Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Icefist

Po šíleně přepálené dvojce tu máme trojku, která zase trochu ubrala plyn, což bych vítal. Jenže téma je už zřejmě vyčerpané, a tak snímek doběhne a já už jenom pokrčím rameny a bez většího zájmu ohodnotím. Ne že by tu nebyly scény, které by mě nezaujaly (žirafa, lízátko), ale ve finále moje hodnocení horko těžko vyleze sotva na 60 %. Oblíbená část- Stu ve scéně po první části závěrečných titulků ()

Iwus.ka

Kdo vypustil rafany? Haf, haf... Potřetí tu máme naší vlčí smečku, v čele s obtloustlým Zachariášem, jehož mohutný obličejový porost drží za každého počasí a jenž svůj pivec nosí hrdě a s grácií. Navíc je ještě větší magor, jak se zdá a tak ho s jeho partičkou čeká spousta problémů, akce a vtipných momentů. To vše už ale s jinou zápletkou, než na jakou jsme zvyklí z předchozích dvou filmů a se super bonusem na konci. ()

Šimpy

Neviděl jsem první dva díly, ale je tady Goodman, ten šílenej číňan se svým retardovaný smíchem, pár slušných twistů a hlavně Alan v podání Zacha Galifianakise.... ()

URBAN

Páni ani nevím jak začít nejspíš proto že jsem to po celou dobu zajídal popcornem a při tom hltal Sprite a jen si to užíval s hlavou v oblacích . No , ale něco ze sebe vypudit přece jen musím . Takže začnu asi tak toto není pařba jak jí známe stručněji řečeno žádný chlast ani drogy no žádný to je trochu silný slovo pan Chow si přeci jen něco dal to by ani nebyl on : ) . Je skvělé že Hangover ukázal i svoje jiné přednosti které nikdo nečekal a když ne nikdo tam aspon já a navíc to bylo natočeno v parádním stylu takovým akčnějším a řekl bych že i vtipnějším někomu to třeba sednout nemusí , ale mě to každopádně sedlo už se těším na další díl který byl evidentně natočen xD To bude zase jízda !!! Ted mě napadlo měl jsem napsat SPOILER , ale stéjně každý ví že tahle série jen tak nezkončí !!! ( 30.5.13/Cinema City/sčítání lidu 14 . To bude asi nějákéj rekord xD , 12.10/MAC ) ()

klida

Sám bych příliš neměl ambice to podstupovat, ale BlackMan mě na to vytáhl do kina... a očekávání se splnila. Třetí pokračování dokonale pozbylo poslední špetky humoru a zábavnosti a přineslo jen nastavovanou zápletku celkově zbytečného filmu. Na odpolední projekci překvapivě bylo docela dost lidí, ale nikdo se nesmál, proč asi? ()

bk81

Slusne, ale uz ne tak moc perfektni (jako prvni dil) zakonceni prihod Vlci smecky. Par hodne slusnych scen a tahle particka za shlednuti stoji kazdopadne. ()

panMartin

Celkem se divím, že film dostal tak velké hodnocení, vždyť to byla absolutní katastrofa. Za tímto projektem nestojí nic víc, než chamtivost a touha vytřískat z toho prachy, co to jen půjde. Film je absolutně bez nápadu, bez děje, logiky.. vtípky nahradili dementní výlevy. Předvídatelné trapné a jedním slovem sračka. Scénáristy bych nejraději nakopal do prdele, aby letěli hodně daleko a nemohli zase něco zprznit dalšího. Autory prosím, aby už čtvrtý díl neplánovali, protože půjde zaručeně o odpad. ()

sir-dave

Třetí pokračování a opět o krůček níže. Rozhodně to tak netáhne jako jednička, tentokrát žádná pařba, žádná kocovina, jen akčnější komedie s potrhlým Jeongem. Nebýt Zacha Galifianakise a jeho idiotského humoru, tak bych šel níže. ()

Radiq

Autoři ještě chtěli asi naposledy (doufám) vycucat nějaký prachy ze značky, která měla jednou úspěch. A klesající tendence se potvrdila i u této sračkoidní trojky, která nebyla vůbec vtipná. Hodně se to tam ohánělo věcma z předchozích dílů, ale protože Leslie Chow mi připadal trapnej už v jedničce, tady se to násobilo tou nudou. I Alanovo chování vesměs působilo trapně a ne vtipně. Tenhle film se vůbec neměl stát... ()

mo cuishle

Ať si kdo chce co chce říká já se smála od začátku do konce. Lidi klídek a bavte se a nesrovnávejte pořád jaká byla jednička a jaká dvojka , tohle je prostě praštěná komedie jak má být a tečka ;) Viděno v kině, 85% ()

