Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

bararich8

Škoda, na trojku jsem se těšil a kdyby bylo pokračování ve stylu dvojky, tedy vzít jedničku a hodit ji do jiného prostředí, určitě by to bylo lepší, než tento mix všeho. Chyběla tam tak jakási ta pravá zábava, jakou dokázal skvěle vykouzlit právě Hangover 1 a 2. Nyní se nám tak dostane maximálně tak dobré zábavy, což určitě není nejhorší, ale trochu to zamrzí. 3,5* ()

IPajule

Oproti prvním dvěma dílům, to bylo o hodně slabší. Nebyla to pařba ve Vegas, ani v Bangkoku. Sice Vegas navštívili, ale nezlili, nezfetovali a nekalili tak jako v předchozích dílech. Za celou dobu filmu, jsem se zasmála snad jen 3x a to je na komedii dost málo. Konečný snímek zabírající žirafu s useknutou hlavou, samopal, motorku ve zdi a Stuiho s kozama. ()

Petyas

Nebylo to špatný, ale spíše než komedie mi to přišlo jako akčňák s několika spíše trapnějšími scénami. Rozhodně nedosahuje kvalit předchozích dílů. 50% ()

Torgal

Čistá scenáristická bezradnosť. Trojka jasne ukazuje, že séria sa vyčerpala už prvým dielom - dvojka ho len zrecyklovala a keď sa trojka pokúsila prísť s novým príbehom o starých postavách, vôbec to nefunguje. Zápletka je vycucaná z prstu a celý film je len o dvoch psychicky vyšinutých idiotoch (Chow + Alan). Nie je tu nijaký hangover, nijaký Tyson ani fotky pri záverečných titulkoch a v konečnom dôsledku ani žiadna zábava. 4+/10 ()

Stíba

Jednička mě zklamala a dvojka to byla vyloženě hrůza. Zato trojka je jedinej slušnej a jednoznačně nejlepší díl trilogie. Afterparty lepší než celá party. ()

Drom

Do tohodle jsem spadnul nečekaně, nevědouce oč jde, neviděl jsem předchozí díly a utekl mi začátek. No nebylo to špatný, i když mistrovský taky ne. Humor je spíš úsměvný než k popukání a příběh nijak originální. Co opravdu stálo za to byla myšlenkově pomalejší postava Alana, dobře a uceleně napsaná a stejně skvěle zahraná Zachem Galifianakisem. A samozřejmě střelený a docela úchylný Leslie Chow v podání Kena Jeonga. Film docela hezky balancuje mezi komedií neberoucí se vážně a fraškou soudobých filmů o hrdinech z lidu. Příjemné překvapení a předchozí díly jsou ještě lepší, řikáte? ()

Blondy.

Jsem zklamán tretím pokračováním alkoholové komedie. Z obrovské kocoviny už dělají americky akčnák, sice obrazně řečeno, ale už je to něco jiného. Jsém rád, že jsem si nakonec rozmyslel návštěvu kina a zustal jsem doma. ()

bobrux

Za největší nedostatek nepovažuju ani tak nudný z palce vycucaný děj, průměrné vtipy nebo strojově odehrané scény. Největší omyl se stal hned s názvem - ač se film jmenuje Hangover, tak se nikdo za celý film nezchlastá z podoby. Za scénu s žirafou si však jednu bonusovou hvězdičku oddělující průměr od nudy zaslouží. ()

Blaogranas

Takhle to dopadá, když autoři nemají soudnost a chtějí jen a jen narýžovat další prachy. Vykrádačka pokračuje. Doufám, že tohle bylo už naposled. ()

Ondr@932

Nejslabší díl z této výborné trilogie. Ale i tak jsem se celkem bavil. Byly tam vtipné hlášky, jako v předešlých dílech této trilogie, ale už jich tu nebylo moc. A bylo to takový víc akčnější. A ztrácelo to už to takové své pařbovské kouzlo. 60% ()

Mayers

Chlapíci to tentokrát nepřepísknou jako ve Vegas nebo Bangkoku ale přesto zažijou další parádní jízdu. Začal bych u záporů. Trošku mě štve moc prostoru, který dostala postava pana ČAUA. Uznávám, že jeho nahatej "výskok" z jedničky se povedl, ale ve třetí pařbě byl chvílemi zbytečný až otravný. Místo něj mohli do pár scén hodil Douga, kterej chudák prožil každou pařbu v izolaci. Ve třetím díle se taky mohl objevit Teddy bezprstý. Jinak jsem se ale bavil. Velká one-man show Alana. Jaké by to asi bylo mít takovýho kámoše. Dost zábavný byly pro mě hlavně konverzace se Stuem, kterej je můj asi nejoblíbenější člen smečky. Překvapivě dobře na mě působil i Phil, který mi ze začátku nějak neseděl. Nejradši mám scénu, kdy banda Alanových nejbližších diskutuje s Alanem o léčení ("někdo by měl uklidit"). Doporučuju si taky počkat, po prvních titulkách uvidíte jednu divokou scénu. Trilogie nám končí a Phillips nám naservíroval dost povedenou sérii. Sám jsem zvědav, jestli se někomu podaří v nejbližší době přijít s něčím podobným. Nechal ses testovat? Cože? No přece ten inkoust...co šel do tebe... 80% ()

PEZ

Oh shiiit, fuck! Zasmial som sa....pockat, zratam to, eeerm...nula krat. Ano, presne tolko krat. Na "komediu" slusny vykon. Fuck, shit. Cely pribeh totalne o nicom, fuck, twist ohladom vily som uplne vazne odhalil uuuuplne na zaciatku, shit, nasli sa az dve sceny, ktore ma ako tak zaujali - Alan vs. Cassie prvykrat v obchode (zas raz paradna Melissa McCarthy) a Alan vs Tyler (dieta Jade). Tot vsjo. Shit. Mimochodom cela postava Alana ma cely cas len srala (ale to aj v jednotke a dvojke). Fuck. Shit. A mimochodom, preco sa to cele vola Hangover? Nechcem byt puntickar, ale trojkou stratil nazov opodstatnenie. To uz to radsej mohli nazvat Wolfpack. Na konci tentokrat fotky neboli (ved nemali byt z coho), tak tam strelili aspon trochu vtipnu minutovu scenu. Hmm super. Hej a aby som nezabudol - ooh shit, fuuuck. ()

goofy3

Tenhle díl byl pro mě obrovským zklamáním :( první dva díly boží, ale toto? S radostí se na ten film už víckrát nepodívám. Dost sem se u toho nudil a furt čekal, kdy se to rozjede - nerozjelo...Bohužel sem se ani nesmál. Jediná vtipná scéna pro mě byla na konci, když si Allan sundal gatě a pravil "Tuhle scénu sem viděl v jednom pornofilmu". Víc nic...Škoda, série byla rozjetá dobře... ()

Hpatrik

Žádná pařba se nekoná. Několik zábavných scén by se našlo, ale celkově je to slabé, s podprůměrným příběhem, jehož zábavnost stojí na idiocii Alana a co nejbláznivějších eskapádách Chowa. Zbytečný díl... ()

guri

V podstate uplne zbytocne pokracovanie (co si, mimochodom, myslim aj o dvojke), ktore tazi jedine z mena a kvality prveho dielu - ak by neniesol nazov "Hangover", jednalo by sa prinajlepsom o malo vtipny a priemerny film, ktorym realne aj je. Skoda... ()

ViktorS

Vo štvorici po opici 3 sa už nedrží toho čo predošlé dva filmy tejto trilógie a to rozlúčky zo slobodou a následnej opice (samozrejme po titulkách niečo také je, ale k hlavnému deju to nepatrí). Ale aj tak ma tento film baví a nerobí podľa mňa hanbu predchádzajúcim snímkam. Hlavný hrdinovia tu musia riešiť problémy, ktoré pred štyrmi rokmi nechcene spôsobili vo Vegas. *Dosť sa mi páči rola Johna Goldmana ako maršala.* Týmto filmom sa ukončuje príbeh hlavných hrdinov bez nejakého otvoreného konca a nasilu natáčaného pokračovania. A za to som rád (aj keď aj trocha smutný, že odteraz bude táto trilógia len starnúť a spomienky spolu s ňou). ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni