Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Master19

Nečekaně dobrý dozvuk série. Goodman ho perfektně oživuje a většina akce se motá logicky kolem Alana a Chowa, protože ostatní na to absolutně nemají... Jen doufám, že to už je opravdu konec. ()

FrajerTom

Měl jsem z trojky strach, ale dopadlo to celkem dobře (možná i díky tomu jak málo jsem od toho čekal). Pařba na třetí je určitě lepší než zmatená dvojka, ale samozřejmě slabší než vynikající a dnes už legendární jednička. Spousta hlášek a vtipných scén je sice proložená i nudnějšími pasážemi, ale jako celek funguje. Může se tedy vesele zařadit vedle Pařby ve Vegas jako další dobrý "party film". Jen mě mrzí, že trojka nezačíná tak, jak končí.... :o) ()

vyfuk

Epické zakončení série? Jednička byla originál sama a dvojka spíše takový odvar jedničky. Trojka se vrátila do kolejí originality a to se mi na ní líbí. Goodman na mě opět udělal velký dojem. Drsňáci až mafináni mu jdou a takový dojem udělal již při Lebowskim. Pařba na třetí je epické zakončení série, které má svoji originalitu, což Todd vymyslel perfektně. Příběh jě dokonale zamotaný a úžasně navazuje na minulé díly. Jednoznačná spokojenost a myslím, že se jedná i o jeden z největších filmových zážitků roku 2013. ()

R1CH1E

Stále hluboce ve stínu prvního dílu, ale z mého pohledu mnohem lepší, akčnější a duchaplnější než díl druhý, který jen kopíroval jedničku v jiném prostředí. Chow je prostě nejlepší. ()

ghatos

Není to shit, spíše je zarážející velmi malý počet vtipných scén. Snaha dovysvětlovat a sázka na střeleného asiata (vlastně to bylo jen o něm)...evidentně už nebylo, kde brát. Totálně vyčerpaný produkt. 40%. ()

Myrreczech

Po výborné jedničce a následné dementní okopírované jedničce přichází snad už poslední díl trilogie vlčí smečky, která si nebere z dvojky příklad a je víceméně originální. Jednoduchá, ale chytlavá zápletka a pár slušných vtipů z ní udělalo zábavnou podívanou, kterou dokonale završila scéna v titulkách u které jsem málem překousnul stůl. Rozhodně solidní zakončení trilogie a velké napravení chuti po dvojce. ()

Guzo

Co fungovalo v prvním díle a bylo lehce ohrané v tom druhém, to třetí díl vytěžil do dna - a opravdu ne v dobrém slova smyslu. Křečovité fórky, kdy opravdu vtipných je jen několik scén, a všechny byly už v traileru, to není dobrá vizitka. Od sequelů komedií se tak nějak čeká, že půjdou kvalitou dolů (čest výjimkám), protože nemůžou použít klasický model více peněz->lepší efekty, výprava, velkolepost atd. jako třeba sci-fi žánr. Tady bohužel ale nefunguje ani chemie mezi postavami, každý vtip je vykoupen několika pokusy o něj a absolutně nejlepší na filmu je potitulková scéna (díky za ní). 4/10 ()

Henk123

SPOILER !!! - Ačkoliv jsem byl pln očekávání v jiný průběh filmu ( Zjištění, že tentokrát název filmu nemá s filmem co dočinění ), ve skutečnosti jsem byl převelice polichocen. Zápletka rozcházející se od celé série, přes to se mi celý film líbil, nasmál jsem se kupodivu dost a téměř se ''připos*al'' strachy, když Alan skákal na balkón. Film se spíše měl jmenovat ''Dopařili jsme''. Trochu, ale opravdu jen trochu sentimentální konec znázorňující vyvinutí Alana v trochu dospělého muže a následné flashbacky, jako ohlídnutí se za předchozími díly, mě nedostaly, ale jako tečka nakonec ? Proč ne ?... Zápletka ucházející, legrace na stejné úrovni. 71%. Takže tak. ()

svobik

Už jsem neřval smíchy jako u jedničky, spíš se tak spokojeně usmíval. Důstojné a nostalgické zakončení jedné z nejzbytečnějších filmových sérií, která však má k dispozici super obsazení, jež i sebedebilnější scény dokáže ustát. Za to díky, mělo ale zůstat jen u prvního dílu. 6/10 ()

Bad Guy

Třetí pokračování je nejslabším článkem této trilogie a rovněž posledním dílem, což není moc uspokojivé. Místy sice pobaví, ale jinak děsná nuda. ()

Puyi

Nakonec to nebylo vůbec zlé, tedy alespoň to na mě působilo snad i lépe než druhý díl (přeci jen přišla alespoň malá změna). Ale i přesto doufám, že se již žádného dalšího dílu nedočkáme. Chvíli mě přepadla chuť dát zde i více hvězd, ale myslím, že i tentokrát budou 3 dostačující. ()

Bagr_007

Já se bavil královsky. Asi na to měl velký vliv ten sál plný skvěle naladěných lidí, ale tak to mi, dokud to neuvidím znova, může být jedno. Určitě to nepovažuji za zbytečné, jako dvojku. Hurt! ()

Kosmik 1

Pro mě jsou prostě všechny tři díly na jedno brdo. Pár fórků na zasmání, jinak totální trotlovina o ničem. :) Lépe takovou zběsilost vážně popsat nedokážu, je to totiž úžasná ztráta času, se dívat na ty velkolepé magory. Faktem je, že tenhle pokus je ze všech třech nejslabší. Nevidím na tom nic extra zábavného, maximálně ten kousek mezi titulky. Jo a ještě scénu, kde se oplakává otec. 50% ()

Dagoussek

Očekávala jsem jako všichni pařbu jako hrom a tady byli všichni střízliví, ale nebýt Alana, který je magnetem průšvihů, tak nuda. Alanova balící technika s lízátkem byla fakt nejnechutnější :-) ()

Liqid

Důstojné zakončení trilogie o vlčí smečce. Tentokrát lehce netradičně bez drog a marného vzpomínání na prohýřenou noc. Humor tentokrát trošku stagnoval, ale Alan to vždy rozsekal. A konec je až nečekaně velkej doják. ()

ZinedineCR7

Prvý úspech pána Todda Phillipsa bol ten, že sa konečne vykašlal na stereotyp. Ožrať sa, nič si nepamätať a pátrať po istých osobách, sa dá len raz. Druhý krát v Bankoku to už vyvoláva kŕčovitý úsmev a keby to prišlo ešte raz, tak to môže skončiť najväčším failom. Našťastie to tak nekončí. Samozrejme opäť to ťahá drbnutý Alan, doprevádzaný panikou od Phila a Stuarta. Doug je opäť odsunutý na vedľajšiu koľaj, ale na to sa už dalo zvyknúť. Viac priestoru sa dáva Chowovi, čo bol Phillipsov druhý úspech. Chow oceníte hlavne v originálnom znení. Radšej ani nechcem počuť, že ako to bude dabovať Richard Stanke alebo podobní géniovia. Veľmi dobré ukončenie série. Po pár rokoch by si mohli dať repete a s poriadnou dávkou chlastu :) ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni