Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

geklon

Celkem solidně odstartovaná trojka téhle již legendární vlčí smečky. I Douga jste se zbavili originálně. Parodovat verzi písně Hurt v podání Johny Cashe? Jo, jedinej komu to kdy projde je pan Chow. Romantika poldle Alana v rytmu trička Bilyho Joela. Hustý kaskádo na hotelu.... pořádně rozjetá dobrodrůžo prasečina se prohláškuje až do závěru. Jinak standartní komedie, s nestandartním výkonem Jeonga a Galifianakise. Pro mě nejlepší díl (snad ne)zakončuje tuhle rozporuplnou trilogii. ()

elanius

(118/2013) / Ale no dobre, s odretými ušami sa to vlastne celkom dalo, hlavne pri mizérií komedionálneho žánru, ešteže sa asi je na čo tešiť v prípade Millerovcov. Titulková scéna je ale s prehľadom tá najvtipnejšia, čo tiež o niečom svedčí. Hlavne sa mi viac páčilo keď film ťahali Bradley s Edom. Zach a Ken Jenong sú len slabšou náhradou. (6/10). ()

ywo666

Ako komédia priemerné. Zasmial som pár krát, plus vtipná vsuvka na koniec. To je všetko. Plus plovica vtipov je už v trailery. Film ale viac funguje v polohách dobrodružného thrilleru. Phillips by sa mal vysrať na komédie, kde jasne stratil dych a mal by natočiť temnejší, akčnejší žáner. Niektoré scény majú atmosféru, hudba super, zmena lokalít osviežujúca, občas je to napínavé ako sviňa. Na druhú stranu, vtipy sú často nasilu a trápne. Helms a Cooper sa buď opakujú ale sa tvária, že tam hrajú z donútenia. Film si užívajú Galifianakis a Jeong, ktorí ale dokážu byť extrémne neznesiteľný. Moc som sa teda nenarehotal ale ani som sa nenudil. 65% a odporučenie. "Todd, zmeň žáner"! ()

venison

Mno, úroveň "Pařeb" se s každým dalším dílem propadá a propadá hlouběji do kravského lejna. Tohle bylo už zoufale stupidní.. Jediná sranda byla sekvence před závěrečnými titulky - na další fórek si z celého filmu po jeho dokoukání nevzpomenu. Autory prosím, aby už čtvrtý díl neplánovali, protože půjde zaručeně o odpad :-P ()

Phietros

Třetí díl, už nepodává takového humoru, jako předchozí díly. Dalo by se říct, že nám všichni dospěli krom Alana, který se chová stále jak vyjetej magor. Co horšího, dopisuje si i Chowem, který utekl z thajského vězení, aby získal zpět své zlato. To je ukryto neznámo kde a zálusk si na něj dělá i mafie, která zajme Douga jako pojistku, aby jim parta našla Chowa. S tím ovšem přichází problémy nečekaného kalibru a naše parta se s tím musí vypořádat... 60% ()

MikyAff

Už když jsem viděla žirafu bez hlavy, tak mi došlo, že tohle asi ne. Oceňuju, že se tentokrát děj vydává trošku jinou cestou, než je kocovina, ale bohužel to i tak nefunguje. Zasmála jsem se všudy všeho asi třikrát a jinak nic. Chow a Alan jsou chvílemi až moc přehnaní a celkově tomu i něco chybělo. Nejslabší díl z trilogie. ()

hroubek

Pařba na třetí je odpověď pro všechny, kteří si stěžovali, že druhý díl byl jen dražší kopie prvního dílu, která se jen odehrávala v jiném městě. Třetí díl na to jde od začátku úplně jinak. Někoho ta změna zaskočí a potěší a jiné zklame. Faktem, ale zůstává, že i když se humorem šetří stále dostáváme velmi dobrou komedii. Todd Phillips točit umí, ale to už víme z jeho jiných filmu. Bohužel mu tady chybí jaká si lehkost, kterou režíroval většinu svých filmů. A taky moment překvapení, když nebudu počítat dvě scény. Na mě to působí, že jel na půl plynu(což možná taky byl účel, aby to tak vypadalo). Přesto všechno máme skvělé herce, kteří dokážou podržet slabší scénář a vykouzlit nám úsměv na tváři. Bradley Cooper a Ed Helms nemají tolik na práci jako minule a spíše tady působí jako připomínání reality a logického uvažování. Naproti tomu stojí šílený Zach Galifianakis s ještě šílenějším Kene Jeongem. Svěřit většinu prostoru dvou šílencům na místo jednoho chtělo odvahu, která se ne vždy tvůrcům vrací, tak jak by mělo. I tak se nám dostane několika geniálních a pak několika hodně slušných scén. Za zmínku stojí hned úvodní scéna s útěkem z vězení, která jistě všem znalým připomene jedno slavné dílo. Hodně moc jsem se od trailerů těšil na scénu s žirafou, která neměla chybu. A to je teprve začátek. To nejlepší si nechávají tvůrci ke konci, kdy nám servírují dvě vloupání, které jsou správně ujeté a zábavné. A celé to zakončí potitulkovou scénou, která připomene proč máme tuhle vlčí smečku rádi. Pařba na třetí není tak dobrá jako první díl, ale je to rozhodně film, který nezklame a dokáže královsky pobavit. A o to jde. ()

Pump odpad!

Nějak jsem se nechytal jako u prvních dvou dílů, které se mi líbili mnohem víc. Scény mi nepřišli vtipné a trapnost situací by se dala krájet. Umělé a vykonstruované až to bylo prostě moc... Udělali z toho akční film bez komediálních situací a šokujících odhalení. Předvídatelné trapné a jedním slovem strašná sračka part III. Scénáristy bych nejraději nakopal do prdele, aby letěli hodně daleko a nemohli zase něco zprznit a posrat...doslova nastavit kaši hovnama.... Viděno v kině.... Akční film??? Si děláte fakt prdel... ()

Terzeus

Vydarený záver trilógie o štvorici po opici, ktorý paradoxne vôbec nie je o opici! Todd Phillips výborne identifikoval a aplikoval v Hangover III to, čo robilo prvý diel tým, čím bol - výbornou komediálnou jazdou. So 100 miliónovým rozpočtom viditeľným vo výprave sa tiež rovno rozhodol naservírovať príbeh úplne nový, ktorý okrem toho, že mýtus "vlčej svorky" najlepšie vystihuje, aj ho doháňa k žánrovo výborným cross overom verným pritom stále komédii. A nie hocijakej. V Hangover III som jednoducho nenašiel trápny humor alebo zle načasovaný humor. A paradoxne sú niektoré zdanlivo trápne vtipy len výborným kulminovaním postáv Alana a Chowa. To, čo ich stvárnitelia Galifianakis a Jeong niekedy robia nie je možné identifikovať ako herectvo. Sú to skrátka postavy písané im na telo! Záporák Goodman tiež sadol. Nový príbeh má akurát nevýhodu vo finále, ktoré postráda výraznejší drive a tým pádom absentuje forma humornej katarzie z predošlých dielov, ktorých vrcholom bolo nájdenie Douga. Tento raz ide o prepustenie Douga a to je skrátka niečo úplne odlišné. Záverečné scény však tilógiu dôstojne ukončujú čím ten nesúlad múdro vyrovnávajú. Tiež je cítiť, že okrem Galifianakisa je "vlčia svorka" prakticky len sériou arche typálnych charakterov, čo bolo vidno už v prvom diele... hoci tá výborná úloha Alana čoby zdroja problémov v inak zohranej kamarátskej partii je ako pointa "vlčej svorky" super. Hangover III rozhodne odporúčam. Sérii nerobí hanbu, zručne ju inovuje pričom je jej verný a zároveň je to, či už ste videli predošlé diely alebo nie, jazda humorom od začiatku až do konca! 75% ()

darek kartac

Za Alana jsem rád, ale zbytek se moc nevyvedl. Oproti prvním dvou dílům tomu něco dost chybí. Radši bych možná uvítal kdyby se pokračovalo v probrání po párty jako tomu bylo v jedničce a dvojce. ()

Brain-D

Nejlepší díl z trilogie. Humor, který mi konečně sedl a parádně jsem se bavil :) Konečně Phillips dorovnal kvalitu "Na doraz". ()

Mishqo

Aj keď oceňujem, že nezopakovali do tretice rovnakú šablónu, z ktorej by mi už asi bolo na grc, tak musím povedať že 3 mala už len veľmi málo spoločného zo samotným konceptom Hangover. Čiže aj keď som sa sem tam usmial, nie som veľmi spokojný. ()

Timak

100 promarněných minut mého života, které mi už nikdo nikdy nevrátí. Na jeden úsměvný moment je to opravdu málo. Tohle je asi největší zklamání nejen letošního roku, ale celé dekády. ()

VasaX

Tohle není pařba na třetí, ale spíše její třetí odmocnina. Tady se dorazí zbytek, co se předtím načal. A to dost přímým způsobem. Na rozjetí "akce" se snad nedala vymyslet větší scénáristická zkratka, a ona akce se vlastně odvíjí jen od nahánění Chowa. Přínos celého děje je to, že Alan se vlastně konečně změní tím, že se nezmění. Fíha. A přitom si neprožijí hrdinové pařbu ale klasickou gangsterskou naháněčku ala Vegas. Tohle už nesrší nápadem, naopak nám dává jasně najevo, že i trilogie je občas moc. Ale i přes to třetí odmocnina z pařby pobaví, i přes všudepřítomnou pachuť toho, že už to prostě není taková pařba. Sbohem, vlčí smečko. ()

JohnSmith

Tak tohle už byla naprostá zbytečnost, která není ani moc vtipná. Tvůrci se prostě snažili vytěžit co šlo. Škoda, první dva díly se mi moc líbily ()

Nyck

Zbytečné pokračování, kterému chybí vtipné momenty i smysluplný a nepředvídatelný děj. Psal jsem u dvojky, že mělo zůstat jen u prvního dílu. Teď tedy dodávám, že mělo zůstat jen u prvních dvou. ()

Sany33

O niečo slabšie ako druhá a o moc slabší ako prvý diel. Nedejú sa v žiadne uletené debiliny v podaní hlavných protagonistov a hlavnú iniciatívu baviča prebral Chau, čo je teda dosť od veci. S chuti som sa zasmial asi 2x čo je na komédiu s rozsahom 100 minút strašne biedne číslo. Keď sa chcete zasmiať pozrite si 2 minútový trailer aj tak sú tam všetky dobré scény vystrihnuté takže to úplne stačí. Príbeh celého filmu je jedno veľké klišé a keby sa film začínal scénkou ktorou končil vyzeralo by to určite oveľa lepšie. Za scénu "I believe I can fly" som sa zľutoval a dávam filmu 30%. ()

zdenny

Teď už nešlo o rozpomínání si na to, co jsme v noci vyváděli. I tak se dá říct, že se v rámci této ne moc kvalitní trilogie, jedná o celkem slušnou oddychovou komedii. Nejkomičtější scény jsou ty, ve kterých hraje pan "Čau". PS: I believe I can fly". ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni