Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Elis009

Kritizujte jak chcete, ale já chci další díl! Musím říct, že jsem čekala, kdy nastane ta velká pařba na třetí, ale nijak zvlášť mi nevadilo, když se tato zápletka ve filmu skoro neobjevila. Naopak musím říct, že ikdyž Vlčí smečka nebyla na mraky, nasmála jsem se snad nejvíc za celou trilogii. K tomu výborný konec. Počkejte si na začátek titulků. A Alan ( ne nebudu mu říkat Zach, protože on prostě JE Alan) by měl za tuto roli získat Oscara! Když se opře o těhuli, vykope hrob svému tátovi nebo řekne, že raději mohla zemřít matka, tak vybuchnete. Překvapivě Stu byl taky velmi vtipný. Hlavně když se mu pořád navaluje. Nečekaně byl zase unesen Doug, ale nějak mi to nevadilo. Pan Chow je taky lepší než v předchozích dílech. A Phil? Ježííš, ten je sladký. V okamžiku, kdy řekne Alanovi : ,,You' re my boy. I love you.'' , chci býta Alan! Fakt super epické zakončení trilogie, ale já stejně čekám čtverku! ()

Mr.Keli

Neurazí, ale ani nenadchne, třetí pařba se nese na vlně jiného humoru než předešlé. Je fajn, že zaběhnutý koncept zpětného vyprávění se vytratil a byl použit klasický polo-lineární, ale na účinku to není znát. Je třeba si přiznat promarněný potenciál jedné komediální série, která se vyčerpala v závěru druhého dílu. Jednička prostě zůstává nepřekonatelnou záležitostí. 50% ()

a0001 odpad!

Najhoršia časť tejto trápnej a primitivnej "série". Mojsejovci a Bučkovci majú vyrovnanú konkurenciu dementov. Úbohý príbeh, dej, dialógy, "humor". Film na mňa pôsobil ako výbuch beznádejnej trápnosti. Úplný exkrement pre pacientov ktorí už majú na sebe aplikovanú lobotomiu. ()

Bouřka

Je to zklamání, jedničce ani dvojce to nesahá ani po kotníky. Ani to už moc vtipné nebylo.....škoda, ale čtyřku už fakt ne. ()

Zoidbeeland

Popravdě jsem rád, že se toto třetí pokračování neneslo v totožném rytmu jako předcházející díly. Bangkok byl fajn, ale občas to pro mě skřípalo. I přesto, že je opět čerpáno z předchozích dílů .... výsledek je rozdílný a to se mi líbilo. Přesto jsem se parádně bavil, i když to nebyly výbuchy smíchy jako v prvním díle (asi 2x). Za mě 8,5/10=85%. ()

Mart2n

Že to může dopadnout ještě hůř než dvojka asi nikdo nečekal. A vida - Ono to jde! Všechny vtipy (asi tři) byly k vidění už v traileru. Bradley Cooper se evidentně nudí a jen vystává důlek při čekání na tučný šek za svou roli "toho zbytečného z party". Navíc pojmenovat film, ve kterém asi ani chviličku nepaří, "Kocovina" - je docela Fail. Případnou čtyřku už si nezapnu. ()

mondavi

Nejméně povedený díl této trilogie. Vtipných momentů je minimálně a snímek sklouzává spíše do vod dobrodružných, kde se snaží udržet se ctí. Na jedno zkouknutí a jako konec "Wolfpacku", to bylo dobrý. Slabší ****. ()

lobo87

Vlčia svorka opäť zaútočila na naše bránice. Dúfam, že naposledy, pretože aj dobrého veľa škodí. Trojka prišla s trošku odlišným motívom, je vážnejšia a nebyť postavy Alana, mohol z toho vzniknúť celkom záživný thriller. Práve Galifianakis drží celú sériu nad hranicou priemeru a robí ju výnimočnou. Niektoré momenty geniálne, záver brutálny. Jedna z top komédií roku... 70% ()

BenchPress

Zklamání. První dil byl originální, vtipný a postavy měly určitou psychologii. V Bangoku byla největší slabina filmu, že děj prakticky kopíroval první díl až na to, že se odehrával v jiném městě. Ocenil jsem proto, že trojku pojali trochu jinak a snaží se spojit filmy jako trilogii. V podstatě celý třetí díl vysvětluje skryté události, které se odehráli ve Vegas. Ale čekal jsem, že když už je to pařba, tak to taky tak bude vypadat. Hlavní hrdinové nejsou celý film po opici jako v minulých dílech, což mi k nim nějak nesedělo. Postavy Phila a Stua tak zůstaly v ústraní, což je obrovská škoda (hlavně u Phila) a jeho skvělého ztvárnitele Bradleyho Coopera. Výsledný průměrný dojem z filmu nezachránil ani (občas) velmi dobrý vtípek. Průměr. 3/5. ()

Aywes

Víte co by čekal člověk od filmu s názvem Pařba na třetí(Hangover part III) s minulostí, kde se chlastalo a prožívalo dost neskutečných a vtipných okamžiků?Nějakou pařbu třeba. ()

Domas88

Mrzí mě, že už i podle filmů poznám, že už nejsem náctiletý :( :)) Určitě "nejinteligentnější" z těch 3dílů..ale doufám, že už opravdu poslední :( ()

Beda

Jedním slovem nuda. Jednička byla pecka, která mě celkem rozsekala. Dvojka dohnala nápady prvního dílu do extrému a důstojně na něj navazovala. Trojka nemá nic z toho, snaží se vykrádat své předchůdce, ale totéž stále dokola časem přestává být vtipné. A kvalitních nových fórů je zde zoufale málo. Jediné štěstí, že se jedná o poslední díl. ()

camperiqk

Název trošku od věci, ale přesto se na to dalo dívat...Trochu mě mrzí že nebyli finální fotky čekal jsem hlavně tu od Allana na střeše Hotelu...Bohužel :( ()

DuMonT

Tak toto áno, prvý diel bol určite skvelý, druhý bol síce omnoho slabší, ale tento tretí to krásne zavŕšil. Bude mi chýbať Chow :) ()

J.Mayen odpad!

Přišel jsem, viděl jsem, vypnul jsem, nevěřil jsem, to že je film k smíchu z něj ještě nedělá komedii, trapný, vyumělkovaný a svým způsobem i znásilnění diváka na úkor celkem solidních 1 a 2. ()

lmc

Místo pořádné kalby přichází tupý thriller který příliš nepobaví - obrovské zklamání a ani jsem to nedokoukal protože mi bylo úplně jedno jak to dopadne... ()

chrustie

Film bych zkrátil na prvních a posledních 5 minut, jinak se jedná o celkem otravnou, bezduchou joudovinu, zkoušející se vytěžit z profláklého přidebilního ksichtu řeckého Zacha, nevydolovatelné. Čekal sem vrchol buranské zábavy a dostal sem vývar z Prima Love, doufám, že to byl poslední díl. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni