Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Blazis34

Asi poslední díl Pařby, který si myslím, že už byl zbytečný dělat. Filmu už chyběla myšlenka a nějaký vtipný nápad. Na druhou stranu vím, že tvůrci měli moc dobře spočítané že třetí pokračování se velmi vyplatí udělat, jelikož si první dva díly získaly velké renomé u diváků. Nejlepší z trojky byl neskutečný Zach Galifianakis alias Alan a jeho hlášky mě bavily. Vtipných momentů ale trojka nenabídla tolik jako předchozí díly, tak musím dát tři hvězdy - 60%. ()

ajusinka14

Zlé, zlé a zlé. Najviac čo mi asi vadilo boli tie pozabíjané zvieratá. Už ten začiatok s tou žirafou ma odrovnal a nasledoval pohreb, no priznám sa ani som to nemala chuť dopozerať. Ale tak stalo sa a nebolo to proste nič moc. Keď si to porovnám s predošlými časťami, toto bolo strašne slabé. Bolo tam pár vtipných scén, ale nie dosť. A nerozumiem, čo bolo na tom konci také smiešne. Asi toľko. :) ()

Facerr

Opravdu jsem se bavil a snad i o něco víc, než v dřívějších dílech. Sice se míň pilo a fetovalo, ale na druhou stranu se tady objevovali totálně ulítlý scény, který (hlavně díky asi nejslavnějšímu filmovýmu bláznovi současného Hollywoodu) mi zůstanou dlouho v paměti. V poslední době jedna z nej komedií hned po Millerových na tripu. ()

schluke

Slabej odvar a dozvuk jedničky, neslaný a nemastný. Musím teda uznat, že mě Alan třikrát dobře rozesmál. Proto tomu dávám dve hvězdičky místo jedný. ()

maniacxl

Pařba na třetí,ale bez Pařby.Tak teda nevím,proč ten název,aha,asi proto,že je to vlastně pokračování předešlých "dvou pařeb."No jo,jenže tam to aspoň trochu dávalo smysl,ale co tady?Čekal jsem sice zase stejnou písničku,ale s jiným refrénem.A dostal jsem úplně jinou písničku bez refrénu,bez šťávy,bez nápadu,bez rýmu,s naprosto falešným kapelníkem.Nuda a marnost,nebýt magora a nýmanda Galifianakise,tak jdu do odpadu.Slabota po všech stránkách.40%. ()

J.a.k.u.b

Nejako som tomu nevedel prísť na chuť. Už tam nie je ziadny alkohol a ani drogy čiže už to nie je Hangover. Každopadne tam boli scény na ktorých som sa zasmial. ()

darth_swan

Bohužel, s každým dalším dílem Hangover padá níž a níž. Zatímco první díl přinesl originální téma okořeněné hustým vtipem, v druhém dílu pak bylo to stejné, jen vše o stupeň (až dva) slabší. Třetímu dílu nicméně zůstává pouze společný název a stejná banda. Jinak slabota. Trojka evidentně těží z úspěchu předchozích dílů a bez toho, že by přinesla něco nového (nebo aspoň něco v odpovídající kvalitě), se snaží vydělat další easy $. Jen doufám, že žádný další díl nebude, protože už fakticky není kam klesat... // Co mě zaujalo: Těžký osud žirafy na dálnici. ()

elanista1

Ako komedia je to otrasne, ale aspon tu trocha funguje "vaznejsia" linia s hladanim maleho cinana. Vtipy nula bodov... dobre tak dvakrat som sa zasmial no.. ()

dzz

Jednička byla super,dvojka horší a tohle je to nejhorší. Ale chápu,aby to ještě něco vydělalo,být to prostě muselo. ()

Lula.cz

Možná bych dala Pařbě na třetí o hvězdu víc, ale za úvodní scénu s žirafou u mě měli velké mínus, i když některým to připadá jako nejlepší gag filmu. Vlčí smečka to však pěkně do třetice rozjela a dobře jsem se bavila, přibylo více akce a závěr trilogii krásně uzavřel. ()

rasto87

Tak moc som sa na to tešil, že ták moc som sa z toho sklamal. Okrem začiatočnej scény so žirafou a konečnej scény s kozami tam nebolo takmer nič na čom by sa dalo odreagovať, pretože pánovi režisérovi asi došli nápady a spravil z toho takmer nejaký pokus o akčný film. Určite táto časť niekomu sadne , ale mne nesadla bohužiaľ. Možno som nechápal tomuto štýlu humoru. ()

Vasyl

Hangover bez hangeoveru. A bez vtipu. Moc prostoru měl otravnej fousáč, moc prostoru měl ještě otravnější čínskej čurák. Oba dokonce ještě psychopatičtější než dřív, fuj. Skončilo to před 5 minutama a já už si nevybavuju ani jednu vtipnou scénu (jen poslední titulkovou, za tu hvězda navíc). ()

Jumper

Nemyslim si ze tohle bylo myslene vazne... Jedna hvezda za nekolik scen s potencialem. Film u ktereho se budete zarucene nudit! Epic fail. ()

blondboss

Záver skvelej trilógie, ktorý nebol až tak výnimočný a na predošlé časti až moc akčný. Normálne by to bolo u mňa za tri hviezdičky práve kvôli tomu, že sa mi to občas miestami zdalo až moc vážne, avšak poslednou pasážou po záverečných titulkách to Todd Phillips celé tak zabil, že som sa rehotal asi pol hodiny. Je úžasné, ako si to dokáže Stu všetko vyžrať až do dna....proste nádhera :) 75 % ()

Juuroo odpad!

Asi najmenej vtipná „komédia“ akú som kedy videl. Tvorcovia dobre vedeli, že ľudia sa na to pohrnú a tak sa neunúvali napísať aspoň trochu zmysluplný scenár. Je možné, že slovenský dabing to úplne pochoval a v originálnom znení by to bolo aspoň na 1*, ale takto je to absolútny odpad. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni