Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

willy1

/ režie 80% / scénář 60% / hudba 80% / herecké výkony 70% / napětí 30% / akce 20% / // celkové hodnocení 35% // (viděno: int. - stažený) ()

MareT.

Je to uz celkem otrava i kdyz se tvurci polepsili a vymenili puvodni napad za neco jineho, ale je to tak strasne nerealne a nahodne, ze se to neda povazovat za uspesnou trilogii. Neni to katastrofa, ale diky bohu ze uz dal nejdou. ()

farfalla

Příběh má zopár vtipných momentů, ale návrat do Las Vegas mu příliš neprospěl. Postavy už nejsou zajímavé ani jeden pro druhého. [‘The Hangover’ (2009), ‘The Hangover Part II’ (2011)] ()

Teabag

Nový koncept vyprávění a staré známé postavy. Pro mě osobně celá tahle série stojí na výkonu Zacha Galifianakise (ani tady to nebylo jinak), který sice ve všech filmech (i mimo sérii), případně i ve své talk show Between Two Ferns, "hraje" pořád stejnou postavu. Ale tahle postava mi svým humorem fakt sedí! ()

Marrty3

Tak tohle šlo hodně dolů. Očekával jsem slušnou komedii v dobrém tempu, ovšem přišla dost bídná podívaná. Prvních 10 minut, kdy je na scéně Alan, šlape skvěle. Jakmile se přidá zbytek "Vlčí smečky", film úplně ztratí grády a skoro nic se neděje. Smích a zábava nastává jen při scénkách s Alanem a Chowem. Jinak je to vážně bída. Příběh je mizerný, zápletka nijaká. Ke konci se objeví pár dobrých chvil, nicméně ani ty nezvládnou film dostat tak vysoko, aby mé hodnocení bylo alespoň 50%. Tohle se vážně nepovedlo. Úplný konec (po pár vteřinách závěrečných titulek) ukázal, jak by to mělo vypadat po ******, pokud to bude 4 díl, vypadá o 200% lépe než tento. Velké zklamání. ()

SpameR

Docela jsem se bál, že po předchozích dílech už to bude spíše přehnaně nereálná "blbost". Naštěstí jsem se mýlil, humoru sice méně, ale za to výborný akční příběh, který ve srovnání s předchozími díly byl i docela reálný. ()

Wishkah

Třetí díl a druhé zklamani kon dialni série. Ale abych nebyl ošklivý, tak musím uznat, že trojka je lepší než Pařba v Bangkoku. Navíc ke konci, kdy se trojka hrdinů vrací do Vegas, tak to film nakopne a přijde několik opravdu skvělých okamžiků. Nic to ale nemění na tom, že do té doby člověk sleduje poměrně nezaživnou komedii bez výbuchů smíchů, které provázely první Pařbu od začátku do konce. Díky Bohu že tohle už je poslední díl ()

Lionheart

Mnohem lepší než dvojka, už jen tím, že je tam i trocha "originality", i přestože hlavní hrdinové se chovají místy jak zdrogovaní, ikdyž by teoreticky měli být tentokrát čistí. Je to strašně uměle epické, uměle romantické, násilné, ale je to tak strašně nadsazené, že mi i ta falešnost nevadila... protože k tomu patří. A hudba je perfektní. ()

Duch217

Já nevim, těšil jsem se na úplně něco jinýho...radši bych viděl potřetí to samý, než najednou skoro jinej film, kterej už nemá s kocovinou a alkoholem vůbec nic společnýho. Nebylo to uplně špatný, ale už mě to prostě nebavilo. ()

peetriss

Po katastrofální Pařbě v Bangkoku je třetí díl o píď lepší, ale nikoli proto, že by byl vtipnější - to v žádném případě, zasmál jsem přesně jednou! Spíš dokázalo zaujmout pitomoučké dobrodružství okolo spolehlivě hrajícího Johna Goodmana. No zaujmout... lépe řečeno uchránilo mě před pádem do úplného nudou vystlaného prázdna. Opět velmi zbytečné další pokračování přeceňované série a sám za sebe doufám, že pro Hangover již game over! ()

shimpy(CZ)

Napotřetí a snad i naposledy. Pár vtipných momentů sice bylo, ale nějak mi (nevím proč) tam vadil Ed Helms. Byl už takovej otravnej. Jinak chválím Zacha Galifianakise, jeho klasická role se zkrátka povedla. Je to zkrátka průměrná akční komedie, kterých tu byla spousta. A John Goodman je neskutečnej frajer :-) ()

vander19

Veľmi skepticky som sa díval na Hangover 3. Dvojka ma absolútne prekvapila svojou nekvalitnosťou a preto aj tretie pokračovanie som dosť dlho odďaľoval. Nakoniec to však bolo oveľa pestrejšie ako som čakal. Síce ubudlu srandovných častí, ale aspoň sa už tvorcovia nesnažili všetko kopírovať ako tomu bolo v Bombaji. Naša slávna trojica sa aj tentoraz vydá do Las Vegas, ale už bez drog, výpadkov pamäti, ale zato je ich misia vážnejšia. Nejde totiž o zábavu, ale o záchranu Douga. Hlavnou postavou sa v tejto časti aspoň pre mňa stal Alan (Galifianakis), ako keby sa celý dej točil okolo neho. A nebolo to na škodu, pretože tu jasne dominuje jeho schopnosť dobrého komika. Len na jeho pasážach som sa dokázal zasmiať, ak keď musím priznať, že Hangover 3 mi prišiel veľmi príjemný. Preto 4*, aj keď možno na úkor vtipom to nebolo tak veselé. Ale rozhodne koukateľnejšie ako dvojka... ()

Prochy38

Velké, velké zklamání. První díl byl bomba, druhý vynikající, a to hlavně proto, že se držel originální prvotní předlohy. Tento už si jde svou vlastní cestou, což by určitě nebylo nijak naškodu, ale mně už se to prostě nelíbí. Trojka kamarádů je vynikající, bonus od J. Goodmana, vždy rád vidím H. Graham nebo J. Chung. Ale film už to nebyl pro mě. Až moc prostoru měl K. Jeong, a ten mi to prostě kazil. Nelíbilo. Zasmál jsem se, ale až moc málo na to, jak dobré byly první dva díly... Škoda, těšil jsem se. ()

Lefty86

Jsou pokračování který prostě vzniknout neměli, už dvojka byla na hraně a jen kopie obstojného prvního dílu, tohle už je úplně zbytečnost a Pařba to není protože vůbec nezapařili. Ani jednou jsem se nezasmál a to je u komedie dost na pováženou. ()

Paldiny

Tretí Hangover šikovne uzatvára kruh toho čo prvé dva spachlili. Vracia sa kompletná smečka vrátane ázijského smrada, ktorý ma tentokrát až tak neštval a všetko pod drobnohľadom štýlového mafiána Goodmana. Tretí diel opúšťa koncept predošlých po čom môže slovenský aj český preklad vyznieť zavádzajúco. Čo je dôležité hefty fungujú, má to svoj príbeh, dokonca pár vydarených zvratov a parádny bonus, po ktorom mi už nik neuverí, že ma podobný doplnok napadol ešte pred jeho videním. Len rozmýšľam ako by to všetko dopadlo keby sa do toho blázninca skutočne aj dostali. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni