Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Catella

Na tomhle díle se mi asi nejvíc líbí zdejší komentáře. Protože jedničku všichni chválí, dvojku zatracují, protože kopíruje jedničku a trojku všichni zatracují, protože je jiná než předchozí dva díly. No jo, lidi budou prostě pořád na něco nadávat, je to stejný - je to blbý, je to jiný - je to blbý... takže lepší, kdyby tenhle díl vůbec nebyl??? Asi. Nebo jak??? ()

Diego75

Kdyby se naše čtveřice probudila po divokém večírku v Tijuaně, tak už bych se ani nesmál a přestal bych věřit v úspěšná pokračování komedií. Naštěstí se tvůrcům podařilo vymyslet velmi kvalitní zápletku a já jsem se bavil skoro stejně dobře jako u prvního dílu. Tentokrát už jsou hlavní postavy zkušení dobrodruzi a jen tak něčeho se nezaleknou. Úvodní scéna s žirafou ve mě vyvolala pocit, že scénáristům došly nápady, ale naštěstí jsem viděl spoustu vtipů, akce a dobrodružství. Rozhodně si tuto trilogii v budoucnu zopakuji. ()

PanPyzamo

Bavil jsem se více oproti druhému dílu, protože Vegas je pro mě zkrátka mnohem atraktivnější než Bangkok. Přeci jen je to něco, co už tu bylo a hlavně konec bez fotek z párty. To jsem zklamán. Dvojka mě sice moc netankovala, ale aspoň jsem si trochu užil ty fotky na konci, ale zde bohužel nic. Jinak teda již zmiňované Vegas dobré, ale už se to opakuje. Konec nebyl špatný, ale jak říkám ty fotky mi tam fakt chyběly. Za mě průměrný film, který nedoporučuji. Bohužel se dle mého názoru tahle série moc nevydařila a první díl překonává pro mě docela dost ty předchozí. 5,5/10 ()

De Large

Medzi komédiami sklamanie roka (zatiaľ). Niet viac čo dodať. Iba ak - kto sa chcete aspoň trochu zabaviť - v žiadnom prípade nepozerajte upútavky. V nich je všetko dobré z filmu... ()

govannon

zacnu asi tim, ze nechapu cesky preklad k filmu... asi to melo byt jen komercni lakadlo, protoze to s zadnou parbou nema absolutne nic spolecneho... prvni dva dily asi vycerpali namet a z tretiho pokracovani se stal celkem klasicky "zamotany" pribeh, prolinajici se prvnimi dvema dily a nebyt par humornych scenek, hlavne v podani Zacha Galifianakise, hodnotil bych film jeste hure ()

Uroboros77

Moc jsem od toho neočekával a také proto mě moc nezklamal. Obstojné zakončení dobré trilogie. Bohužel, změna zápletky nebyla moc šťastným řešením. Doporučuji neodcházet a nevypínat hned po náběhu závěrečných titulků (nejlepší scéna filmu) ()

Sathine

Některé vtipy byly vcelkem povedené, ale jako celkem to opravdu tak zábavné nebylo. Celkem se to táhlo, opět se snažili vytěžit maximum, ale bohužel, nepovedlo se jim to ()

joker211

Celý čas som sa bavil, výborné herecké výkony, parádny scenár a dej. Záverečná scéna v titulkoch fakt nemá chybu. Výborné veľkolepé finále najlepšej komediálnej trilógie za posledné roky. Som veľmi sklamaný a smutný, že to bola posledná časť. PS: z tohto filmu pre mňa plynie ponaučenie, že už nikdy nebudem pozerať všetky trailery na filmy, pretože potom vidím všetky najlepšie scény a film si tak neužijem. ()

montel

Alan (Zach Galifianakis), který svým chováním způsobil na dálnici obrovskou nehodu je i stále nad věcí a nic moc neřeší. Jeho otec však po tomto dalším fiasku svého syna dostane infarkt a zemře. Jeho rodina a kamarádi tedy Alana přemluví, aby na čas odjel na lékařskou kliniku, kde by jej lékaři snad trochu uklidnili. Při pokusu Alana odvést je však napadne skupina gangsterů, kteří jednoho z nich unesou. Zbytek party má jediný úkol: přivést jim jejich starého známého, thajce Chowa (Ken Jeong), který nedávno unikl z věznice a který ukrývá zlaté cihly, které kdysi gangsterům ukradl. A jediný s kým Chow komunikuje přes e-mail je právě Alan...Další pokračování oblíbené Pařby se tentokrát nezaměřuje na konkrétní místo, ale kalí se tak nějak všude. Film tentokrát stojí na dvojici Galifianakis-Jeong ale i tak si fanoušci příjdou na své. Děj je sice podobný ale vtipy opět originální a šílené. Tato série se opravdu povedla, ale už je doufám tímto dílem zakončená. 70% ()

neni_o_com

Mierne zmatene dojmy z tohto zaveru trilogie. Vtipov bolo dostatok, tahane v prvom rade nezamenitelnou dvojicou Alan-Chow. Napriek tomu som sa ale nemohol zbavit pocitu, ze tomu chyba ta na nic sa nehrajuca sialena jazda, ktorej spad vychadza z alko oparu predoslej noci. Nemusime si predsa klamat, dosledky kombinacie alkoholu, drog a vypadku pamati a nasledne rozpamatavanie si su predsa len signaturou tejto trilogie. Je mi jasne, ze do tretice opakovat ten isty koncept by bolo pravdepodobne prilis krkolomne a riskantne, ale ich uplna absencia (okrem zaverecnej scenky, ktora sa podpisala pod asi najhlucnejsie vybuchy smiechu z celeho filmu) je citit takze pre mna skor 3,5* ako 4. Kazdopadne by ale bola chyba si nechat ujst zaver trilogie tejto podarenej Smecky. ()

winifred1

Tihle kluci mi budou chybět...vážně mi přirostli k srdci...Skoro se mi ani nechce věřit, že je to konec...Třetí díl lepší než dvojka, lépe v charakterech navazuje na jedničku, dvojka byla poněkud stagnující...Kluci zase maji tu jiskru a prostě mě to bavi, konec filmu a vsuvka po titulcich je navratem k jednicce, takze me to nadchlo a necekala bych, ze to napisu, ale doufam, ze ctyrka jeste bude...Diky kluci...a vratte se... ()

telesien odpad!

Naprostá hrůza. Film kromě režie nefunguje na žádné úrovni. Vtipy nejsou vtipné, jenom neuvěřitelné kruté nebo primitivně pubertální. Postavy se chovají nekonzistentně a dějové zvraty jsou asi tak překvapivé jako kuřecí plátek s broskví a sýrem. Kdyby to nebylo proti mému přesvědčení, že každý film se dá zachránit, tak bych po prvné čtvrthodině odešel z kina. Snad už je to opravdu konec série... ()

KREI

Nejslabší ze všech tří ale stále velice dobrá komedie. Chyba je v tom že v tomhle dílu už sou všichni střízlivý takže velice vyčuhuje Alan u kterého je jedno jestli je po opici nebo ne :D A co mě hodně zamrzelo že nejvtipnější scéna je vlastně během titulků... Ale stále je to komedie plná humorných scén na kterou se vyplatí jít do kina, jen už těch scén neni tolik. ()

Raziel811

Nuda od začátku do konce. Je zde vidět, že řežisér a scénárista v jedné osobě udělal svůj "majstrštyk" ve formě prvního dílu a pak už se jen snaží přiblížit, ale výsledek už zkrátka není takový. Máme zde druhou, vlastně třetí variaci na zmizení jednoho z wolfpacku. Problém je, že největší prostor má Galifianakis, který ale zkrátka není vtipný a ostatní mu už jen sekundují. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni