Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

snek49

Totální zhovadilost, která žije jen díky značce předešlých dvou filmů. Málokdy se mi stane, že bych chtěl film během dívání vypnout - tady jsem se musel hodně překonávat. Člověk až žasne nad tím, kolik trapnosti jde vměstnat do 100 minutové stopáže. Postava Alana v tomto filmu postoupila na nejvyšší úroveň hnusu a oplzlosti- zkrátka vám je z toho na blití! Tohle opravdu již více ne. Všem, kterým se líbily předchozí počiny vřele nedoporučuju - tvůrci se tak loučí se sérií jako naprostí amatéři!!! ()

vetsinezobri

O dost jiné než předchozí dva díly. Chybí tu ono následné objevování, co se dělo předchozí noc a film tak postrádá tu spoustu šíleností, které postavy tropily, když byly mimo. Celkově je tady vtipných scén méně, ale některé jsou povedené. Dát Alanovi ženskou považuju za super nápad, ale ta postupně skoro hlavní role Kena Jeonga se mi ani za (šik)mák nelíbí. ()

Nufa

Dlouho už se mi nestalo, že bych viděl tak nekomediální komedii. Některé scény jak vystřižené z příručky o trapnosti a to nemluvím o příběhu. Celkem by mě zajímalo, kde je ta pařba, která je v názvu filmu. Celkově řečeno, dlouho jsem se tak netěšil na konec filmu, jako tentokrát. ()

jadran90

Třetí díl je živoucím důkazem, že vlčí smečka by už měla odejít do důchodu. Bez potitulkové scény bych dal jen dvě hvězdy. Phillips se snaží provázat předchozí díly, ale naráží na vyčerpání tématu i postav. U Coopera a Helmse bylo viditelné už minule, Galifianakis je někdy dost mimo, takže jediným spolehlivým střelcem do černého zůstal Ken Jeong. On snad učí na vysoké škole zábavní. Atmosféra jinak připomíná spíš krimikomedii. Některé vtipy se povedly, ale jinak jsem vystřízlivěl. ()

Bezda22

Pařba, která vlastně pařba vůbec neni. Po dvojce sem od toho moc nečekal, takže zklamanej rozhodně nejsem. Bohužel ani překvapenej. Rozhodně neurazí a pořád je to slušná komedie. bohužel co film to ubírání na vtipu. ()

alldo.raine

Tohle už se vůbec natáčet nemělo. Je to úplně zbytečný díl, už není kde brát, herecky je to o ničem, nahej malej asisijskej pinďour to určitě nezachraní a Alanovi se také nejde smát pořád.... Takže potěší stále krásná Heather Graham, podlej Goldman a krátký střih v titulcích, tj. vše.... ()

ANTYCHRYST

Smutné třetí pokračování, které je slaboučkej odvárek předchozích dílů - vlastně to nemá skoro ani nic společného - spíše to vypadá jak levná rádoby vtipná detektívka. Velké zklamání. V celém filmu je jen málo světlejch okamžiků, úvodní scénka s žirafou a minutová scéna mezi titulky. Sakra proč takhle film nepokračoval hned a mohla to bejt sranda. Takhle vzniknul nudnej podprůměrnej film, kterej dělá leda tak ostudu, prvním dvěma vtipným dílům. 35 % ()

El Patron

Bohužel poslední pokračování, které se ubírá jiným směrem než předchozí epizody, což nijak neubírá zábavnosti, a potitulková scéna tu mezeru vyplnila. Co víc říct, zábava na třetí to zřejmě nebyla, přesto jsem cenil zuby víc než dost. S dalším pokračováním bych už ale nesouhlasil. ()

Mijagi

Dějově poslední Pařba oproti dvěma předchozím vybočuje, ovšem je třeba podotknout, že se nejedná o kdovíjak světoborný příběh. Některé pasáže působí dost uměle a kvalitnější zápletku by vymyslel nejspíš i mnohý začínající scénárista. Ubyly také komické scény a místo nich přibylo sentimentu. Film tak těží hlavně z toho, že si diváci v minulosti již stihli oblíbit jeho hlavní hrdiny a nyní touží ještě po pár minutách s nimi strávenými. Po této stránce funguje výborně a nebýt Vegas a Bangkoku, rozhodně má závěr trilogie nižší hodnocení, než aktuálních 61%. Pro mě to byl tříhvězdičkový odpočinkový večer. Ale prosím vás, nechte tam už definitivní tečku a netočte další pokračování. ()

DaveSmith

Co se vtipu týče mi trojka přišla celkově nejslabší. Trochu mi chyběla bláznivost předchozích dvou filmů. Na druhou stranu oceňuju, že k příběhu přistoupili jinak a doladili to, co mi ve dvojce vadilo nejvíc, nedostatek originality. Takže díky relativně inovativnímu scénáři je to ve výsledku vcelku povedená komedie a rozhodně stojí za podívání. Trojka totiž ze série Hangover dělá trilogii (ne, nejsem idiot, vím, že trilogie musí mít tři části) především tím, že celej příběh spojuje a uzavírá. ()

beso74

Najslabšia a zároveň posledná (aspoň dúfam) časť série o partii vlkov v ruchu baránka. Film sa síce vyhol tomu, aby bol len ďalšou variáciou na Vegas či Bankgkok, ale rovnako úspešne sa vyhol aj všetkému tomu, čo robil tieto dva filmy divácky zaujímavými. Niet tu totiž čo riešiť, pátrať po tom, čo v opojení zmyslov zase táto skupinka viac či menej úspešne maskovaných bláznov vyviedla. Ostal tu síce príhovor na pohrebe, záverečná odviazaná párty ako súčasť záverečných titulkov a navyše pribudol božský John Goodman. Oproti predošlým uragánom je toto tu len taký morský vánok, bríza. Sem tam nejaká narážka na predošlé diely, sem tam úlet, ale väčšinu času nič nadmieru zaujímavé a aj keď si divák celý čas vraví, že teraz to už príde, okrem spomínaných záverečných titulkov sa nedostaví zhola nič. Škoda, čakal som od toho nesporne oveľa viac, ako mi bolo ponúknuté. ()

papadoce

Todd Phillips presne vedel čo robí. Tentokrát sa Vlčia svorka nelúčila so slobodou, ale naháňali jebnutého nesmrteľného Chowa aaaaaaaž do Vegas. Tam, kde to všetko začalo. Opäť vynikajúci soundtrack, opäť tak akurát zábavné. Priznávam, že mňa by ani ďalšie pokračovanie nepohoršilo, ale ak to zostane trilógiou, i tak dobre. Vždy si pritom kurevsky odpočiniem. Pridávam to do denníčka, for sure. ()

hiding

Velmi úspěšné pokračování, velmi úspěšných filmů.(Pařba ve Vegas a Pařba v Bangkoku.) Bylo to trochu jako první dva díly akorát s trochu větší porcí akce. Ve filmu bylo na tento typ filmu dost akce možná, až moc. Podle traileru jsem si sice představoval něco jiného ale i přesto je tento film perfektní. Humor je sice podobný tomu z předchozích dílu, ale pro mě o to lépe. Mám totiž takový humor rád. Herecké výkony perfektní Hlavně ty Zacha Galifianakisna(Alan). To, že jsou herecké výkony perfeketní jsem naštěstí nepoznal jen já ale i publikum. Celý sál se smál téměř po celou dobu filmu, a já s ním. Tento film byl perfektní zakončení trilogie o dobrodružství Phila, Stua, Alana, a Douga. A i přes to že měl svoje nedostatky putuje do mých top 10. SPOILER: Po závěrečných titulcích, lze ještě zhlédnout dodatečnou scénu z Alanovy svatby nenechte si jí ujít. A doufám že i přes to jak ta scéna vypadala 4. díl nevznikne a pokud ano tak i přes to že je 3. díl v mích top 10 tak na čtvrtý díl rozhodně do kina nepůjdu.(Nechci si zkazit zážitek z tohoto báječného filmu. Zhlédnuto 1.6. v Cinema City v Olympii. (poprvé napsáno 1.6, Poslední úprava 1.6) ()

george82

Po luxusní jedničce, trochu slabší dvojce je tu třetí závěrečná část, která je dospělejší, vyzrálejší a taky už ne tak ztřeštěná. Konec byl ale fajn a zase navozoval na kalbu z prvního dílu a tak to podle mě mělo být celé. ()

Asdas

Zmena koncepcie na klasickú komédiu tejto sérii prospela a najsilnejšie články dostávajú viac priestoru takže príjemné prekvapenie a celkom nostalgická rozlúčka . 70 % ()

GoustDog

S překvapením pozoruji, že třetí pařby se kritika víceméně zastává a hodnotí ji kladně. Pak jsem asi viděl jiný film. Nemám nic proti komediím tohoto typu + první díl této série byl dle mého názoru vynikající; nabídla hned několik originálních WTF momentů, které byly skutečně vtipné. Přiznám se, že dvojku jsem neviděl, ale zde mě pobavil akorát úvod a závěr. Zbytek mi přišel jako laciné béčko, které vzniklo jen z principu věci. ()

ratpile

V jedničce se zubař, učitel, ..., dostali z běžného civilního života do situací absurdních. Postavy prožívali vtipné WTF momenty. Byla to prostě kocovina, která těžila ze střetu civilního a absurdního. Logicky stejné schéma v dalších filmech nemohlo fungovat. Postavy už prostě mohli jen zabředávat do větších a větších síleností, což nakonec sérii, po stránce funkční - zdegradovalo. Únos mafiánem nebo létání padákem po Las Vegas sem ve třetím díle vnímal jako něco očekávaného. Postavy se navíc nikam (vyjma Alana v samém závěru) neposunuli, takže se jen pumpuje adrenalin do recyklovaného. Alanův humor a nechápavé ksichty Bradleyho Coopera naštěstí pořád fungují výborně, takže co se žánru týče, ani Part III nemá příliš konkurence. ()

MatyTM

Vlčí smečka to opět zmákla na jedničku.Myslím, že v posledním díle se opravdu povedl scénář, oproti předešlým dvoum dílům jsem si nevšiml žádných scén, které film vždycky tak nějak protáhnou a tak se to pořád vleče.Vtipy se opravdu vydařily, Stuovy prsa a Alanův e-mail od neznámé osoby :DKe konci mě taky rozesmál Alan jako ,,jiný člověk".Hlavní je, že Alan konečně vyrostl z malého díťete a pan Chau zase jede na Kokainu.Akorát je škoda že někteří diváci hned na začátku titulků prchají z kina a okrádají se tak o tradiční titulkovou scénu... ()

Hjuud

Sice totalne jinej scenar, ale stejne jsem se nenudil a obcas zasmal. Mrzi me, ze Vlci smecka konci, je to trosku jako kdyz skoncil Harry Potter :) :'-( ()

Eilem

Vďaka bohu za záverečnú scénu popri záverečných titulkoch, nebyť nej tak by som absolvoval celý film bez poriadneho smiechu. Tá scéna však nenahradí všetko ostatné. Ale aby som to priviedol na správnu mieru trojka obstála doslova obstojne. Táto séria každým dielom tošku kelsla ale obstála!!! PS : nemyslím si že sa možeme tešiť na prípadný ďalší diel - bodaj by som sa mýlil. 65% ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni