Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Psycho.R

Jakýsi dozvuk vtipného prvního dílu, kde nás čekala řada překvapení, ale vtipné tu není nic. Velká škoda, to i dvojka, která byla spíš remakem první pařby měla alespoň nějaký grády. ()

Mira90

První díl byl úžasný, druhý se vezl na jeho vlně, ale už to nebylo úplně ono no a díl třetí? Ten se už jen máchá v bahně trapnosti a předvídatelnosti. ()

gemi

Příjemný dozvuk dvou předchozích dílů. Pozor, nutno vydržet do scény v titulcích, ta byla jediná, při které jsem hýkal smíchy! EDIT: 21. 12. 2022, druhé zhlédnutí. Ano, je to nastavovaná kaše, která stojí na předchozích dvou dílech, a zatímco ty dva jsou plnohodnotné filmy, tento bez nich absolutně nebude fungovat. Ale s nimi je to celkem fajn, v závěru jsem se tlemil. Napoprvé jsem to s tím výrazem "dozvuk" trefil úplně přesně. ()

Likan7

Pařba na třetí je šíleně nudná a prázdná nastavovaná kaše lehce nadprůměrného prvního dílu a prázdné nudné dvojky. Jenže i ta vypadá vedle druhého pokračování dobře. Tahle série se měla dožít "jen" dvou dílů a vzpomínalo by se na solidní ztřeštěnou komedii. Tohle byl totální úkrok stranou, který jen parazituje na kdysi solidní jedničce. Nevýrazné, bez šťávy. ()

rublik05

Už jenom slabý dozvuk prvních dvou šílených dílů. Vtipů je pořád dostatek, ovšem už tak moc nenadchnou a dějově se jedná o celkem zbytečné pokračování. Filmu dominuje především jako vždy skvělý Galifianakis, kterému zdárně sekunduje jeho korejský přítel Jeong. Ostatní mi přišli pouze do počtu, aby se neřeklo. Nevím no, asi je dobře, že je tohle už poslední díl. 5/10. ()

Hashirama

Phillips ví, že tuhle produkci už táhne jen síla setrvačnosti, a tak se hrdinně snaží obměnit zavedené vyprávěcí schéma, což podporuje síla řemesla, které má bez pochyb v paži a minimálně vizuálně a pár kulantními kamerovými finesami vyčnívá nad tradičním komediálním průměrem. Part III sice těží výhradně z předchozích dílů a odvolává se na ně v takové míře, že sám stěží stojí na vlastních nohou, ale odkazy i směřováním příběhu Phillips cyklicky uzavírá celou ságu a dá krásné sbohem svým hrdinům. Pět hvězdiček je můj čistý alibismus, protože tenhle wolf pack a celou trilogii totálně zbožňuju. ()

Maximilianus

Oceňujem,  že to nebolo tretí krát o tom istom a tvorcovia prišli s niečím iným, no nepodarilo sa im vymyslieť nič originálne a zábavné,  takže jediné,  čo funguje sú postavy, ktoré už divák pozná z predchádzajúcich filmov. 6,1/10. ()

newstedson

Slabé, veľmi slabé. Plytký dej na úrovni béčkovej komédie s veľmi jednoduchým priam infantilným humorom. Phillips sa asi dosť vyčerpal pri prvých dvoch dieloch a z jeho dochádzajúcich nápadov vzišiel nezaujimavý tretí snímok s otrepaným klišé dejom. Nebyť Zacha Galifianakisa a možno dvoch zábavných scén, priklonil by som sa ku jednej hviezde. ()

venca206

Asi mi dost chybí to, že jsem neviděl druhý díl.. Jak už to tak bývá, tak jednička byla super.. dvojka uvidím.. ale teď se už bude jednat v první řadě o výdělek než kvalitní humor. ()

Ramiraa

Vlčej svorke došiel dych. Už dvojka išla kvalitou dole, ale stále bola vtipná. Trojka je len vlažným odvarom jednotky, v ktorej si Alan s Chowom robia, čo chcú, a Stu s Philom plnia len úlohu štatistov a nestranných pozorovateľov. Pozerá sa na to dobre, ale na konci si uvedomíte, že vtipné situácie ľahko spočítate na jednej ruke a v hlave vám utkvela nanajvýš jedna hláška. Škoda, táto parta si zaslúžila lepšie finále. ()

Miro_CZ

Asi jsem od toho čekal víc. Když uvážím, že první díl byl vyhlášený jako nejvtipnější film, tak mi tohle nepřijde jako důstojné zakončení série. Samozřejmě je tady několik skvělých scén a vtipů, ale bohužel je kolem i spousta nic neříkajícího balastu. 2 - 3* ()

LakiyL

Dôstojné zakončenie kde štýl rozprávania deja len prospel. Niekomu sa nepáči ale po tretie sa dívať na to isté by už bolo naozaj trápne. Takto si trojka zanechala svojskosť a v budúcnosti sa možno dočkáme vysvetlenia potitulkovej scény :D ()

slavokvasic

Ak mám pravdu povedať nečakal som veľa od tohto, kedže jednotka vyčerpala všetky nápady a dvojka sa len zúfalo snažila držať krok. No v tejto tretej časti bol mierne pozmenený koncept a tento pokus kompetentním vyšiel na jednotku. Po "opici" tu tentoraz neskončil nikto, číže názov len sporadický, ale partičke už zohraních hercov to skvele sedí. Pri viacerých scénkach som sa s chuti zasmial a o tom to má byť. Hodnotím veľmi kladne...75% ()

sWONDER

Rozhodne najslabšia časť celej trilógie. Vlastne tomu chyba podstata hangover. Posledná scéna naozaj luxusná, ale ako záverečná ??? To mal byt úvod! Uznávam, tvorcovia majú stále čo ponúknuť a miestami som sa bavil výborne, ale celkový dojem je skôr miernym sklamaním. Na druhej strane zavrhnúť to úplne by nebolo fér. Keď odhliadnem od faktu že je to súčasť Hangover, jedna sa o naozaj nadpriemernú zábavu.(K) ()

Milda003

Celkem se divím, že film dostal tak velké hodnocení, vždyť to byla absolutní katastrofa, která jedničce nebo i dvojkce, která už tak dobrá nebyla, nešahá ani po kotníky... ()

masino

Ak mam byt uprimny, musim povedat, ze to bolo mierne sklamanie. Aj ked cely film bol zabavny, ale nie tak ako som ocakaval. Cely zaciatok filmu sa spoliehal na Alana. Ten hladinu svojho svojskeho humoru tahal az do momentu, kedy neprisiel na scenu Mr. Chow, ktory v kombinacii s Alanom potiahli cely film. Ostatne postavy sa mi zdali nevyrazne a nevyuzite. Ano, kazdy mal viacero vtipnych scenok, ale ruku na srdce... Chow a Alan vytiahli tento film z obycajneho priemeru. 2*+1*(za dvojicu hercov)= 3* ()

MysakSim

Tak už jen to kino ve kterém jsem to viděl... Starší se skvělou atmosférou a vtipným uvaděčem. Už tehdy jsem věděl, že večer bude stát za to. A stalo se. Hangover miluji a trojka sice nemá na úžasnou jedničku, ale stoprocentně to o hodně předčilo neskutečně zkopírovanou dvojku. Úplně jinak pojato, vžil jsem se do filmu a až do konce jsem se opravdu bavil. 5 hvězdiček nedám jen kvůli naprosto nezábavné prodavačce v obchodu. Velká lítost, že nebude další díl, ikdyž to většinou končí fiaskem. 75 % ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni