Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Mark1983

Průměrná komedie,která se na dosti místech jako komedie ani nechová,ale spíš je to místy kriminálka,než komedie.Co se týče mě tak jsem tam měl asi - jen tři scény,u kterých jsem se jen usmál,ale záchvat smíchu se u mě při této komedii nekonal,jelikož asi mám,co se týče komedií,úplně jiný styl. ()

Djflash

Režisér Todd Philips si zřejmě řekl do třetice všeho dobrého i zlého, a tak se po dvou letech opět setkáváme se starými známými Po divokém dobrodružství v thajském hlavním městě Bangkoku se děj přesouvá zpět za velkou louži. Od začátku bylo jasné, že pokud si má série udržet svůj standard, Musí scénáristé přijít zákonitě s nějakou odlišnou zápletkou, než tomu bylo doposud. Dvakrát opakovaný vtip totiž už nemusí být vtipný, a tak se autoři vydali trochu jinou cestou. Akce tu dostala mnohem víc prostoru oproti minulým dílům, humor je tu stále důležitou součástí, ale z větší části ve snímku pouze sekunduje probíhajícímu dění. Někomu to muže připadat jako příjemné a nutné osvěžení, jinému zas až přílišné odchýlení od původního záměru. To všechno však záleží pouze na úhlu pohledu samotného diváka. Střípky příběhu se lehkými náznaky vracejí až k prvnímu dílu. Usřední postavou veškerého dění je bláznivý zloděj Čau, díky němuž se čtveřice hrdinů zase dostane do pěkné šlamastyky. A jak už to tak bývá, všechny cesty vedou znovu do Las Vegas, kam se v závěru po delší době zavítáme. Osobně se mi závěrečná část filmu, jenž se odehrává ve městě hazardu, líbí asi vůbec nejvíc. Humor zde přebírá vetší iniciativu a dá tak chvílemi vzpomenout na starý dobrý první díl, jenž z celé série vychází jako absolutní vítěz. Třetí pokračovaní sice není tak nechutně zvrhlé, jak tomu bylo u druhé části, ale bylo vidět, že autorům dochází už munice, a proto to nahradily z větší části akcí. A myslím, že se jim to povedlo přijatelně zkombinovat. A ve výsledku je Pařba na třetí povedeně namíchaný koktejl zábavy a akce, jenž sice ani zdaleka nedosahuje kvalit první pařby, ale udržuje laťku této série ve velmi dobrém průměru. ()

jozindodulik

Vegas 4*, Bankok 3*, toto? Toto nemá s klasickou pařbou nic společného. Žádné probuzení, žádné hledaní "ztraceného syna", žádný tematický song, žádný Tyson, žádné fotky na konci = hrůza a děs, pokud očekáváte, jak již z názvu vyplývá Hangover III, tady spíš sedí ten český překlad Pařba na třetí, protože kromě herců tam není nic společné. Hangovery patřily k těm lepším na úrovni komediím, nevím, proč se rozhodli autoři vytvořit tento hnus, který nemá s prními díly nic moc společného. Kdo se těší, hrozně se zklame. Je to možná přísné hodnocení, každopádně oproti mému zklamání pořád mírné a 1* protekčně pouze za předchozí díly. Zklamaný divák. ()

Marlo

Nedokázal jsem si představit jak tuto sérii( tedy jsetli se to dá v podstatě po dvou identických filmech po sobě nazývat)chtějí tvůrci zakončit. Po skončení filmu jsem si říkal co bych dal za to abych si dal to samé po třetí s jinym prostředím a jinejma hláškama. Protože jestli tohle příjde někomu vtipné taky asi nikdy neviděl pořádnou komedii. Všichni protagonisti tu slouží jen jako přihrávači Galifianakisovi a Jeongovi pro " vtipné " scény. Bohužel tihle dva pánové vtipní být už nemohou jelikož všechny své trumfy vystřílely v předešlých filmech a dát více prostoru Ken Jeongovi nebyl podle mne taky nejlepší nápad po čase Vám spíše poleze na nervy, a to zaručeně . Takže bohužel velké zklamání. neni tu ani scena kterou bych si ted vybavil jako u předchozích filmů ( v jedničce tygr v koupelně a v druhém díle třeba jeongův penis :D). ve výsledku bych tedy doporučil jestli si chcete zachovat dobrý dojem z předchozího dobrodružství s vlčí smečkou tak radši třetí díl vypustte. ()

NSN odpad!

Nedokoukáno. Nešlo vydržet čekat na těch možná pár vtipných situací. A nešlo tolerovat tu křečovitou palbu komunikace a neupřímný ztřeštěnosti. ()

sashator

Ale jo, dalo se to....když se vlastně za celou sérií ohlédnu, tak ji drží pohromadě duo Alan a Chow, všichni ostatní jsou tam jenom jako okrasa ()

Pavlo

Celé zle. Už druhý diel naznačoval prepad, ale trojka ho dokázala zväčšiť. Nevtipné, dejovo veľmi hlúpe, postavy sa nikam od jednotky neposunuli (ostali v rovnakej plytkej rovine), gagy a iné kvázi vtipy sú zrejme dobré len na papieri a najvtipnejšia postava – Alan – skončila ako najtrápnejšia postava filmu. Pevne dúfam, že ďalšie pokračovanie Nikdy nebude, radšej nech zatvoria scenáristov na 10 rokov do väzenia. ()

zekon

Z předchozími 2ma kousky to nemá nic společného, pravda, pouze herce. Nicméně velmi slabý nudný odvar kde jsem se zasmál tak 5x?! Neskutečně klesající úroveň od jedničky, kdy 3 spadla do jámy hoven. Naprosto evidetní pokus vyždímat na spokojených divácích další kačku. KDE BYLA TA PAŘBA???? ()

MyFairLady

Dufajme, ze toto bol posledny diel. Bez ozajstnej hangover (ta v titulkoch uz bola len trochu nasilu a prehnana), potesi nahvrat Heather Graham a Ken Jeong "kradne" vsetku slavu. ()

agent_barton

Do třetice jsme se dočkali konečně konce... film měl zkrátka zůstat u prvního dílu. Ostatní dva pokusy jsou jen snahou autorů vyždímat z této značky co nejvíce. ()

PetrB

Nejdřív jsem přemýšlel mezi odpadem a 1*, nakonec kvůli pár scénám, kdy jsem se alspoň usmál, jsem šel pro 1*. Změnu na 2* způsobila poslední scéna po titulcích. Naprosto předvídalný a bizarní scénář, Alan trapnost jako vždy, tenhle film mi radost fakt nepřinesl :) ()

shinlove

Chtělo to uzavřít tuto trilogii stylově a ne touto hovadinou. Z celýho filmu nejvtipnější minuta uprostřed titulků. Prostě zklamání... 2* ()

mine.slayer

Masivní invaze do podvědomí každého vykalence. No dobře tady už to o kalení není spíš o pozvolném střízlivění v důsledku "dospívání". Avšak zůstává stále hovězinou, v tomto případě na třetí. ()

xenon96

Super zakončení komediální trilogie o čtyřech kamarádech! :) Druhý díl byl asi nejslabší ale celá trilogie dohromady byla opravdu skvělá. Náramně jsem se bavil, neotřelý humor a všude "Leslie Chow". Jeden malý tip: Sledujte titulky a budete překvapeni! Myslel jsem že tady už žádnou rozlučku se svobodou neuvidím, ale mýlil jsem se. Děkuji za skvělou podívanou. Tuto TRILOGII doporučuji! ()

mcamino

Je to o něčem jiném než první 2 díly, nicméně je to možná lepší než potřetí vařit tu samou omáčku. Příběh je slabší, na druhou stranu, jsou tam scény, při kterých jsem se zasmál daleko víc. Takže ve výsledku to bylo asi lepší jak druhý díl. No, super zakončení, zas tolik tomu vytknout nemůžu, snad jen lepší zápletka kdyby byla no, ale ve vtipnosti vede tento díl o rozdíl třídy. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni