Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Patrik256

Rozpočet_ 103 milionov dolarov // Tržby_ 362 milionov dolarov // Tržby v ČR*_ 13 786 944 Kč // Diváci v ČR_ 103 542 // Tržby v USA*_ 112.2 miliona dolarov ()

Mikino00

Hodnocení spíše z nostalgie, toto už není komedie, ale akčnější bláznivá road movie, kde jsem se občas pousmál. Utíká to, ale svižně a jako zakončení ságy, ač mírně nepůvodní, tak příběhově obstojné. Šílenost Chowa a Alana je přece jen přehnaná, takže jí nezastíní ani star power Bradleyho Coopera nebo podání písně Hurt od Chowa. Pokud by se nejednalo o pokračování legendární jedničky, kdo ví jak by film obstál. ()

Cement73

Piata hviezda prišla až zo záverečnou vsuvkou, inak vlčia svorka nesklamala a na hlavu padnutý Alan žiaril ako stará dobrá horúca žiarovka. No a mistr Čao tomu nasadil korunu. Takže od žirafy až po "great night bitches" to bol neskutočný "nářez" a dôstojné zakončenie série :))) ()

kuckaAFC

Nevím, asi jsem čekal něco jiného, minimálně pokračování plné hangoverského situačního humoru. Tvůrci se ve trojce (logicky) pokusili o jiný příběh, který ale nebyl z nejsilnějších, a navíc byl hodně na úkor humoru. Celý film v podstatě odtáhl Zach Galifianakis, marně jsem čekal na moment, kdy se přidají ostatní a rozjede se šílený kolotoč jako v předchozích dílech (díky alespoň za titulkovou vsuvku). ()

ADIO45

Od té slabé pařby v Bangkoku jsem od toho moc nečekal. Spíše takhle - čekal jsem zklamání. Zase jsem se zmýlil! Smál jsem se od začátku až do konce a závěrečná scéna byla přímo excelentní! Ano, bohužel se nejedná o pořádnou "kocovinu" jako v minulých dílech, ale mně to ani moc nevadilo. I tak jsem si film hrozně užil. Alan perlil celý film. Doporučuji! ()

gumolit

Na moje prekvapenie opica po chlaste sa nekonala a tak vznikol celkom pohodový trochu akčnejší tretí diel.John Goodman potešil a aj niektoré novšie vtipy aj ked našťastie až tak veľa ich nebolo.Oveľa lepšie než trápny druhý diel a asi aj lepšie ako ten prvý!A potvrdila sa jedna vec že Zach Galifianakis aj tak vždy tiahol celú sériu ostatní boli len do počtu takže myslím že už stačilo !! ()

Ollie235

Na jednu stranu jsem rád, že tahle série končí, protože se i tento díl povedl a je tak završena jedna z nejpovedenějších komediálních trilogií. Na druhou stranu bych ale ještě pár takových komedií uvítal. Tak jako tak je třetí díl poněkud odlišný od předchozích. Už to není nekompromisní jízda s brutální kocovinou, ale i tak to překvapivě funguje. Hlavně díky Zachu Galifianakisovi. Trocha nostalgie v podobě vzpomínání na první a druhý díl neškodí, ba naopak a překvapením pro mě bylo zužitkování postavy Chowa. Konec navíc vrací sérii do starých dobrých kolejí a já jsem tak (i přes ,,pouhé" 3*) docela spokojen. ()

ac3r

Nejlepší scéna z celého filmu přišla až po závěrečných titulcích :) Právě v tomto momentu měla trojka začínat a možná by to nebyl takové trapné propadák :) Takhle je to zcela nudný a zbytečný příběh vycucaný z paty plný ještě trapnějších vtipů, který má s původním Hangover společný pouze ten název. Těžký zklamání.. ()

Zombi

Tak se potvrdilo, že série má sestupnou tendenci, po naprosto výborné a nečekané jedničce přišla trochu slabší, ale stále zábavná dvojka a trojka už je jen vaření z vody. Film je zbytečně vážný, opět trochu brousí do gangsterek a jen minimum scén mě rozesmálo, nejvíc potitulková scéna (což není moc dobrá vizitka), která odkazuje k jedničce. Upřednostnění dvou největších magorů je taky špatně, podobně jako Jack Sparrow, fungují nejlépe jako vedlejší postavy. ()

aLPaC

Pár dobrých a vtipných scén se tu samozřejmě najde (Las Vegas, vloupání), ale celkově to už nepůsobí tak svěžím dojmem, jako předchozí díly. Cooper už tu nemá co hrát, je tu spíš kvůli nežnému pohlaví. Galif... je stále svůj, ale také už to není úplně ono. Pro mě zklamání. ()

Phorbo

Ony ty třetí pokračování nikdy nejsou dobrou volbou. Není to jinak ani v případě Hangover III. Čekal jsem něco odvázanějšího, něco jiného a vtipnějšího. Ne něco takového uťápnutého a nudného. Zasmál jsem se tak možná dvakrát. Většina rádoby vtipných momentů jsou spíše k pláči a já se u nich pozastavoval jen s rozpřaženými pažemi a nechápal jsem co tím chtěl básník říci. Budiž přejít všechno tak tady máme opět honičku a dohledávání. Je to ale úplně jinak než to bylo a konec nám ukáže, že samozřejmě bude i čtyřka ... to jsem z toho nadšen. ()

Daqvid77

Asi nejslabší počin od Philipse co jsem zatím viděl. Tahle parta si při zasloužila lépe zakončit svoji kalbu. Pobavila mě asi jen jedna scéna a to závěrečná dotáčka. ()

Marys

Jednotka bola svieža, dvojke chýbala inovácia a trojke zas "Hangover". A nezachránila to ani záverečná scéna. Skrátka jedna zo sérii, ktorá sa chcela zviezť na úspechu prvého dielu a nevyšlo jej to. ()

jarmik

Zfetovaný bisexuální Číňánek už mi leze krkem, stejně jako v předchozích dílech, nejvíce pak jeho odporný smích! Hlavní trojka ale opět zaválela, zejména nepřekonatelný retard, respektive retardér Galifianakis. Spoustu scén utáhl sám na svůj ksicht a jeho porost. Pro mě lepších 60 %, možná se mi to líbilo i víc než celý Bangkok. ()

dan4815

Špatné, velmi špatné. Myslím si, že všechno to zábavné bylo vidět v jedničce. Ostatní díly jsou podle jedné a té samé šablony převedeny jenom do jiných prostředí. Během převodu se vtip osekal a místo něj se přidaly dialogy tlačící na pilu. Člověk tak nějak tuší, kdy se měl zasmát, ale nezasmál se, a to je snad to nejhorší, co u filmu může být. To předčí už jenom ty trapné nahrané zvuky smějících se lidí, které jsou přidány do mnohých seriálů, a které násilně nutí diváka k zamyšlení, zdali se má teda tupě smát, nebo to má raději přepnout na menší hovno. Hlavní hrdinové jsou super, ale scénář stojí za kolonoskopické vyšetření pro autora. ()

Renfield

Navázat na nedořešené z prvních dvou pařeb a hodit to celé do úplně jiného módu s občasným vtipem, by vůbec nebyl špatný nápad, kdyby v něm ale byl potřeba celý wolfpack. Trojka je ještě více zaměřená na Alana, jemuž bohatě stačí jako parťák Chow, Phil a Stu jsou tu až na pár scén navíc a bílého Douga unesl černý Doug. Humoru je méně, za to je ještě černější, což mi v mnoha případech sedlo. Jenom Alan do té léčebny potřebuje více než kdy dříve. Zase je to zručně natočené, dokonce zaujmou i akční scény, především dobývání hotelového apartmá a následný útěk. Ale i kvůli zbytečnosti Stua a Phila stačilo. 60% ()

wampire23

No po očakávaniach, ktoré boli zrejme prehnane vysoké tu nakoniec máme sklamanie. Keby to nebolo pod značkou Hangover, možno by sa dalo byť zhovievavejší, takto sú očakávania na mieste. Väčšina vtipných scén už bola obsiahnutá v traileri, čiže už nie sú také vtipné bez úderného momentu. Nečakane mi prišiel druhý diel vtipnejší ako tento. Ale každému zrejme tretí diel sadne inak, čiže skúste sami. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni