tak isto nemal chybu.Pre mňa najlepší diel . Dúfam že vďaka úspechu to bude mať pokračovanie.Pre mňa jednoznačne 100% a 5*.Bol v kine , zaplnenom kine a spolu s ostatnými som si to fakt užil.No a ten koniec ten úplný koniec no tak na tom som sa nasmial tak že ma až bolelo brucho. ()

BreHas26

Samozřejmě zůstává nejlepší pařbou ta ve Vegas, ovšem pařba na třetí se mi líbila krapet víc než v Bangkoku, ale musím rozhodně říct, že jde o hodně dobře povedenou Pařanskou trilogii... Také jste si všimli, že Stu vždycky dopadne nejhůř?:D ()

majec4

Uz je toho vela a 4 snad nebude. Podla mna by to chcelo iny scenar. Alan je vsak samozrejme hlupesji ako kedykolvek predtym. Muselo dojst na to, ze prestane brat lieky. Topiaci scenarista sa chytil poslednej moznej sance. Z Cinana este pre istotu spravili agenta 00X. Ostatne postavy, boli tam? Doug samozrejme ze nie, no ostatni boli tiez ako jemny opar. Cele to tahaju tepli bratia Alan a pan "cau" :).No nic, podla mna horsie aj ako dvojka. Niektore vtipy vsak usli, takze opat zlata stredna cesta. ()

Greg25

Pařba na třetí má nejobroušenější hrany z celé trilogie, což by z ní činilo i nejpřípustnější film o pařbě pro široké divácké spektrum, kdyby nebyla poměrně výrazně napojena na předchozí díly. Trošku mi vadila "vysvětlovací scéna", kde se dozvíme, proč hlavní hrdinové musí dělat, to co dělají. To byla taková malá "scénaristická" berlička. Ale pak se Pařba na třetí rozjela stejně dobře, vtipně a zábavně jako kdysi pařby ve Vegas a Bangkoku. 80% ()

Illy

Proč závěrečnou mezititulkovou scénou celý film nezačínal a nebyl o ní???? Tohle bylo jak dojení z prázdnýho vemene starý krávy. ()

B_EyE

Jednička byla neskutečně debilní a přitom minimálně stejně vtipná. Dvojka už byla vtipná trochu míň. A trojka ... ta je opět stejně vtipná jako debilní, jen ani v jednom směru ne tolik jako dřív... ()

B.Bonnie

Velmi slušné (!) zakončení série. Nejvíc oceňuji, že ani po té době se z chlapů nestávají průzrační hrdinové, ale několikrát naletí. Film neztrácí ani na vtipu, ani na plynulosti. A konec mě prostě dojal :) I přes své hodnocení film doporučuji!! Ať jste předchozí díly viděli nebo ne :-) ()

Erik7595

Tak v prvom rade to žiadna pařba nebola okrem takého menšieho dodatku na záver, ktorý sa nachádza po prvotných záverečných titulkách. Ale mňa to absolútne netankovalo, a práve asi vďaka tomu ma tento diel bavil zo všetkých najviac. Svojou stavbou deja sa výrazne odklonil od predchádzajúcich 2 častí, čo mnohých určite sklamalo. Trojka Hangover je skôr akčná komédia mixnutá s trochou krimi, než typické pokračovanie tejto série. Ale zabával som sa veľmi slušne a z môjho pohľadu ide o najlepší diel - kde jednotka zabávala slušne jednotlivými scénami, trojka ma zabávala priebežne počas celého filmu. Alan a Chow samozrejme z postáv najviac vynikajú. 80% ()

Nolanofil

Nato že to je komédia, som sa zasmial z chuti asi 5-krát, aj to na vtipoch, ktoré som už poznal z trailerov, ale inak som sa usmieval celý film ako z húlený. Veľmi príjemná, našťastie odlišná dojazdovka, ktorá neurazí a príjemne pobaví. Presne medzi 3* a 4*. ()

waits

Dojížděcí trojka, ve které už herci ani nepředstírají, že je to baví a scénáristé nepředstírají, že jde o něco jiného než o podojení diváckého zájmu o Vlči trojku {povedlo se, tržby trojnásobné oproti 100m usd nákladům). Zatímco jednička byla přitažená za vlasy, ale tak nějak uvěřitelně, snesitelně, ve trojce se v rámci zcela nesmyslné zápletky (je to spoiler?) zabíjí a zoufale se snaží vymyslet, co by tak ještě, aby to stálo za zpomalený záběr nebo za hudební podkres od Ozzyho Osbourna. Alan je nesnesitelný a při Jeongovu karakoke zpěvu na Reznerovo Hurt Z NIN (známo též od Johnnyho Cashe) jsem měl chut celou podívanou vypnout. Doufám! že čtyřka už nebude. ()

Lilloos

A kde byla ta pařba? Se změnou konceptu a přesunem od komediálního ke…kriminálnímu(?) se z toho stává nezajímavá jednohubka, vybočující pouze slušným plot twistem (vykradení vily) a odpornými "vtipy" se zvířaty (ať už je to žirafa, kohouti nebo psi, režisér očividně nepatří k milovníkům fauny). ()

psycho_6

důstojné zakončení série a pořád slušná jízda. Pro mě lepší než dvojka. A hvězda nahoru za závěrečnou scénu, Stu to prostě vždycky odnese nejvíc:). 4* ()

jorgus

pod pojmem komedie si predstavuji trochu neco jineho..a ten vousatej retard uz me fakt vytacel..jednicka super, ale dal se uz nemelo pokracovat..:( ()

jasanka

Pro mě rozhodně nejpovedenější že všech tří dílů. Svůj účel - pobavit - film rozhodně splnil. Spousta praštěných vtipů, na letní období jako dělané. Sem s "Part IV". 4,5* ()

KosiR_ksr

Leč byla dvojka poměrně zábavnou oddychovkou, bezostyšně vykrádala nápady jedničky a nedosáhla její úrovně nadprůměrné komedie. Pařba na třetí mě o to víc mile překvapila. Tentokrát se žádná pařba nekoná (snad až na možnost domyslet si pařbu v závěru, kde osobně čekám vsunutí potenciálního čtvrtého pokračování). Rozhodnutí vymanit se ze zaběhlých kolejí rámcového příběhu (kdy se partička po zdrogování Alanem probere neznámo kde po neznámo jakých událostech) jsem uvítal a snímku to jen prospělo. 70% ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni