Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

JamesVsalix

Třetí pařba už vlastně není pařba, ale komediální krimi, kde jde kocovina stranou a na svět vyplouvají dávné problémy, které čtveřice největších světových pařmenů rozpoutala v předchozích dílech. Na jednu stranu extrémně zbytečné pokračování, které ždíme značku až na kost, na stranu druhou stále dobře fungující komedie, které vévodí Zach Galifianakis a Ken Jeong. Tvůrci měli rozdělaný příběh a chtěli jej dokončit, to se dá pochopit, ale jako film ze série Hangover je opravdu strašně zbytečný. Za zmínku stojí opět suprové herectví, které podtrhuje komediálnost a tradičně kvalitní výběr hudby. tvůrci se taky nebojí naštvoat pár lidí, zvláště Mexičany a ochránce zvířat (no, ty především). Smutné u tohoto filmu je, že začíná až v potitulkové scéně, která je bezesrandy nejlepší z celého filmu a ukazuje, že trable "vlčí smečky" nikdy nezmizí. Další díl už snad nikdy nevznikne. Za mě tři hvězdy*. ()

AndrewNewman

Fajn zakončenie série. Na jednej stráne je dobré, že v poslednej časti už nefiguruje rozlúčka so slobodou na strane druhej mi to tam niekedy chýbalo. Je to tak 50/50, avšak za niektoré vtipné scénky prilepšujem a dávam slabšie 4 :) ()

CrazymanM

Mé obavy z dalšího filmu série Pařeb se naplnila,tohle bylo opravdu slabé!Nějaký ten úsměvný moment tam byl,ale nejde to donekonečna!Díky,ale už ne!!! ()

wowylgu313

No a to je přesně to co mi nesedlo ... Já vím že po třetí opakující se příběh by byl zřejmě už nudný ale tím pádem třetí díl už nemusel být natočený. Protože ta zápletka co se dělá v předchozích dílech byla podle mně to co dělalo Pařbu, Pařbou. V třetím díle se najelo na jiný příběh se stejným obsazením. Stále je tam dost humoru a určitě vás to udrží při životě a nebudete zklamaný víceméně. Ovšem už mi to nesedlo tak jako legendární jednička a posléze dvojka. Zde už nemůžu jinak než dát pouhých 65-70% ()

PaTeXx

Největším mindfuckem na tomto filmu je to, že ho režíroval borec, který stojí za vytvořením Jokera s Joaquinem Phoenixem. To je jako, kdyby Babica vařil reálně chutné jídlo, to k sobě prostě nejde. Přesto je Phillips očividně muž mnoha talentů a i s třetím putováním Svaté Trojice Americké si dokázal v rámci možností poradit. Teď už tu byla znát postradatelnost kvalitních nápadů, i tak to považuji za chvályhodné zakončení ikonické trilogie. "What the fuck is wrong with those chickens?" "They're angry. All I feed them is cocaine. And chicken." ()

nubeek

Pravidlo, tretia cast trilogie je najhorsia sa teraz potvrdilo. Nebolo to zle, bolo to len dost vynutene. Samozrejme malo to aj dobre chvile, kde som sa vedel zasmiat a zopar hlasok, ktore by som si mozno aj zapisal na neskor. No keby tam nebol Alan (Zach Galifianakis), ktory to od jednotky viacmenej vsetko taha, tak by som si asi rozmyslel, ci na to pojdem do kina, alebo pockam az to vyjde na nosicoch. ()

sobik33

Davam mozno aj po ovplivneni doterajsich percent 3 hviezdicky z tazkym srdcom, nebit zaverecnych scen s plastikami prrrs davam 2. Zhas oproti predchadzajucim 2 castiam. ()

MaxQ69

Neskutečná blbost, ale většinu času se člověk musí fakt smát. Já se bavil a většina návštěvníků kina brečela u některých scén smíchy. ()

Elassar

Jiné, než dva předchozí díly. Řekl bych, že na jednu stranu se tímto dílem tvůrci umírnili a zvážněli, na stranu druhou to posouvají ještě někam dál a to ve všem (akce, humor, téma...). Do kina na komedie tolik nechodím, ale tohle bylo skvělé a stálo to za to. Přišlo mi to až trochu nostalgické. Někdy až za hranou Alan, ujetý Chow a skvělý Phil a Stu, díky za ty tři díly bláznivin. Solidních 75-80 %. ()

Idoviren

Zach Galifianakis tak jak ho milujeme. Hlavně když ostatní vytáčí k nepříčetnosti. Víc prostoru pro Kena Jeonga, jako všemi mastmi mazaného padoucha Leslieho Chowa, kterého nakonec ani nejde nenávidět. Jemu prostě musíte fandit. A mezi tím obyčejně nebezpečné příhody hochů od Vlčí smečky. A k tomu jedna nečekaná tělesná modifikace. ()

Edgerton

Minimálně stejně zábavný jako první dva lidi. Chce to vychytat tu správnou atmosféru se správnejma lidma a pak je to královská podívaná, u který jsem se fakt celkem často pořádně řezal. ()

TheJirkaW

POZOR SPOILERY: Super film... Je to něco jinýho - něco novýho. Více luxusního Leslieho Chowa (Ken Jeong) a více akce... Trochu to připomíná akční film, ale koulzo Hangoveru to neztratilo. Asi nejlepší díl trilogie. Super letící hlava žirafy, ale škoda že, černej Doug umřel... :D Supr konec!!! ()

Rodriguess

CINEMAX - Banska Bystrica. Druhy diel velmi zaostaval za prvym a pri takychto seriach je vzdy tazke dobehnut prvotny diel ktory sa extremne vydaril. Nakoniec toto ukoncenie trilogie nebolo vobec zle a dalo sa na nom prijemne zabavt. ()

UN

Dvojka bola pre mna strasne slaba a viac menej len kopirovala jednotku takze toto je velmi prijemne prekvapenie a naozaj som sa bavil takze udelujem plnu palbu aj ked to samozrejme nie je dokonaly film :) ()

tomco3131

Jednotka bola skvelá, dvojka o dosť slabšia ale stále pozeratelná, no videli sme v nej v podstate to isté čo v jednotke a tak som sa pýtal či je potrebný tretí diel tejto série. Samotný Hangover ako ho poznáme sa nakoniec nekonal, čím ma tvorcovia potešili. Pozeráme sa tak na iný "príbeh", avšak z rovnako účinnými vtipmi a s dobrým prepojením na minulé dva filmy. Hangover 3 je už hlavne postavený na Galifianakis-ovi, ktorý ma neprestane baviť asi nikdy. Bradley Cooper a Ed Helms ho vo filme vynikajúce dopĺňajú. Po mierne slabšej dvojke som si toto príjemne užil. ()

MiniRecenze

Bohužel,jsem neviděl předešlé díly až na tento.A z pohledu diváka,který viděl poslední díl ,musím říct,že to nebylo špatné.Herci působí sympaticky a je předložen děj,který ničím neohromí,ale ani neurazí.Budete sledovat,další nenáročnou jednohubku u které se nejednou usmějete ať už vtípku,gegů nebo výběrem hudby. ÚSMĚVNÉ!!! ()

Dino13

Lehčí nadprůměr, který vidím na takových 72%. Na jedničku to sice není absolutně konkurenční, ale tvůrci alespoň, narozdíl od dvojky, vymysleli nový příběh, jenž Vlčí smečku zavede zpět do Vegas. Jistými gagy, u kterých se zaručeně usmějete film disponuje, negativní kompenzací je však až příliš úmrtí a násilí, které v dějišti pařmenů nejsou přirozené a tvůrci to tímto hnali do krajností, ale bohužel zcela zbytečných. ()

oSiSko

I have seen that in a pornography. Keďže som strašne zlý v zapamätávaní si presných hlášok, tak ich tu nemôžem vypísať, ale bolo ich dosť. Jeden z filmov, kde treba plnú kinosálu, kde sa všetci smejete aj na najväčších blbostiach, len preto, lebo proste milujete túto trilógiu tak ako ja. Každému dielu dávam 5 hviezdičiek, lebo je to komédia, ktorá proste nemá trapné momenty, je vtipná a stále sa počas nej smejem či usmievam. ()

Kada80

Neberte to jako komedii,ale jeko krimi a možná si to užijete.Pan Chow už to stím kokainem asi přehnal a je zněj úplnej magor,tak už pobavil jen Alan.Na komedii jen tři vtipné scény a to je málo.Chtělo to nějakou pařbu né sakra? 60% ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni