Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

robo7773

Už ma to tak nebavilo ako prvé dva filmy, nie je to zlé, ale nie je to ono. Priznám sa čakal som viac, už tomu chýba nejaké väčšie prekvapenie, nič sa ale už nevyrovná jednotke. ()

WillyMarks

Part první byl skvělej, originální... Part dvě už nebyl zas tak překvapivej, nicméně zábavnej byl opravdu hodně, ale Part třetí??? Všechno vyhrocené jen za tím účelem, aby ukončili sérii. Vtipných hlášek je spousta, ale opravdu vtipných, abych se zasmál bylo pár. Opravdu se snažili tvůrci tak moc vytěžit z prvních dvou dílů, že tahle poslední část opravdu za nic nestojí. Nic extra nápaditýho, nic extra vtipnýho a opravdu jsem se dosti nudil ... děkuji pěkně, už více ne - 20% ()

zelda82

Treti hvězdička je za midtitulkove posvatební rano, jinak je to nastavovana kase, která uz prilis nevoni. Zvlast ten cinskej opicak Leslie Chow je tak strasne nevtipnej, az to boli. Když v prvním dile vyskocil z kufru a mlatil hrdiny holi, tak to ještě vtipny bylo, ted uz je to jen smutny... ()

Luk Skywalker

Nejlepší byla jednička, ale aby to nebylo stejné jako dvojka, tak se koncept změnil a to je dobře jinak bych šel s hodnocením hodně dolů. Dohrávají se tu události z jedničky a dvojky (leccos jsou už zapomněl, ale film se to snaží připomenout někdy více, jindy méně), nuda se nedostaví. Co se týče vtipnosti a zábavnosti, tak je ji méně. A úplný závěr je jasný odkaz na to, že nikdo neví, co se dělo. Herecky musím vyzdvihnout Kena Jeonga, ten chlap je opravdu blázen, bo tahle to zahrát snad ani nejde. ()

Kopi1

Všichni víme, že to mělo skončit jedničkou a že další díly jsou jenom kvůli tomu, aby se z lidí tahaly peníze (to je ale u každé série). Nicméně je to zase takový průměrný film, který těch kvalit a momentů jako u jedničky nemůže dosahovat. Sranda je to jenom, když Zach něco řekne nebo udělá nějakej obličej (nevim jestli by bylo dobré nechávat žánr Komedie, kdyby tam Zach nehrál...). Na hodnocení si myslim ubírá i Ken Jeong, kteý mi přišel dobrý jenom v jedničce. Asi nejvtipnější scéna se odehrává až po titulcích a doufejme, že je to už konec. ()

Marykus

Co to? Kocovina? A kde, v dovětku? Pařba, kde? Ano bylo to vtipné, a to velice, ale nebyla to The Hangover! Ale co se týče tohoto filmu, tak jsem se nepřestal smát, ale podle mě by to název Pařba nést nemělo!!..... Na druhou stranu doufám že to nebyl posledni dil. Ačkoli prý byl myslím si že ne. Že ,,komunita,, pařeb je donutí udělat další díl. Film byl vtipnej, zabavnej, ale jako s pařbou nejsem moc spokojen i kdyz Alan byl prostě best! ()

Wolvie

Ozvláštnění konceptu pomohlo, ovšem já jako člověk, který považuje Pařbu ve Vegas maximálně za obstojnou komedii, si rozhodně nějak výskat nebudu. Má to spoustu hluchých míst a je to možná moc dlouhé, každopádně jsem se bavil víc než v Bangkoku, takže tři. ()

greenlord

od opileckeho mejdanu kamaradu v prvnim dile se to jiz ponekud vzdaluje - mafie, zlato za miliony, mrtvoly...ale zabava to stale je. hlavnimi tahouny jsou alan a take insane destroyer pan chow ()

jirkis

Alan a Chowík jsou asi nejlepší postavy z celé Pařby. A taky bych řekl, že toto je asi nejvtipnější díl.(spoiler) Neopakuje se jako dvojka, tím ale taky musíme počítat s tím, že se chlastat nebude. (!)Mě se to líbilo víc, než ta 2, ale úrovně 1 se to též nedotklo. Takže /70%/. ()

korok

Rozhodně nejslabší díl celé trilogie nicméně se ale stále jedná o pokračování na jakž štač solidní úrovni. Zklamáním je trochu to, že zde již nesledujeme tuto partu, jak se po opici probouzejí, nic si nepamatují a snaží se vyžehlit to co v opilosti natropili. Takže rozhodně žádný HANGOVER nečekejte. Ten příjde až ve scéně zakomponované v závěrečných titulcích a kvůli tomu si také tento film ode mě vyysloužil jednu hvězdu navíc, protože tímto to tvůrci alespoň trochu napravili. ()

BeranSon

Od těch plakátů a reklamní kampaně bylo z mé strany očekáváno více. Film jako takový postrádá špetku dalšího nápadu a to díky tomu že to režíruje Todd který neměl režírovat již předchozí díl. Todd se totiž váže na postavu Chowa a to je podle mé maličkosti špatně. I v těch případech sem se ale skvěle bavil, ale myslím si že to je nejhorší díl z Hengoverů. 6/10 ()

montongery

Možná že to bylo s lehkou kocovinou, ale zdálo se mi to jako nejlepší závěr, co může tady ta série mít. Pařba ve Vegas se mi zdála úplně stejná jako Pařba v Bangkoku, takže mě první díl otrávil (protože jsem nejdříve viděl druhý díl). Tak jsem si myslel, že i u tady toho se budu nudit a šel jsem se na to kouknout s nulovým očekáváním, s tím že koncepce této trilogie je doopravdy vyčerpána a už nemá co nabídnout. Ale naopak, někdy jsem se nečekaně válel smíchy.. Postavy Chowa a Alana byly vypracovány a zahrány skoro k dokonalosti a nějaké scény jsou doopravdy neuvěřitelné. Pro mě určitě velké pozitivní překvapení. Ale jak říkám, na film jsem se koukal po divoké víkendové narozeninové oslavě.. ()

Rockerman

V komentáři k Pařbě v Bangkoku jsem zadoufal, že se nám ještě neožení Alan, protože to už by nemuselo dopadnout nejlíp. Bohužel, stalo se! Paradoxem je, že Alanovy "milostné" scény s Casandrou jsou možná tím nejlepším na tomto filmu. První půle je totiž zralá na odpad. Dokonce jsou tu už i fóry, které produkuje parta kolem Bena Stillera, čili trapné až urážlivé (třeba Alanův pláč hned ze záčátku ). Ve druhé polovině vtipu moc nepřibylo, naštěstí jsou tu akční nápady a Číňanův fórek z ukradeným zlatem ze "svého" domu také není špatný. Jinak však je celý film zase o stupínek níž, než ten předcházející. Já myslím, že s těma "pařbama" by se už mělo skončit a mělo to přijít už před touto "trojkou". ()

7ynek

Začáteční scéna s žirafou **** ...no a pak to jde do kytek, pustit tak po sobě všechny filmy a opijet se u toho, tak budete u trojky už pěkně nacamraní = značka ideál. Já si to pustil s tím, že matně vzpomínám co se dělo ve dvojce, jedničku pamatuji lépe. No ale klesavá tendence u "hangoveru" je jasná, takže pro fans. ;) ()

Trešlson

Bylo jasné, že na úroveň první Pařby se ta třetí bude dostávat jen horko těžko... Překvapení se nekoná, ale taky se nejedná o vyložené zklamání. ()

owwidius

Kvalitou presne podla ocakavani. Co sa tyka serie, tak pribehovo mala zmena, ale neni to nic originalne, skor ako v 100 inych filmoch. Ale tak pozerat sa na to da, ubehne to, obcas celkom podareny joke a opat to najlepsie na zaver. U mna ako cela Hangover seria za 3. [#3/2014] ()

hEROic

no je to furt to same, no a co? :) clovek se stejne furt neprestava divit co z techhle typku leze... ja tyhle komedie proste muzu... pres 60% ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni