Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

kinghome

Úctyhodné zakončení trilogie! Vůbec mi nevadilo, že Phila a Stua odsunuli na druhou kolej. Alana jsem si strašně oblíbil a jde vidět, že nejsem jediný. On byl tahoun už od začátku a jeho debilita a tendence všechno posrat je neuvěřitelně vtipná. V tomto díle pikají hlavní hrdinové za to, co udělali v předchozích dílech, takže nečekejte, že se zas někde sjedou. V tomto jde o něco jiného, ale humor zůstal stejný. pár scén je dost kontroverzních a černý humor zůstal z druhého dílu, takže já jsem více než spokojen. Hned první scéna s žirafou nemá chybu a pohřeb je taky skvělý. Poslední Hangover je skvělé zakončení a po závěrečné scéně mezi titulky si myslím, že je vážně škoda, že už další neuvidíme. na Phila, Stua a Alana jsem si zvykl a nechci aby byli nadobro pryč. Zacha začínám mít v oblibě. Jeho vtip a to jak je sympatický, působí strašně dobře na celý film a hlavně díky němu to byla taková prdel. Předpremiéra cinestar Anděl. Skvělá akce, točený pivo a Maxim hostesky, co víc si přát. Jo a k tomu všemu jsem vyhrál cenu v losování. Krásnej večer. ()

karlik4801

Část třetí už není taková jízda na kterou jsem zvyklí. Vše je takové pomalejší, vyrovnanější srozumitelnější, ale. Je to ještě větší debilovina a tak to má přeci být. Celý film už není jedna velká komedie. Je už vidět malinko hlubší děj, který je ale i tak dost stupidní. Stupidní scény také převládají, skoro u každé scény jsem se zasmál a pár scén mě pobavilo, že jsem se nemohl přestat smát. Bradley ukázal že umí, i v komedii. Jsem nadšený. ()

nemik22

Důstojné zakončení skvělé trilogie. Jsem rád, že tentokrát byl scénář originální a nekopíroval první díl. Na začátku je dost černého humoru, vtipem se zde nijak nešetří, k vidění je spousta akčních scén a chvílema má film nádech thrilleru. Dostaly mě neskutečné záběry na Vegas. Trochu mi chyběly fotky v závěrečných titulkách, ale vynahradila to poslední potitulková scéna. Zach Galifianakis dostal trochu více prostoru než ostatní a bylo to výborné rozhodnutí. ()

Liznic

Nudná nuda, sem tam dobrý vtip (drtivá většina vyplácaná v trailerech) spíše ve stylu Pařby v Bangkoku, ale všechno hned vyšumí. Bavila mě jen část v Caesars Palace. ()

Jizni Tlapa

Phillips si sám na sebe ušil bič,když dohnal dvojku Pařby za hranice jedničky. Posunout extrémy do nemožného prostě nejde, a tak poprava žirafi v úvodu je vlastně tím jediným,čím dokázal diváka překvapit. Ve výsledku je to ale rozhodně lehčí nadprůměr, chrlící pár dobře poskládaných hlášek, čínského ouchyla Jeonga a tradičně chlupatého mimoně Alana... ()

Mr.Husts

Stále slušná průměrná komedie, která pobaví a nenudí. V rámci triloogie však rozhodně nejslabší. Jednička je maximální nářez, který dvojka v podstatě okopírovala, v lecčem přitvrdila a stále držela šílené tempo plné hlášek a vtipných situací. Tady ale sledujeme v podstatě temnější, vážnější příběh se stále zábavným, ukvičeným Jeongem, už o něco přehnaně přijebnutým Galifianakisem, slabým jakože záporákem Goodmanem a několika slušnými frky, jejichž drtivá většina byla již v traileru. ()

DaUr

Nevím o ničem, co by mě na třetím Hangoveru nějak vyloženě naštvalo - dokonce to uteklo vcelku rychle a já se nijak extra nenudil. Ale zasmál jsem se všeho všudy jednou, a to už ani nevím čemu. Natož abych věděl, o čem to celkově bylo. Nemastné, neslané nastavování zajímavě rozběhnuté, ale už druhým pokračováním zbytečné série, která už očividně nebaví ani samotné herce a která z kdysi zabijácky vtipného Kena Jeonga udělala zabijácky otravného Kena Jeonga. Víc už ne, prosím. ()

ivan_drago

Značně nekorektní a rychle to odsejpá.... Film se s ničím nesere a to je jeho největší klad, žádné morality, ponaučení nebo kýč... Dále spousta narážek a popkulturních odkazů a parodie... Leč i tak tématem vypčpělé a lehce okoukané... Nicméně oproti dvojce posun mílovými kroky dopředu... Povedená komedie... ()

Haretix

Jednička výborná, dvojka kopírovaná a trojka decentní. I tak by se dala označit tato trilogie. Třetí díl přichází s určitým dramatem, nechybí mu řádné hlášky, ale jako by tomu něco chybělo. Není to už ona jízda, pořádně se ve Vegas sjet, ukradnout tygra, policejní auto a tak. Naštěstí film nenudí a furt se na plátně něco děje a to i když se jen hovoří. Zakončení decentní, zejména poslední scéna kdy Vlčí smečka jde pohromadě, nostalgie! ()

Gothar

Najslabší diel trilógie, ale stále je to nadpriemerná komédia. Jednotka a nekonečný sled hlášok ostávajú neprekonané, dvojka takisto, ale trojka aj tak sérii neuškodila. Bolo to trochu sklamanie, čakal som viac hlášok a hlavne nejaký alkohol a zážitky s ním spojené :) Potešili spomienkové vsuvky, či už v podobe scén alebo aj hudby z prvého dielu. 75 % ()

Qitek

Až na scénu, která je chvíli po začátku závěrečných titulků, vážně nevím co jsem viděl. Něco tak (vy)šumivého jsem neviděl léta letoucí. Film, který si dělá z diváka prdel snad jen tím, že ho má úplně u prdele. Není tu nic. Zhola nic. Prázdné. Nudné. Nezáživné a rozhodně ne zábavné. ()

Johnny.ARN

Slabý, slabučký odvar jednotky a myslel som, že to nikdy nepoviem, ale aj dvojky. Jednoducho čisto len časť, ktorá chcela niečo vysvetliť, resp.uzavrieť. Potitulková scéna však otvára vrátka na štvorku, ktorej sa hádam nikdy nedočkáme. Pôvodny zámer bola dvojka, ale jednu pridám za dokonalého Zacha. 3 z 5 ()

Dado

Originalita prvej časti sa síce vytratila už v priebehu jej nasledujúceho pokračovania, no to neznamená, že by zakončenie trilógie nenaplnilo očakávania. Diváci sú opäť svedkami vysokej kadencie skvelého humoru, ktorého strojcami sú najmä Galifianakis a Jeong, pričom ostatní im viac menej len sekundujú. Samozrejme okrem toho potešia aj vtipné narážky na rôzne filmové tituly, ktoré začali už pri tvorbe filmového plagátu a chýbať nemôže ani typická čerešnička na torte v podobe zábavy prichádzajúcej až so záverečnými titulkami. Vlčia svorka tak dôstojne zakončila svoje trojdielne putovanie väčšinou zahalené alkoholovým oparom predchádzajúcej noci. (75%) ()

LiborGondek

Tenhle film se zdá být posledním dílem trilogie Vlčí smečky a jako takový je Pařba na třetí celkem důstojným zakončením. Bál jsem se, aby po Pařbě v Bangkoku nenásledovalo opět to samé. Tedy někam jet, ožrat se, mít okno, někoho hledat,... V tomhle směru mě trojka příjemně překvapila. Vznikl tak suverénní nový film, který a to je pravda, bohužel opět není žádným zázrakem. Proti Pařbě ve Vegas se nechytá ani tento, ani ten předchozí díl. Nicméně většina pokračování není tak dobrá, jako první film. Naštěstí se je stále čemu zasmát, takže pokud nebudete od filmu očekávat příliš, zklamáni nebudete. Další Pařbu už bych asi vidět nechtěl, je čas na něco nového, ale děkujme Toddu Phillipsovi za to, co nám dal. Svět filmového plátna by byl bez něho o poznání chudší. ()

honza7

očekával jsem bůhví co ale byl jsem zklamán. Žádná pořádná vožíračka ale zápletka odkazující na minulé díly. Vtipu i hlášek razantně ubylo. Prostě nic moc... dávám 3 za herecké obsazení a sem tam fórek... jinak mě to spíš nebavilo ()

Ryuuhei

Film těžce vychází z předešlých „Pařeb“. Do zhruba čtvrtiny nehorázná bezduchá hovadina. Od čtvrtiny se to dalo, párkrát jsem se i dobře zasmál, nicméně duch série se již dávno vytratil kdo ví kam. Jediné, co z „Pařby“ jako takové zbylo, je část mezi závěrečnými titulky. Sice tedy nostalgické, ale velmi slabé. 50% ()

Lachtaan

Jedna z těch komediálních sérií, na které rád vzpomínám i v době, kdy už tenhle žánr dávno není mým šálkem kávy. Příběh bych asi moc nekomentoval, protože je až přehnaně americky patetický, ale hlavně díky hvězdnému obsazení, které dohromady fungovalo naprosto synchornizovaně, byly hlavně první dvě části suprovými odlehčenými ptákovinami. Jsem ale hodně vděčný, že se již nepodařilo zrelizovat další šílenou Pařbu. ()

BROKEN_

Alan: Nemůžu uvěřit, že je můj táta mrtvý. Napadá mě tolik lidí, které bych raději viděl umřít první. Třeba má matka. Leslie Chow: Na tři šedej přeřízni. Jedna, dvě. Stu: Počkej, počkej, počkej. Tady šedej není. Červenej, zelenej a žlutej. Leslie Chow: Divný, mám tu světle, středně a tmavě šedej. Stu: Vážně? Leslie Chow: Do prdele, chyba, jsem barvoslepej.Phil: Co je s těma slepicema? Leslie Chow: Zloběj se. Krmím je kokainem a kuřaty. : D Tuhle trilogii žeru ()

neoBlast

Před necelým týdnem jsem se vrátil z Vegas, takže nevím jak moc objektivní jsem, ale konečná Wolfpacku se může dle mého směle měřit s legendární jedničkou. Takže - jste fandové téhle ztřeštěné trojice? Dejte jim vale a rozloučení jaké si zaslouží - v kině s potleskem ve stoje. 75 % ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni