Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Litvicek

Není to ono.Nemám už z toho takový dobrý pocit,jako když jsem viděl první díl a smál se ještě pár dnu po opuštění kina. Na film jsem se velice těšil,bylo tam pár zajímavých a vtipných momentu,ovšem celkově jsem čekal od toho víc,když už to měl být závěr trilogie. Velká škoda. Film ale i přesto stojí za to vidět,pobavil jsem se,i když jsem za to vysolil pěkný balík korun. ()

Ledkodlaq

První pařba byla vynikající, druhá si drží laťku, třetí přece jen trochu upadá. Nápad už trochu vyvání a doufám, že je nenapadne udělat další, jen to nechte tak, dokud si držíte nějakou úroveň. Ať nedopadnete jak prcičky :-( ()

Orthank

Príliš nostalgické, príliš akčné, príliš epické a dosť mimo svojho pôvodného nápadu. Do tej istej rieky sa už jednoducho vstúpiť nedalo, a tak sa Todd Phillips rozhodol uchopiť príbeh cudzími rukami. Celá sranda je bez rozmyslu a myslím, že aj dosť riskantne navešaná na superblbovi Alanovi, ktorý to s tvárou dokonalého Zacha Galifianakisa aspoň patrične úročí. Ostatní sa mu len vtipne prizerajú alebo sa snažia jeho situačné gagy poriadne slovne okoreniť. Nie je to k popukaniu ako jednička a nie je to ani slabosť tokijskej jazdy. Je to proste akčná komédia s pár silnými momentami a bravúrnou potitulkovou perličkou, ktorá bude pravdepodobne to jediné na čo si na druhý deň dokážete spomenúť. Bohužiaľ, na poctivé zakončenie jedného z najprekvapujúcejších osviežení žánru žalostne málo;( ()

Eamby

Alan je naprosto pomatený a šílený jedinec, který vás zdroguje- pro vás plus, že dá dávku určenou tak, aby jste se nepředávkovali, koupí si žirafu a hlavně je člověkem, který nechce žít nudný a stereotypní život. Kdo by ho nechtěl znát? Americké komedie sice moc nemusím- jako příklad naprosto dementní American Pie- ale všechny tři díly Hangover prostě nemají chybu. Jak výběr herců, tak také děj je velmi vydařený a doufám, že se do budoucna třeba dočkáme i čtvrtého dílu. Další takové komedie! ()

Janega

Do tretice všetko dobré? Nie celkom. Na jednotku to skrátka nemá, stále sa však jedná o pohodovú komédiu, pri ktorej sa človek s chuti zasmeje, teda ak milujete "fucking" humor. O čosi horšie je to s postavami. Možno že z Alana urobili až príliš veľkého imbecila, takže mi liezol až na nervy. Phil a Stu akoby už nemali, čo ponúknúť. Dalo by sa povedať, že hlavnou hviezdou je Chow, ktorý to podstate aj vyhral. 3 a 1/2 hvieždičky. ()

bloodline

Ságe The Hangover pomaly, ale isto dochádza dych. Part(ička) III žmýkala, čo sily stačili, ale hluchých miest pribúdalo ako nuly v gréckom dlhu. Galifianakis a Jeong nastavili latku pre ostatných príliš vysoko a oživenie s Goodmanom neprinieslo hurónske ovácie. Nuž uvidíme, čo prinesie Opica vol.4, malá degustácia položila na lopatky celú jeden a pol hodinovú snahu o bláznivú komédiu... Každopádne zostávam naďalej pri názore, že The Hangover mal byť one&only. ()

kedl

Tak tohle zabolelo, já budu patřit asi k té menšině, které by nevadilo kdyby Pařba^3 pařila ve starej kolejích, jelikož koncept s kterým se tvůrci vytasili mě vůbec nesedl. Bylo vidět, že je to nucené pokračování, jelikož kromě Zacha, Jeonga a tlustoprdky, která mně už fakt docela sere, na to všichni srali, NJN 15 míčů je hold 15 míčů. Potitulková scéna měla větší koule než předešlých 90 minut tripové nezáživné vlčí jízdy. ()

Hanys_

Kluci se spolu chtěli ještě jednou pořádně vyblbnout na place a producenti ještě jednou na Vlčí smečce vydělat pořádný ranec. Tentokrát se nechlastá (a nevzpomíná, co se kde dělo), ale hledá se uprchlík Jeong. Patrně nejslabší díl téhle série, která mě osobně nikdy zvlášť k srdci nepřirostla. 5/10 ()

divak84

očekávaně o moc slabší, přestože nový formát byl použit a fungoval.. málo vtipné, často nudné.. ale potitulková scéna boží. takhle měla začít jednička :) ()

Gogo333

O proti prvním dvou dílům je tady změna a už to není o kocovině. Bohužel už to taky není tak zábavný. Alan a Chow pořád baví a najde se pár dobrých momentů např. dostávání se do vily. Konec s novou posilou potěšil a určitě bych si nechal líbit čtyřku ve stylu prvních dvou dílu. 65% ()

dopita

Zhruba stejně debilní jako předchozí dva díly. Žádnej kvalitativní posun se nekoná. Potěšil jen John Goodman, jinak nic. ()

ChrisBa

Po fantastickej jednotke a pre mňa veľmi biednej dvojke je toto príjemným ukončením Hangoveru. Nič extra sa nekoná, ale je tam dostatok akcie a humoru ako má byť. Stále je tu však fakt, že keby nebolo fantastickej jednotky, tak táto tretia kapitola zrejme taká úspešná nie je a asi ani ja by som o ňu príliš nezakopával. Avšak jednorázova zábavka dobrá..3* ()

Rssa

Stejně blbé a nevtipné jako druhý díl. Bohužel, tento nápad se asi vyčerpal výtečnou jedničkou a teď už se jen ždímá a ždímá. 50 % ()

F.W.Colqhoun

Kdo viděl první díl, ví, že nápad to byl v rámci žánru dobrý, zručně vytěžený a osvěžující. Pomohl na výsluní dvěma perspektivním xichtům [Cooper, Galifianakis], navodil příležitost k mužnému pomrkávání a poskytl představu těm, kteří nekalí tak tvrdě... Coby abstinent mohu mít kocovinu pouze morální a na ty taky netrpívám. Druhému dílu bylo vyčítáno, že se jedná v podstatě o deja vu, že do detailu v jiných kulisách opakuje nápad prvního. Třetímu se stalo něco ještě horšího - nápad nekopíruje, ale nemá ani žádný jiný a staví na chatrné zápletce obnášející odkazy na předchozí dva díly, pitomosti neomluvitelné ani chlastem - a to se prosím vlastně ani nechlastá. To je - málo. Film má tedy pro Vás smysl jen v případě, že chcete [jako já] strávit další hodinu a půl ve společnosti oblíbených charakterů. Extempóre mentálně nedospělého Alana je samozřejmě těžištěm, v těsném závěsu za šíleným Chowem. Nejkomičtější je ale Doug, který je už potřetí odsouzen k tomu, aby někde trčel a čekal, až ho ostatní najdou. Točit čtyřku by nebyl dobrý nápad. ()

showxman

Oficiálně poslední film této série je vtipný stejně jako jeho předchůdci a navazuje na pohodové leč hodně ujeté komedie, které nám jeho tvůrci naservírovali v předchozích letech. Obrovským plusem, který staví na nohy trojku, a který ji možná zachránil, je velký prostor, který dostal Ken Jeong AKA Leslie Chow. "We had a sick night, bitches!" ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni