Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Pedestrian

Škoda, že na komediální vrchol se musí čekat až do Vegas, protože Tijuana rozhodně potenciál a tady je úplně upozaděná. S příjezdem do Vegas ale všechna ta počáteční nejistota odpadá a následuje jedna over the top scéna za druhou (Caesar's Palace!). Budou mi chybět. ()

Slarque

Na závěr své grandiózní trilogie se tvůrci zmohli na víc než opět okopírovat půdorys předchozích dvou dílů. Přesto vzniklo dílo snad ještě o trochu slabší než bangkocká kocovina. Chvílemi jakoby to už snad ani neměla být komedie. Tak snad už je to za námi a čekají nás lepší věci... ()

Rocky62

Již úvodní scéna s dekapitací žirafí hlavy ve mě vzbudila podezření, že důstojné zakončení této trilogie se konat nebude. Chybí feeling kocoviny a originalita fórů. Úchylové Alan a Chow působí nudně a jejich veškeré snahy o pobavení končí katastrofálně. Formálně i obsahově odlišné od předchozích dílů, ovšem i přesto nemá závěrečný díl moc co nabídnout. Stylový John Goodman. 50% ()

MiiRA

Trojku bych řadil někde na úroveň mezi jedničku a dvojky, i když je to v jiném stylu, než klasická kocovina! Proto jsem měl trochu jiné očekávání, ale i tak se mi to líbilo a dost se nasmál! Zach Galifianakis prostě bezkonkurenční! Ken Jeong taky vynikající a ta nejlepší část z celého filmu v závěrečných titulcích nemá chybu!!! 4* ()

Chrustyn

Legendární parta potřetí, ale tentokrát už bude vše jinak. Sice opět přijdou o jednoho z členů, ale tentokrát je film postaven úplně jinak a zbývající parta musí najít ukradené peníze, jinak jejich kamarád přijde o hlavu. Potěší nová zápletka, ale minimum humoru, už potěší méně. ()

klerik

70% Po nemastnej dvojke som považoval nejaký originálny prístup za nevyhnutný, aby táto trilógia nezhorela. Paradoxne trojka neprichádza s ničím originálnym, ale perfektne baví. Schéma už nie je o strate pamäti a zápletka je prostoduchá. Podobne ako v jednotke však všetko slušne odsýpa a žiadny motív sa príliš nenaťahuje, postavy skrátka pobehujú z miesta na mesto, ako to máme radi. "Spomienková" hudba dodáva eskapádam príjemný nostalgický nádych... ()

Marze

Pařba na třetí má nevýhodu, že takzvaný nekorektní humor posunul od roku 2009 své hranice o kilometry, pokud ještě vůbec nějaké má. Jde o pánskou jízdu založenou na buranském otrapovi. Režisér ho pošle s žirafou v přívěsném vozíku na dálnici mezi nízkými podjezdy, kde nad slunce jasnou pointu připravuje až nesnesitelně dlouze, doslovně a dětinsky. Nezvedený přerostlý spratek, jemuž v jedné z mála vtipných scén pozůstalí předhazují výčitky z předem sepsaných taháků, je ještě odpudivějším asociálem než kdy jindy. Nelze už skoro přijmout, že ho kamarádi stále zachraňují a zlákají na další sebevražedný výlet, na kterém mu navíc dělají jen usedlou stafáž tatíkovských sboristů. Hlavně však - v rozporu s tradicí i názvem - se celá první hodina obejde skoro bez humoru a naprosto bez pařby. Hraje se variace na stokrát vyždímané téma, kterak se amatéři zapletou s podsvětím, zde v zastoupení Johna Goodmana. ()

lillien

Pařba se nedá obecně doporučit stylem: To musíte vidět, umlátíte se smíchy. Zápletka je samozřejmě jako vždy poněkud jednoduchá, celkově nijak extra chytré, ba spíše dementní, Zach je stále neuvěřitelně slizký a infantilní, Bradly pouze na okrasu, z Číňana budete šílet a zbytek snadno zapomenete..Ale co naplat, já jsem se opravdu smála v úctyhodně krátkých intervalech a je mi úplně jedno, že většina fórků (tak ne, myslím, že všechny) je vymyšlena tak, aby je pochopil i jedinec s IQ pod osmdesát. No a co? Pařby nikdy neměly ambice stát se "inteligentní komedií roku" a nikdy se nepotřebovaly tvářit vkusně. Jde jen o to vykonstruovat podmínky, za kterých lze nechat Alana (Zach) provokovat vaši bránici, nebo alespoń vás prostě srát, Bradleyho správně nasvítit a zabrat takový detail, aby ženské nadšeně souhlasily, když Číňan prohlásí, že by mu to s tím kladivem šlo lépe bez trička. A ano, taky si myslím, že se měl svléknout!!!!:) Nebudu vám nic nalhávat, ať už to o mé úrovni vypovídá cokoli, já jsem se velmi příjemně bavila a o nějakém zklamání nemůže být řeč. ()

mcb

Zbytečné pokračování a vůbec smutné zakončení slibně se rozbíhající trilogie. Zápletka ubíhající od funkční a zavedené šablony předešlých dílů k podivné směsici dramatu a absurdní komedie je naprosto mimo a překvapivě nefunguje ve svých humorných, ale vážných částech. Přenechání celého filmu Alanovi a Chowovi osobně považuji za kolosální přešlap, která naprosto zabil vše, čím první dva díly zaujaly - zbyla jen trapná křeč plná mimóznosti a křečovité trapnosti, jakožto hlavních atributů těchto dvou postav. Navíc je to subjektivně strašně nezajímavé, že to jde jen stěží dokoukat do konce... ()

jojinecko odpad!

Tak nám to Hangover pekne skončil...pekne sračkovo! Kým jednotke som dal ****, tomuto uškriekanému, nasilu pozliepanému, brutálne nevtipnému, trápnemu a neskutočne silenému kŕču musím dať čistý odpad! Zasmial som sa na pol ucha raz, už počas titulkov... Ken Jeong je test mojej frustračnej tolerancie, priznám sa, že ešte kúsok a niečo skončí v obrazovke. Hneď za ním nasleduje Zach G.! Kokotina na n- tú...Ale hlavne, že budú tržby, masám stačí málo... ()

Flego

Tentokrát sa štvorica neopije, ale o zábavu je postarané aj tak. Akoby sa uzavrel kruh, dej príbehu je postavený ako priame pokračovanie predchádzajúcich a opäť ide o šialenú jazdu plnú bizarného humoru a akčnej parády. Väčší priestor dostávajú Galifianakis a Jeong a títo dvaja predčia aj predchádzajúce opiáše. ()

BMW12

Nejslabší film celé série. Jednička byla TOP, dvojka byla o něco horší, ale pořád dobrá. No a trojka už je jenom průměrná komedie. Střídali se tam fakt vtipné momenty (např. brečící Alan), s hodně trapnými momenty. Kromě té úvodní scény, se mi tentokráte vůbec nelíbil Alan (Zach Galifianakis), kterého jsem v předchozích dílech miloval, ale tady byl už prostě trapný. Chow(Ken Jeong) byl občas vtipný, občas vůbec. A ostatní ani nemohu hodnotit, protože tenhle film stál na těchto dvou postavách (což mě trošku překvapilo, čekal bych že to postaví i na Bradelym Cooperovi). A bylo mi hodně líto Stua(Ed Helms), protože si z něj Alan furt dělal srandu a vlastně Stu byl celý film za otloukánka. Čekal jsem daleko lepší zakončení série. BTW co ten konec? To nám tvůrci chtěli naznačit možnost pokračování a 4. dílu? ()

rikitiki

Oproti předchozímu dílu tady byl aspoň jeden nebo dva nápady ve scénáři. Na druhou stranu není pochopitelné, proč by se kdokoliv vůbec jakkoliv angažoval v pomoci takovému hnusnému nýmandovi, jako je Leslie. Tomu bych přála leda tak, aby si nabrnknul nějakou odpornou zlou ženskou, která mu udělá ze života peklo…. Tak počkat…. SHRNUTÍ: Na každého jednou dojde. ()

Roman.Ticka

Trapnofekální humor na třetí, který mě fuckt dokázal pobavit jen napoprvé. Bradley se nutil k výkonu, aby byl co do počtu v rámci dodržení smlouvy, Ed se vyřádil toliko co řidič, Justin s medovým barytonem nedostal vůbec šanci se víc vyjádřit a tím je výčet hlavních hrdinů ukončen. Zach je ztělesnním odpudivého oplzlého magora, kterého nejde litovat, natož se mu smát, leda tak ho zabít. Skřet Ken se naštěstí o něco míň pitvořil, o to víc skřehotal tím svým asijským přízvukem. Jediný sice poněkud v pozadí, kdo stál za to, byl klasik už z dob Lebowského, Big Goodman. Akční mafiánská role mu sedla tak, že kdyby o polovinu zhubl, byl by z něj Badman natotata a malý Asiat si ani neškrtne. Jediná vtipná scéna s žirafou, těch pár dalších jsem už zapoměla, skončila dříve než začala a tím bylo jasné, kam se bude příštích 100 min. ubírat. Bylo to tak, přesně. ()

Ivoshek

Neni to špatný a chemie týhle partičky pořád funguje, hlavně tlusťoch je skvělej. Už úvodní fór s žirafou v přívěsu je výbornej. Jenže bohužel nejde Pařbu na třetí soudit samostatně a člověk musí srovnávat s Vegas a Bangkokem... a ty byly zkrátka povedenější. ()

HellFire odpad!

Ve snaze začít něčím "dech vyrážejícím" třetí díl téhle opilecké taškařice paroduje Shawshank Redemption, Uprchlíka a okamžitě nás vrací do vyjetých kolejí demencí Alana, řídícího auto po dálnici s pivem v ruce a žirafou na vozíku (přičemž hned první věc, která mě napadla, bylo "ta žirafa se na sto procent nevleze pod most"... netřeba dodávat, že se nevlezla). Jako by tvůrci nevěděli, do jak závratných výšin ještě vyšponovat momenty, kdy si ťukáte na čelo. Ona tahle postavička Alana vůbec je naprosto nereálná a zvrácená. Naprosto mimo čas a prostor. To pravé ale přijde s nástupem Chowa. To se celý děj a veškerá logičnost poroučí do věčných lovišť. Tohle je ztráta času. ()

TheEvilTwin

Potřetí nastejno a potřetí stejně zábavné a nenudící. Alan a Chow se starají o většinu humoru, příběh je naštěstí mírně modifikovaný a inovovaný o jinou hlavní zápletku a vše zas a znova funguje na jedničku. Tleskám tvůrcům. ()

SOLOM.

Do třetice všeho dobrého a zlého. Tentokrát se žádná velká pařba nekonala (tedy pokud nepočítám tu scénu na konci, která si nechala možná otevřená vrátka na další díl), ale to neznamená, že by trojka nebyla dobrá. Ano dobrá znamená průměrná podívaná, ve které se přitvrdilo, komedie ustoupila lehce do pozadí, ale jinak jsem byl v rámci možností spokojený. Zach Galifianakis perlil jako vždycky a jeho úvodní jízda mi zůstane ještě dlouho v paměti. Ani Ken Jeong si nevedl špatně – jeho „ztvárnění psa“ bylo dokonalé. Akorát zbytek tu hrál trochu druhé housle. Pařba na třetí sice není žádná pecka, ale ostudu sérii určitě neudělala. Zvláště proto, že byla jiná… ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni