Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

joudas

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu… Možná právě tomu se chtěli tvůrci vyhnout a upustili tak od profláknuté zápletky z minulých dílů. Ale nemyslím si, že udělali dobře. Jednička byla výborná, u dvojky jsem se taky skvěle bavil a myslím, že bych stejnou šablonu snesl i potřetí, protože titulková scéna, která má k minulým dílům nejblíže, byla z trojky ta nejlepší. Není to špatný film, ale jenom pár ušklíbnutí je na komedii málo, obzvlášť když mám v živé paměti výbornou Apokalypsu v Hollywoodu. ()

heihatchi

Tak pro mě nejslabší díl série. Sice tam bylo dost vtípků, ale snad ani jeden mě nedokázal rozesmát (a to jsem u toho pil pivo). Jediná vtipná scénka byla až v závěrečnejch titulkách. Jednu hvězdu za Hurt. Bez Ken Jeonga by nemělo ani cenu na to koukat... ()

hiroshima

Jednička ušla, dvojka byla horší, trojka je sračka. Prosím už ne další díl. Americká komedie, plná nevkusného a pubertálního humoru. Nic víc. Nic míň... ()

Mona-Lisa

Ucházející a úsměvné zakončení série, co stačí vidět jen jednou. Dojem zanechal hlavně skvělý výběr písniček = vynikající soundtrack. ()

Matli

Za tři s hooodně odřenýma ušiskama. Konečně to není to samé jako jednička a dvojka, ale člověk se prostě nezasměje, kromě teda toho začátku, to mě dostala ta žirafa při hraní písničky MMMBOP :-) Ale to je tak asi vše, co se humoru týče a furt lepší než celá dvojka. A scénka na konci filmu (během titulků) je taky super, lépe to zakončit nemohli a klidně bych se i těšil na čtyřku. SumaSumárum 41% ()

drozdy1

Některé scény opravdu vtipné (možná jediné co si z toho pamatuju ),ale film se během týdne zapomene a za měsíc už ani nevíte na čem jste byli. ()

Brousitch

"V podstatě jsme chtěli udělat třetí díl podle stejného receptu jako díly předchozí a měla to být určitá reakce na lidi, kteří fňukali: 'Proč to opakujete? Tohle se dvakrát nikomu stát nemůže.' Ale může a vy to ve trojce uvidíte. Nakonec jsme ale vychladli a rozhodli se zavést ten příběh jinam. Na konci při závěrečných titulcích ale vidíte, že se to těm klukům stejně zas přihodí a možná ne jednou, ale tak desetkrát." - Todd Phillips ()

Jocker94

Skvělé zakončení celé série, která ve svém žánru nemá konkurenci. Závěr mohl být o něco bláznivější a akčnější, ale závěrečná scéna v titulcích to "zabila". Každopádně nejlepší komedie, jakou jsem letos viděl. ()

SidneyP

Víceméně drží celej film jen Galifianakis, přičemž mu občas přihraje do rány Jeong nebo Goodman. Zbytek se jen vozí a v celém příběhu hrajou roli max. takovou, že říkaj za sebou furt dokola "Kurva, zkurvený, zasraný,..." a podobný sračky. Scénář je prostě napsanej jak od desetiletýho děcka po mozkový obrně, nemá to žádný pořádný ucelený děj, postavy jsou už ohraný... je tu prostě všechno špatně. Konec výbornej, kdyby se drželi tohodle, mohlo by to být ještě dobrý, i když potřetí bych jim to už asi nežral. Romantická zápletka skvěle zahraná. Jen prosím, už nedělejte čtyřku, tohle stačilo. Výsledek: Lehká komedie na uvolnění, jako konec trilogie se to dá taky skousnout. 60%. ()

Matthew01

Dle prvotních odhadů se zdálo, že Pařba na třetí bude jeden velký průšvih. Spousta lidi očekávala podobný scénář ve smyslu, opijeme se a ráno budeme řešit co se dělo, dle následků, které na sobě najdeme. Já říkám, naštěstí, tomu tak neni. Tentokrát tvůrci zvolili úplně jiný příběh, který má ovšem co nabídnout a je velmi poutavý. Děj se odhaduje jen velmi těžko a nabízí spoustu kultovních scén. Myslím, že se dalo ještě přitlačit v hudbě, ta neni nic extra. Celkem tedy 80% ()

Gaia.M

Stalo se přesně to, čeho jsem se nejvíc obávala. Nejvtipnější scénou byla žirafa z traileru. Ne, nebavila jsem se. Mám pocit, že po prvním díle scénáristům prostě došel dech. Ale když se tak dívám na ostatní hodnocení, mám pocit, že jsem viděla úplně jiný film. ()

Radek.SCH

Těžko říct jestli je horší než dvojka, rozhodně stejně zbytečné. Snad jediná vyloženě vtipná scéna (kde jsem se dokonce smál) byla s šedými dráty. ()

dave14

Epický finále? To teda ne. Todd Phillips si zkrátka vzal k srdci výčitky, které padly po Bangkoku. Že opakovat se není nejlepší volba. A tak se pustil do originálního příběhu, který se přímo odvíjí z předchozích dvou dílů. V pořádku, proč ne. Jenže tady prostě nefunguje. Postava Johna Goodmana, na které příběh dost závisí, mě nebavila a celková koncepce se do stylu této série zoufale nehodí. V pokračování Pařby ve Vegas nemáme de facto žádnou pařbu, není tam Mike Tyson a nemáme žádný šílený fotky na závěr. A i když to není to jediné, na čem úspěch předchozích filmů závisel, tyto faktory dělaly z Pařby ve Vegas a Bangkoku tak skvělé komedie. Nebýt pana Chowa šel bych s hodnocením asi ještě níž. Závěrečná potitulková scéna patří společně asi s třemi hláškami v podstatě k tomu nejlepšímu, co film nabídl. Přesně tahle přehnanost měla provázet celý film. Ale poslední minuta už nemůže zachránit vše. ()

JirkaLexa

Slabší odvar Vegas. Příběh mě moc nezaujal a přišlo mi to celé jako stupidní způsob, jak tenhle film prodloužit do trilogie za účelem zisku. Scénář teda rozhodně nic moc, boužel 90% filmu jsem se nebavil. Hudba taky moc neoslnila, jen místy byla slušná. Herecké výkony ucházející, ale už to není to, co to bývalo... 45% ()

croxika

Hangover má v sebe pre mňa toľko priaznivých faktorov, vďaka ktorým nemôžem byť nikdy sklamaná. V prvom rade sú to herci, ktorí mi vždy zahrajú "na strunu" a perfektne sa mi na nich pozerá. Chow a Alan sú top, ale ostatní sa za nimi nesú v tesnom závese a svojimi typickými hláškami vo mne vedia zakaždým vylúdiť úsmev. Mnohí z vás zastávate názor, že sa malo ostať pri prvom filme a pokračovania sú zbytočnosť, ale každý film má v sebe mnoho scén, kvôli ktorým si poviete, že sa vám to fakt oplatilo zapnúť ;) Táto trilógia mi rozhodne prirástla k srdcu. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni