Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

mig21

Epické zakončení geniální ságy ;-) Režisér opět v miniroli a billboard s Eddiem z jedničky jako příjemné zpestření ;-) ()

Pavoll

Nudne, trapne a strašne to bolo vidno aj na hercoch. Prvá časť bola vinikajúca, dvojka v pohode ale toto, to ani nie je fim. ()

Larry12

Doufal jsem, že uvidím suprovou komedii jako byly první dva díly. Místo toho jsem dostal průměrnou dramatickou komedii, která měla s jedničkou a dvojkou společnýho snad jen postavy a reference na první dva díly. Škoda, těšil jsem se na další jízdu. ()

nikidummie

Já bohužel neviděla první dva díly, i když v kostce vím o čem to je. Každopádně sem si tenhle film moc užila, je to prostě legrace od začátku do konce, žádnou větší vadu na tom nevidím, žádný z herců mi nelezl na nervy a navíc soundtrack byl parádní :) ()

kubas369 odpad!

Ne ne ne a ne tohle naprosto zabíjí předchozí dva díly, ikdyž začátek sliboval, že půjde o vrchol celé serie nakonec se to propadlo do naprosté jímky nesrandovosti a kýčovitosti až naprosté idiocie u které jsem usínal. Zatímco u prvních dvou dílů mě bolelo břicho od smíchu tentokrát to bylo z něčeho naprosto jiného. Velebnosti chce se mi blejt. Ten posun od lehké vtipné blbustky k akční komedii, která se tváří ,že se bere vážně fakt nerozdejchám ()

vieriX

Tak nám tu Todd Phillips uzavřel tuto sérii, která začala exkluzivním dílem a postupně kvalita upadala, ale pořád se jednalo o nadprůměrnou zábavu. V třetím díle došlo k dost velké proměně spíš než komedii to začalo připomínat buddy movie, ale nenechte se zmást sranda tu je a celkem hodně a dost tlačí na pilu. Závěrem by každý čekal sérii fotek,které okořenili předchozí 2 snímky tohle tu není, ale rozhodně nechoďte po titulcích domů něco tam na vás čeká, ale to nebudu prozrazovat. ()

KateW

Nebyla to až taková legrace jako přechozí díly série, ale na druhou stranu jsem se neskutečně dobře bavila. Doporučuji ()

kolik27

Bohužel nejslabší článek nabušené filmové minisérie, který i tak dosahuje vysokých hodnocením, pro laika bych řekl průměr pro mě slabší hitovka. Co si budem povídat, po tom co produkce předvedal v předchozích dílech, se není čemu divit, že důvtipu ubylo, ale i tak je to nezapomenutelný zážitek a pastva jak pro oko diváka, tak zahlcování vtipem moderní doby. ()

chesterko

Žiadna Galifianakis' One Man Show, partička to opäť pekne posrala a robia všetko pre to aby sa udržali na žive. Pán Chow s nezabudnuteľnými hláškami. Fantastické ukončenie. ()

randi64

Myslím, že na dvojku to nemá, na jedničku určitě ne. Ale stejně je to furt ta stejná banda, u které je vám fajn, ikdyž se nesmějete tak často. Ideální díl na ukončenou, ideální konec po titulcích.. :)) ()

Mr_Moon

Par hlasek stoji za to. Jinak to je dokonala nuda. Zach a Ken tomu davaji stavu ostatni se jen vezou. Nejvic sem se smal po zaverecnych titulcich skoda..... ()

Lkn

Nebyl jsem fanouškem této trilogie a dodnes nechápu proč vůbec někdo natočil tři díly i když peníze jsou prostě peníze... Hlavně že to už někdo zakončil i když scéna se žirafou na dálnici byla výborná! :) ()

64B

Slabší odvar předchozích dílů, což zamrzelo, proto také takové hodnocení. Nelze donekonečna vymýšlet různé náměty, to chápu, ale toto bylo skoro zbytečné. 3*. ()

Mamlas odpad!

První díl byl skvělým nápadem, druhý byl už maličko zmatený, ale tento třetí, to byla opravdu velká bída. Žádná pařba, kromě původních herců snad nic, co by drželo konzistenci s předchozími díly. Mizerie. Zasmál jsem se za celý film 2x. To je špatné... Pokud tahle sračka měla stát 103 miliónů dolarů, jak psal kolega níže, tak si asi obrázek o komerčnosti uděláte sami... Nepochopitelné. ()

Bifftekk

"Pořád nemůžu uvěřit, že táta umřel. Napadá mě spousta lidí který by měli umřít dřív. Třeba máma" Alan je stále ten týpek, co je trochu jiný než ostatní. Inu smál jsem se od začátku až do konce. ()

worlik

Jednička byla něco celkem novýho, neokoukanýho a vtipnýho. Dvojka ještě taky, i když bylo dopředu jasný, o co půjde a šlo jen o to, jak to vykroutit a nakonec se to vcelku podařilo včetně finálový třešničky v podání Mika Tysona. Ale nižší očekávání trojky se bohužel naplnila. Vyčpělost gagů nezachránilo ani těch pár světlých míst. Je jasný, že třetí film na stejným mustru už bude super jen stěží, ale i herci na mě působili unaveně a bez zájmu. Zfetovanej Chow lítající nad Vegas nestačí. Chvála ušetřených peněz za kino ()

kubilov

Naši známí kalící hrdinové se vracejí na místa činu, do starého známého Bangkoku (eee.. vlastně je to Tijuana, ale to nevadí) a hlavně do místa, kde to všechno začalo, do Las Vegas, kde taky vše nakonec skončí. A bude to pořádnej odvaz! Bude se zpívat Johnny Cash, bude se lítat, bude se šňupat koks po kilech, bude se zabíjet a bude se krást, to všechno pod taktovkou Zacha Galifianakise a ze všech tří dílů právě zde nejvýraznějšího Kena Jeonga. Jeho Mr. Leslie Chow je naprostým králem celého filmu, byť je barvoslepý, dyslektický, krmí svá kuřata pouze kokainem a... kuřaty, anebo snad miluje kokain, v každém případě je to neskutečnej borec. Minulost chlapce tedy dohnala opravdu důkladně, zvláště ta ve Vegas, ze které se těží celou druhou polovinu je super, koho by nepotěšilo vidět po těch letech Karlose nebo black Douga, jehož šéf není nikdo menší, než John Goodman. Zakončení této mimořádné série se podle mého názoru povedlo opravdu skvěle a ten konec? Ten úplnej konec to kurva zabil! ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni