Ron (Josh Cooke) sa má už o dva mesiace oženiť s krásnou Melindou (Sara Fosterová). Šťastie snúbencov však leží v žalúdku Melindinho intrigánskeho brata Todda (Warren Christie), ktorý nestojí o to, aby sa ktokoľvek ďalší zainteresoval do rodinného biznisu. Rozhodne sa preto Rona za každú cenu zdiskreditovať a to priamo na divokej rozlúčkovej pánskej jazde v Miami, kde sa nastávajúci novomanžel lúči spolu so svojimi priateľmi so staromládeneckou slobodou. Našťastie, Ronovi kamaráti sú skutočnými priateľmi... (TV JOJ)

Brano

Toto mala byť akože komédia? Pretože mne to vtipné neprišlo. Dejovo je to nudné a neskutočne klíšovite! Vykradačka z iných filmov o tom, ako partia chlapov si pôjde užiť rozlúčku so slobodou. Herecké obsadenie veľmi nesympatické, hlavne ten žid bol odveci. Scenárovo to bola takisto bieda. 1* dávam len zato, že som to dokázal dopozerať dokonca. Ale ten trápny záver si odpustiť nemohli. Klasický scenár. Žena prichytí muža v "chúlostivej" situácii a preto musí hneď ako zmyslov zbavená utekať preč a žiadne slova ju nezaujímajú. /20%/ ()

peto580

najprv som pozeral na hodnotenie a hovorim si ze WOW tak tohle asi bude blbost. Ale po pozreti davam s cistim svedomim 4* Ja ozaj neviem aky typ humoru maju radi ludia co tohle oznacili za odpad. Nejakemu filmu s dobrym scenarom, skvelym hereckym obsadenim davaju ludia klidne 5* niektori keby mohli tak daju aj 50* (su diela ktore si to zasluzia pravdaze). Pak ale naco idu koukat komediu ktoru v zivote neohodnotia viac ako tromi hviezdami? Ked su pre vas komedie ako zaner ovicidne problem naco to pozerat? Lebo tu nieje extra zapletka a rozuzlenie? lebo tu neni dokolany strih a scenar nedosahuje urovne Nolana? Vazne niektori ,,odbornici,, ma vedia niekedy dojat svojim pohladom na filmy. Chcem komediu, oddychovu na ktorej sa poriadne nasmejem a s tymto idem pustit dane fimove dielo. A potom nehodnotim ako ,,dobra komeda,, a dam 2* len preto ze je to komedia ktora neobsahuje ich dane faktory hodnotenia... WTF? OK odbocil som :) SRY....takze: ja som sa zasmial a hodne takze odporucam ()

freddy

Pohodová komedie, která mě dokázala na mnoha místech hodně rozesmát a která celkově působila tak nějak uvolněně, příjemně, letně. Jistě, že název těží z dnes již klasické komedie s Tomem Hanksem, ale příběh i hrdinové jsou úplně noví a troufám si říci, že se jedná o komedii docela povedenou a především hodně vtipnou. Těžko říci, co mě rozesmálo nejvíce, jestli černoška, která se po 17 letech dočkala svatby, nebo vnučka Adolfa Hitlera, či snad Jason soutěžící jako jediný muž v soutěži o nejlepší sexy tanec. Zkrátka pokud někdo hledá nějakou dobrou komedii k odpočinku a oddechu, tak si myslím, že nelze zvolit nic lepšího než tohle dílko. Nečekal jsem od toho prakticky vůbec nic, ale co jsem viděl, tak to mě přesvědčilo, že tohle prostě stálo za to vidět a věnovat tomu 100 minut svého volného času. Komedii určitě pomáhá i fakt, že zde nehraje z mého pohledu žádný známější herec, takže jsem se mohl soustředit pouze na film a nikoliv na známá jména. A jako celek to funguje naprosto dokonale, je to dobrá komedie z prostředí prosluněného Miami, která se začínajícím létem rozhodně proslunila můj obývák a naladila mě velice pozitivně na léto. Nemám už, co bych více dodal, já jsem si to užil a nevidím důvod, proč tuto komedii pořádně neocenit. Uděluji tedy nadprůměrné čtyři hvězdy. ()

PATWIST

Hviezdička za devy, povedal som si trápna kopírka Vo štvorici po opici (Pařba ve Vegas), no to by dátumovo nesedelo keďže toto bolo vydané o rok skôr (čo dodať, slovenský názov filmu bol zvolený podľa popilárnejšieho filmu s podobnou tématikou). Ak mi neveríte že som tento slabý odvar pozeral tak tak jeden týpek mal tričko: "I beta tested your mom" :-D. Ak sa vám to páčilo tak → Na šrot (2013) ak chcete vidieť čosi lepšie tak Vo štvorici po opici. ()

kingik

Když scénář k odvázané komedii dodají dva renomovaní scénáristé na poli komedií, jako jsou Pat Proft a Neal Israel, dá se čekat, že to bude mít větší grády a originalitu. Ron (Josh Cooke) má těsně před svatbou s atraktivní Mel (Sara Foster), a jak už to tak bývá, povedení kamarádí ho zlákají na tradiční víkendovou rozlučku se svobodou plnou chlastu a děvčat. Doma má pěknou snoubenku, ale venku je tolik lákadel a hlavně je tady jeden nepřející člen z rodiny snoubenky, který se bojí, že ho Ron připraví o vedoucí postavení v rodinné firmě. A tak mu bude neustále do postele předhazovat jednu hezčí dívku za druhou, aby ho mohl nachytat při nevěře a vše oznámit nastávající manželce. A to je asi tak všechno, co se týče hlavní dějové linie,¨To ostatní sestává z několika originálních vtípků, přičemž ten s pravnučkou Hitlera je spolu s dlouhodobými účinky požití konské viagry, asi nejlepší z celého filmu, který je na třeskuté gagy poněkud skoupý. Největším pozitivem tak zůstává zvýšený výskyt vnadných děvčat a nahoty, která už k podobným komediím neodmyslitelně patří. Spolehlivé gagy smích jistí, ale trochu zbytečně se s nimi šetřilo. ()

• Film měl být původně remakem snímku Bachelor party (1984), nakonec bylo rozhodnuto, že se bude jednat o pokračování. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Miami na Floridě. (Terva)