Cedr

Hrstka vtipných scén se utopena v moři nudy a zbytečnosti. Dvojka byla zbytešné ale vtipné převyprávění jedničky. Trojka není ničím. Louhovat beztak nepříliš silný pytlík čaje potřetí není dobrý nápad. Pořád jde ale o jednu z lepších blockbuster komedií, které jdou nějak přetrpět. Hmmm. Ale proč vlastně trpět? Existuje tolik lepších filmů. Občas je ale asi třeba sáhnout i na opačný konec kvalitativního spektra. ()

chelseaman22

Uživatel Dever říká: "Úžasné ako prvé dva diely, strašne som sa nasmial.......". Uživatel Dever o dvojce nejspíš slyšel jen z doslechu na gymnáziu a během trojky se dopoval δ-9-tetrahydrokanabinolem, přičemž si vybíral vši z usmolených dredů. Celá trojka je ONE MAN SHOW Zacha (ne Efrona!), nebožák Bradley ostrouhal jak sedláci u Chlumce. Vskutku se není čemu divit, kdo by taky dokázal zakoupit a usmrtit žirafu během jedné hodiny v odpoledním trafficu? 80% Celosvětový výdělek k 25. 9. 2013: $351,000,072, což je 3,41 násobek budgetu..........231. nejvýdělečnější snímek historie ()

Triple H

Oproti sterilnej dvojke a prehypovanej jednotke sa mi tretí diel páčil prekvapivo asi najviac. Úplne sa odkláňa od ladenia predchádzajúcich častí, ktoré celý dej úmorne žmýkali z toho ako cool je poriadne sa "rozbiť". Trojka nahadzuje miesto toho kriminálnu zápletku, je viac akčná, humorom menej tlačí na pílu a ožieračku si necháva len ako bonbónik na konci. Galifianakis fajn a Ken Jeong po prvý krát asi naj vec na celom filme. Neplácal som sa od smiechu do stehien a nezabehli mi ani chipsy v krku, ale bola to fajn oddychovka. Plus je aj pekná výprava a vychutnávková kamera - vyšší rozpočet vizuál filmu pekne nablýskal. Normálne mám chuť si pozrieť prvé dva diely, čiže job well done. ()

Aargh

50 minut strašlivě nevtipné nudy následovaných 50 minutami o něco menší nevtipné nudy. Ty slabé dva body jsou nakonec ještě velký úspěch. ()

Motinski

Nemôžem povedať že by to vyslovene nebavilo, no citeľne chýbal oporný bod z minulých filmov (alkohol) a poopicove zisťovanie toho čo sa všetko stalo. Tretí Hangover už nemá strhujúce tempo ani tak úderný humor. Pár vydarených situcií bolo (vlámanie do domu) ale nestači to. Veľká škoda, séria sa pre mňa stávala jednou z najlepších komediálnych vôbec. Potitulková scéna určite poteší, ale už to proste nebolo ono. ()

kinghome

Úctyhodné zakončení trilogie! Vůbec mi nevadilo, že Phila a Stua odsunuli na druhou kolej. Alana jsem si strašně oblíbil a jde vidět, že nejsem jediný. On byl tahoun už od začátku a jeho debilita a tendence všechno posrat je neuvěřitelně vtipná. V tomto díle pikají hlavní hrdinové za to, co udělali v předchozích dílech, takže nečekejte, že se zas někde sjedou. V tomto jde o něco jiného, ale humor zůstal stejný. pár scén je dost kontroverzních a černý humor zůstal z druhého dílu, takže já jsem více než spokojen. Hned první scéna s žirafou nemá chybu a pohřeb je taky skvělý. Poslední Hangover je skvělé zakončení a po závěrečné scéně mezi titulky si myslím, že je vážně škoda, že už další neuvidíme. na Phila, Stua a Alana jsem si zvykl a nechci aby byli nadobro pryč. Zacha začínám mít v oblibě. Jeho vtip a to jak je sympatický, působí strašně dobře na celý film a hlavně díky němu to byla taková prdel. Předpremiéra cinestar Anděl. Skvělá akce, točený pivo a Maxim hostesky, co víc si přát. Jo a k tomu všemu jsem vyhrál cenu v losování. Krásnej večer. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni