Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

BoPo

Dopozeral som a za 10 minút som nevedel o čom to bolo. To je u tohto druhu komédie celkom prirodzený jav, lebo má byť svižná, plná zábavných momentov, že si človek nestíha ukladať do pamäte. Bolo to málo bláznivé a prehnane zamerané na zarasteného Alana. Prvá Pařba 4+, druhá 4-, tretia je možno na 3-, ale ako reprezentant značky Hangover nemá nárok na ohľaduplnosť. ()

Borrtex

Skvělé zakončení celé trojdílné série. Autoři série se rozhodli udělat něco nového, už to nebyla klasická pařba, jako tomu bylo v prvních dvou dílech. Byl to už nějaký příběh, který se jako jediný neodehrával retrospektivně. Vrcholné, příjemné a pohodové zakončení, které bylo jako vždy zábavné, a u filmu jsem si pěkně odpočinul. Příběh byl takový pohodový, že nikdy o nic moc nešlo, prostě klídek. A jako u předešlých dílů, film se orientoval na zábavné scénky a hlášky, které měly diváka pobavit, a myslím, že se to autorům povedlo. Po slabší dvojce je to za mě 80% :-) ()

Johny_fork

Pokud Pařba v Bangkoku vařila z vody, tak Pařba na třetí vaří pravděpodobně z hoven. Za tímto projektem nestojí nic víc, než chamtivost a touha vytřískat ze známe značky, co to jen půjde. Film je absolutně bez nápadu, bez děje, logiky.. vtípky nahradili dementní výlevy. Jediné dva úsměvné momenty jste mohli vidět v traileru. Když už to máme to obodobí bilancování, tak tohle je moje osobní zklamání roku 2013. ()

Terva

CITÁT - Žirafa je přátelská?....... Uvidím, snad při tom nebudu usínat. Třetí příběh už se zas tak nemusí povésti. Kdo totiž čekal stejný scénář, bude velmi překvapen. Toto je úplně jiný příběh než dva předcházející. Tak zatím nevím, zda je to dobře, nebo ne. CITÁT - On si zajel do Vegas?......někdo by to tam měl konečně srovnat se zemí......... Scéna s lízátkem mě dostala do kolen. Supr hudba u ní zazněla. CITÁT - Už zase doktor, chápete to?........ V 74 minutě zazní Ozzy Osbourne. Celkem slušná scéna. CITÁT - Miluje koks........... Tak ve své podstatě jsem se ani jednou nezasmál, příběh postrádá humor a je spíše na vážnější téma. Až na samotný konec je to skoro nuda. CITÁT - Tohle jsem viděl v jednom pornofilmu.........bože já mám kozy!!!!!.... ()

Ouwen

Vrchol. Neboli těsně pod špicí mé top ten. Je škoda, že tu není o něco víc vtipů, jinak se jedná o naprostou pecku a na celé trilogii miluji fakt, že je děj nesmírně zajímavý a docela nepředvídatelný. V trojce je navíc příběh postavený na Alanovi, takže o další vtipné scény a perly z úst Alana je postaráno. Navíc, zápletka s tím, že Alan je otec Carlose mne odrovnala. Akce tu je, v celku dobrá a soundtrack opět bez jediné chybičky. Čtyřce bych se nebránil. A i když nejsou ukázány fotky z pařby a svatby Alana, scéna za titulkami je fakt skvostná. Top díl! 10/10 ()

Lyli

Vlčí smečka opět zasahuje, jen tentokrát jsou trošku víc gangsta. Prostě pecková komedie, kterou si fanoušci téhle party nemůžou nechat ujít. A pro nezasvěcené, film, který je možná donutí doplnit info z předchozích dílů… Každopádně po dvojce je tohle hodně příjemné osvěžení a já se bavila nesmírně. A pokud byste byli přece jen zklamaní, že už to není jako dřív, tak konec vám to 100% vynahradí… ()

JohnCZ

Co si budem povídat, s kocovinou už to moc společného nemá, ale pořád je to solidní oddychovka nabitá humorem - sice ne tolik jako díly předchozí, ale pořád dostatečně. Hlavně Zach s Jeongem to drží hodně nad vodou. ()

Marek1991 odpad!

Zasmial som sa pri fotení na uterákoch vo vzduchu a možno ešte pár heftov bolo na úškrn, no zvyšok nechutný a nevtipný, celá tá vážnosť s únosom a vraždami, či akože romantikou alebo žirafou na začiatku, či pohrebom bola otrasná. Podľa mňa ako celok úplne zbytočné a bez nápadu. Mnohým, ktorí to vyzdvihujú veľmi neverím. Mohlo by to byť vtipné, ale podľa mňa dosť preceňovaná séria s nevyužitým potenciálom, kde šokovanie nie vždy zaberá. ()

corpsy

OK, budem milosrdný. Trojka sa odvíja v opačnom smere, resp. v inom dobrodružstve ako predchádzajúce OPICE. A je to občas na škodu veci. Ale občas aj nie. Podľa vlažných diváckych aj kritických ( a mojich ) výsledkov, sa zdá, že v tomto prípade sa malo staviť opäť na rovnakú kartu a užiť si HANGOVER v plnej poľnej tak, ako to celosvetové publikum má rado. Príbehovo je to síce najoriginálnejšie z celej série, ale paradoxne to práve kvôli tomu oproti predchádzajúcim častiam zaostáva. Ale posledné geniálne minúty filmu dávajú nádej tomu, že sa to opäť raz začne, A NA PLNO! ()

Kevin 3171

Pařba na třetí, hlavně už né pařbu na čtvrtou, protože tohle už bylo moc. První dva díly byly parádní, ale tohle už prostě nebylo ono. Byl jsem rád, že jsem to vůbec dokoukal. Některé scény vtipné byly, ale zbytek filmu stál za prd. Zlatá Pařba ve Vegas. Dávám zasloužených 50% ()

El Pistolero

Stará dobrá parta v čele s náčelníkem vlčí smečky Galifianakisem se v průběhu filmu vrací na místo činu z prvního dílu: do Vegas. Sice tam tentokrát moc nejde o pařbu a (skoro) všichni jsou střízliví, přesto jsem měl po menším fiasku v Bangkoku pocit, že to zase funguje. Není to na více projekcí jako jednička, ale pobavilo. ()

Torision

Místo Tysona je tu Fred Flinstone John Goodman, nekonala se žádná kocovina a převážně se to točí kolem Alana a Chowa a stejně je to prdel. ()

Marsik

Jednoduše řečeno...trojka se nepovedla. Vtipných momentů hodně málo (nejvíce asi pobavila žirafa na začátku a kozy na konci), zbytek jenom řeči o ničem. Pařba je další zklamání tohoto roku, laťka oproti předešlým dílům rozhodně nebyla udržena. Sice jsem tenhle díl neviděl v kině jako předešlý, takže je možné, že by atmosféra kina můj dojem pozvedla, ale né zas tak moc. Na 4 hvězdičky to bohužel nedosáhne. Takže...66% ()

PauloZ

V podstatě úplně stejně špatné a zbytečné jak druhý díl. Nic se nezměnilo. Dougha opět vyšachují ze hry v první patnáctiminutovce a mě už se nebavílo dívat potřetí na to samé dokola. Zach mě iritoval už ve dvojce, tady se to jen vyhrotilo, protože ta jeho dementní postava je na úder. Beru to jako nutné zakončení trilogie s pár více či méně trapnýma fórkama, přičemž prvním dílem to mělo skončit. ()

ConanVJ

TAk tuhle sérii neberu zas jako nějaký kultovní dílo nebo něco podobnýho. První dva filmy byly občas hodně vtipný, ale trojka mě snad ani jednou nerozesmála. Jako ukončení trilogie to ušlo, ale nic víc. Žádná pařba zde není, Jeong je trapnej až to bolí, a celý to působí jen jako zbytečná nastavovaná kaše, která chce vydojit zbytky peněz z lidí co mají rádi původní film. Škoda, čekal jsem, že se občas zasměju tomu co ty vocasové zas provádějí a místo toho jsem jen tupě zíral a čekal až to skončí. Za mě 40% :( ()

FFilipCZ

"What happens in Vegas stays in Vegas" ..A co ve Vegas začalo, to tam taky skončí. Slaboučké (předpokládám) ukončení této nezapomenutelné série. Holt už to ztratilo šmrnc, minimum zábavy, minimum momentů, které by mě donutily se smát. Zach Galifianakis je sice slušnej psychopat a hraje to perfektně, ale celý film sám neutáhne. ()

jarkolar

Za mě nejslabší díl celé trilogie. Už začátek mi dal náznak, že to nebude nic pro mě a bohužel se tak i stalo. Za celou dobu jsem se zasmál možná 3x . . . Částečně to může být i tím, že je v tomto díle asi nejvíc vidět Mr.Chow, což je z mého pohledu ta nejméně sympatická postava všech tří dílů. Viděno snad naposled. ()

Kryton

Konečně už to ukončili, protože si neumím představit Pařbu ve Vegas 6. Takže opět Vlčí smečka a opět v problémech, které jsou spojené hlavně s událostmi z prvního filmu. Nebylo by to špatné, kdyby až na pár gagů (žirafa vede) to s nezachraňoval Alan, který všude padá, padá, padá a zase padá. Skutečně už se scénky pojisťovaly tím, že Alan do nečeho strčil, někam spadl a nebo si sundá tepláky. Celkově mě tato trilogie připadá až moc nadhodnocená. Zkouknout se to dá, ale já to už podruhé určitě nedám. Jednou a dost! Hodnocení OST: Black Sabbath v VIP apartmá LAS VEGAS plném děvek a drog dávám 8/10! ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni