Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Lilien

Príjemné "asi zakončenie" jednej série, vtipné, akčné a dynamické.Taktiež pozitívum je zmena dejovej línie oproti 1 a 2. ()

hltlml

Po dokonalém první Hangoveru a po něm zkopírovaném druhém nám tvůrci naservírovali naprosto odlišný film. Ta tam je klasická šablona předchozích dílů. Pařba na třetí sleduje příběh ústřední trojice, jak se vypořádává s následky způsobenými v minulosti. Při sledování jsem nabýval pocitu, jako by chtěli autoři vše vysvětlit a uzavřít a tak trochu zapomněli na humor. Je zde sice pár opravdu vtipných scén, ale ve výsledku se jedná spíše o akční závěr komediální trilogie, což mi ale díky skvělým postavám, které jsem si zamiloval, nevadilo. Důstojný závěr, i když zdaleka ne tak vtipný. ()

Shredder

Jednotka bola skvela komedia, dvojka dobra, z tretej niekto vykradol vsetok humor. Cooper je unaveny, Helms takmer neviditelny, Goodman prehrava, Galiafianakisa premenili zo zabavneho trulka na protivny charakter a z Jeonga urobili uplneho blazna, ci uz je to vtipne alebo nie. Priblblu zapletku mdle herecke vykony nemohli zachranit a malokedy sa najde aspon trochu zabavny vtip. Aj ked sa neopakuje pribeh z prvych dvoch casti, chyba tomu originalita a navyse, od zakoncenia serie by ste cakali prijemnejsiu atmosferu, nie ominavu a silenu klimu a celkovo zlovolu. Aj ked sa neobjavili z pochopitelnych dovodov, predsa len mi najviac chybali fotografie v zavere filmu, ktore boli v predchadzajucich castiach ceresnickou na torte. ()

john.h

Zklamání, nuda (až na závěrečnou scénu během titulků), starý koncept pryč. Jsem si vědom, že potřetí udělat to samé už asi nešlo. Zatímco dva první díly ale fungovaly a bavily po skoro celou dobu, i když dvojka jen recyklovala, třetí díl nenabízí vůbec nic. Zasmál jsem se fakt jen párkrát. Myslím, že se trojka dělat už neměla. ()

sunfreedom

Ale tak na závěr dobré, ale kvalit jedničky a dvojky to prostě nedosahuje. Dvojka byla sice kopií jedničky a tady je příběh alespoň trochu nový... ale jinak nic nového. ()

Don82

Kocovina potřetí? Jaksi ne. Třetí (a zřejmě i poslední pokračovaní?) je zcela jiné, než předchozí dvě zběsilé jízdy. Jestli jsem to správně pochopil, tak mělo jít o uzavření trilogie, kdy se vše v naší partě vyjasní a to jak po stránce vztahů, tak "znormálnění" do běžného života. Nadupaná jednička, dvojka kopírovala jedničku, ale stále šlo o zajímavou, resp. bezstarostnou zábavnou podívanou. Trojka jde úplně jiným směrem. Začíná to už tím, že zde není žádná kocovina, žádné "vokno", což už samo o sobě vyřazuje tak 60% možného humoru ze hry. Je zde jakýsi slepenec děje, který částečně, opravdu nepatrně přebírá kousky nápadů z minulých dílů, ale celkově to působí dost nedomyšleně a vyždímaně. Ok, to bych ještě přežil. Co pokládám za hlavní problém trojky, je to, že nemá špetku té rozvernosti, neukázanosti, ztřeštěnosti a divokosti, jako jednička měla jednička a o něco méně i dvojka. Nechápu, jak všechny tři filmy mohl natočit jeden režisér, protože se trojka od zbytku diametrálně liší. Nějak mi nedochází, co přesně měl Todd Phillips v plánu s třetím dílem, jak si představoval to zakončení série, ale já takto rozhodně ne. Prostě jsem si bláhově myslel, že poslední díl Pařby bude neskutečně epickej. V samotném závěru jsou dvě scény, které asi mají sloužit, jako takový bonbónek pro fandy. Ale proč nápad ze samotného závěru nebyl v celém filmu. Trojka je prostě taková zvláštní, jak jsem už psal je to takový slepenec: trochu jako road movie, trochu narážek na různé filmy a i trochu humoru ve stylu předchozích dílů. A jestli se mělo něco řešit, tak se stejně nic nevyřešilo, protože je zde minimum opravdu efektních scén, kdy bych měl pocit, že tak nějak cítím s partou, některé scény kdy jsou všichni spolu vyzní do prázdna a divák moc nechápe, co se tím myslelo. Velká škoda, takto zpackat závěr nadějné, zábavné série. ()

departed

S 'Hangover' to má společnýho jen postavy a potitulkovou minutu trvající scénu, jinak jde o úplně jinou šablonu, než u předchozích dvou dílů. Když se od toho ale oprostíte a budete to přijímat tak, jak je vám to servírováno, dostane se vám solidní komedie s nádechem absurdní vážnosti a se smrští skvělých fórů. Jinak vsuvka s McCarthy byla naprostý WTF. To si klidně mohli odpustit. ()

Pahicz

Totální kravina...ale co, filmy jako je tento jsou dělány přesně pro mě. Smál sem se od začátku do konce. Co dodat, snad jen že na konci mě opravdu překvapily stuovo boobies. ()

Zombiepod

Najslabší diel série, ktorý ťahá len Galifianakis. Zvyšní členovia "hangoverovskej bandy" sú tu skôr len ako doplnkové postavy, a scenár stratil celú tú myšlienku divokej "pařby", o ktorej to celé vlastne bolo. Nezmyselná zápletka založená na niekoľkých faktoch z predošlých dielov je len taký dozvuk aby vôbec o niečo šlo, i keď pár dobrých gagov sa tu predsa len nájde. Popravde som sa viac nudil ako smial, skutočná spomienka na starý dobrý Hangover bola žiaľ len titulková vsuvka. ()

viky13

První díl byl skutečně nejlepší , druhý díl zachránily vychytané a nápadité vtípky společně s opětovným velice sympatickým hereckým obsazením.Ale tenhle?Už v prvních pár minutách jsem si říkala ,že třetí díl už snad točit neměli...mě v prvních dvou dílech bavilo to ,že se opili a pak několik dní oběvovali ,co vlastně provádělli ...vtípky byli promyšlené a ani trochu nevkusné.Jenže v tomto díle nejen že nebyli opilí a já tak přišla o ty xichty ,když si to všechno uvědomili ,ale i když to má být komedie o jedné velké pařbě ,tak jsem si chvíli připadala jako bych sledovala krimi thiler...samé střílení ,zbraně ,rvačky a hlavně VRAŽDA na které teda nebylo vůbec nic vtipného...už na začátku jsem měla chuť film vypnout a to kvůli scéně se žirafou na dálnicí...tahle část vyloženě hraničila s nevkusností a nechutností. I pres to všechno dávám filmu dvě hvězdičky za pár povedených gagů a za uvěřitelné a sympatické ztvárnění rolí herců Justina Barthy a Bredleyho Coopera. ()

JohnZ87

Další filmová pařba bez noční pařby, ranního šoku, ztráty paměti a postupného odhalování, co že se osudnou noc vlastně stalo? Třetí film na to šel jinak a onoho zmiňovaného schématu se divák dočká až v průběhu závěrečných titulků - i když jen částečně, za to ale úderně... o to víc zamrzí nevyužitý potenciál, který fim měl. Vtípků je pomálu, těch povedených ještě méně. Raději bych se dočkal rozvinutí záverečné scény z titulků, než této nepříliš povedené zápletky. Jednoznačně nejslabší díl série. 60% ()

Sundance.cz

TOHLE nemělo s pařbou nic společného! Blíže to mělo k nějaké bondovce. Jo, párkrát jsem se zasmál, ale oproti jedničce ani dvojice to nesahá ani na paty. Beru tohle jako jinej film se stejnými herci jako v předchozích dílech. Ale do trilogie mi tento díl opravdu nezapadá. 25 % ()

Miagy

Myslím, že išlo o posledný a zároveň i najslabší diel, ktorý by bez Zacha G. totálne prepadol. PLUS: asi každá Zachova scéna, začiatok so žirafou, scéna na pohrebe, záver a záverečná titulková scéna s "kozami" MINUS: ostatný dej ma nebavil, prišlo mi to nasilu, malý Číňan už vôbec nebol zaujímavý a vtipný. ()

Stanix odpad!

Dobře, dobřéé! Jsem ochoten tvůrcům odpustit tento "filmový" výkal, pokud si všichni pořádně nafackujou. Ono totiž čeho je moc, toho je příliš a tohle je opravdu vrchol nevkusu, nehumoru, demence, idiocije a vůbec.....tento paskvil snad nestojí ani za ten komentář. Todd Phillips si může bratrsky potřást rukou se Zdeňou Troshkou, neboť stejně jako on to dotáhl až na samotné dno komediálního kanálu. ()

TommyDiamond

Nejsem žádný velký fanda této série a tak mě třetí díl nijak nepřekvapil(***). Herecké uskupení Cooper, Helms, Galifianakis a Justin Bartha mi prostě nesedí ani v jednom díle. Navíc zas tak vtipní hoši nejsou. Všechen humor a srandu za ně oddřel Čau... Třetí pokračování není tou klasickou pařbou jakou všichni zvyklí, protože tentokrát jsou všichni při smyslech (kromě čaua). Uznávám, že některé momenty byli dobré (vykrádání domu, let padákem,atd.), ale přijde mi, že příběh si někdo vycucal z prstu, aby se mělo o čem natáčet. Celkově jsem tak nějak na slabším průměru.... ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni