Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Black-star

od komedie čekáte že vás bude bavit. To se bohužel v tomto případě neděje. Nejen že jediné slušné vtipy, které se dají považovat za vtipné, vám byly naservírovány již v traileru, takže už se jim ani smát nejde. Navíc opakovaný vtip již není vtipem, to platí v tomto případě trojnásob. Pro mne celkem zklamání, možná jsem jen na jiný druh humoru, ale tohle mě prostě nerozesměje. A upřímně lituji lidi, kteří se za celý film smáli až se za břicho popadali... ()

Idahou

Dejte mi jeden jedinej důvod, proč sakra v každým traileru ukážou celej film? Nová pařba je spíš dobrodružný film víc než komedie, děj je docela zajímavý a rozhodně jsem čekal méně. Film je zábavný, v kině jsem se bavil, vy nebudete, proč? Protože jste viděli ten debilní trailer, ve kterém jsou všechny hlavní scény z filmu. Vaše chyba a demence tvůrců, či snad požadavek imbecilních mas tupých zombie diváků ()

Pilník

Absolutně se tento díl nedá srovnat s 2, natož s 1.... Nemá to prakticky nic z předešlých dílů, je to splácané dohromady a z 80 % strašně nudné... Ano je zde pár momentů, kde se člověk zasměje, ale těch je fakt málo.... Jediná pozitivní věc byl úplný konec po závěrečných titulkách, přičemž si myslím, že tím to právě mělo začít a udělat z toho do 3 pořádnou jízdu a ne tuhle nesmyslnou šlichtu... pro mě velké zklamání ( naštěstí mě to v kině nestálo plnou pálku ).... !! ()

Pathrose

Vytrhnuti ze zaběhnutých kolejí se naši "hrdinové" vrací. Vlčí smečka je zpět, tentokrát však v jiném kabátě. A to jí svědčí. Avšak, bohužel, ještě víc než v předchozích dílech to táhnou Zach a Ken sami. Ed Helms tentokrát nedostal tolik prostoru, stejně jako Bradley Cooper, což je trošku na škodu. Třetí stejný příběh v jiném exteriéru by se už jistě nehodil a tak nám Todd Phillips naservíroval Pařbu tak trochu jinak... a já se bavil, ale přesto, trochu tomu chyběl šmrnc. Zatím 4*, uvidím po dalších projekcích jestli mě to bude bavit stále jako předchozí dva díly. Zklamán jsem určitě nebyl. ()

dEst28

Rozhodně lepší než druhý díl, který byl pouhou kopií jedničky a ne zrovna povedenou. Trojka je už trošku o něčem jiným, ale filmu a sérii to jen a jen pomohlo. Kdybych měl hodnotit všechny 3 filmy, tak je to tak na 3,5 hvězdy především díky slabší Pařbě v Bangkoku. ()

aLCaP0Ne

Možno ma predsa len Hangover 3 asi sklamal, možno som naozaj čakal podobný štýl, akciu ako v dvojke, a celý čas som očakával tú riadnu show, a možno to hľadanie "mafiána" tomu až tak nesadlo, ale musím uznať, že ako dozvuk 1 a 2, je to príjemne spomínanie v čase. Možno miestami také "deja vu", každopádne mi príde tretie, a asi naozaj posledné pokračovanie, už viac ako len úlet v podobe 1 - 2 a skôr sa zameriava na iné veci, ktoré si možno skôr či neskôr každý uvedomí. Záverečná rozlúčka s Alanom bol naozaj dobrý ťah. 75% ()

quip

Pokud je jediným smyslem filmu koukat na to, jak si Ken Jeong dál plní sen být komediálním hercem (kudos, btw), je zřejmě něco špatně. ()

SalamanderG

Načínání druhé pětistovky z mé strany hodnocených filmů posílilo moji mírně sarkastickou představu o určité korelaci mezi mnou a romantickým hrdinou bojujícím proti (zdejší hodnotící) společnosti. Jednoduše trojka mi přirostla nejvíc k srdci, možná je to tím, že si první dva díly skoro nepamatuju, protože mi připadaly omšelé a trapné nebo tím, že jsem na tuhle pařbu šel do kina jen proto, že jsem si těsně předtím oblíbil herecké dovednosti a charisma Bradleyho Coopera. Dobrá volba. Argumentem mi budiž fakt, že jsem přestal vnímat Zacha Galifianakise jako obtloustlého tuctového požírače nachos, ale jako skvělého figuranta pro předvádění pěkně bizarního humoru, který mě bavil z celého filmu úplně nejvíc a ne jenom mně, ale i osobu, která zavítala na tenhle biják se mnou. Jediný šrám na duši, který opravdu bolí doteď je zážitek z demonstrace vokálních dovedností pana Čaua. Stanovisko je tedy následovné, tenhle materiál doporučuju všem milovníkům zábavných filmů a varuju před ním všechny obdivovatele Johnnyho Cashe, který by si s největší pravděpodobností při shlédnutí onoho skvostného výstupu nejspíše roztřískal svoji pověstnou černou kytaru Martin D-28 o hlavu, že ano pane Čaue? ()

bakeero

Fajn. Naplno si to přiznám až teď, s dvouletým odstupem; Pařba v Bangkoku ode mě dostala 4* vlastně jen díky jedničce (Pařbě ve Vegas) - sice stěží, ale dostala. Trojku už šetřit nebudu. 3* s odřenýma ušima a smutnej dojem, že z Wolfpacku to pořádně vytřískali jenom v jedničce. Mělo to bejt vo chlastu, kurWa! Zvolal by Henry Chinaski :-)) ()

Franc1s

Všechno musí jednou skončit, i tahle ožralecká pohádka. Tenhle díl asi jinak udělat nešlo, kdyby to zase byla jen ožíračka a pak vzpomínačka, tak je to opruz. Tak jak to bylo pojatý, tak se to dalo zchroustat, vracení se na stará místa, sice vtípky už ne tak originální a bohužel předvídatelný :/ Rozhodně 3.díl lepší než 2., ale na První Chlastačku nic nemá. Pochválit mohu soundtrack a scénky v obchodě s tou ženskou a titulkovou scénu,ta to zabila :D Bohužel 6/10 Jsem rád, že jsem nebyl v kině.. ()

waska

Už to bohužel není ta naprosto skvělá jednička ani slušná dvojka. Tady navíc už to ani není ta ujetá komedie, ale v mnohém trochu krimi. Nicméně pořád je to ucházející, ale už asi opravdu stačilo. ()

Henry Morgan

Chtěl bych dát dvě hvězdy, ale musím uznat, že mezi hlavními hrdiny perfektně funguje chemie, takže i přes všechny ty nudné scény, musím dát tři. I přes chybějící hangover to má šmrnc, charizma a koule. Je to sice praštěný a vaří to z vody, chvílemi to možná připomíná víc thriller než komedii, ale i přes to všechno, je to pořád lepší než Bankok, protože ten film pracuje alespoň s nějakou invencí. Fajn, že poslední díl pojali jinak a nastrčili tam víc stále více šíleného Galifianakise! ()

E lan

Takové divné pokračování, které nakonec docela dobře odpočinkově baví. Hlavní postavy jsou sice trochu v pozadí, scénář je hodně mimo, ale jinak se sem tam člověk docela dobře baví. ()

ER

Tak to jsem nečekal,že se místy budu až nudit. Tady se dalo koukat jen na pár scén (např. likvidace alarmu nebo hned úvodní se žirafou),ale zbytek jen tak proplouval na vlně již vyčpělých vtipů. Jen role Alana neztratila na své přítažlivosti a "lízátková" scéna v bazaru se řadí k tomu lepšímu. Ale jako celek a hlavně s přihlédnutím k jedničce, jde o pád na nejnižší stupínek v celé trilogii. ()

Chip89

Třetí díl a bohužel nejslabší - tedy pro mne. Už nejde o pařbu, kdy se člověk probudí a zjistí,že si předešlou noc nepamatuje ( za což jsem docela ráda, protože dva díly na stejné téma úplně stačili). Ano zasmála jsem se ale mnohem méně než u předešlých dílů. Prostě příjemná oddechovka, když člověk uklízí. Koukat na to s plným zaujetím nemá smysl. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni