Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

eraserhead666 odpad!

Krystalická esence trapnosti. Po dvou sotva průměrných dílech je tohle hrozná křeč. Z prdele vytažené nic bez jakéhokoliv života, smyslu, vtipu a snahy zaujmout. Tak trapně a znechuceně jsem se celých 100 minut už dlouho necítil. ()

claudel

Já tuhle sérii žeru, a i když je trojka úplně jinak koncipována, myslím si, že se povedla a celou sérii pěkně uzavřela. Mrzí mě jen, že Stu byl v tomto díle trochu upozaděn, protože jeho eskapády považuji za to nejzábavnější z jedničky i dvojky. Málou náplastí budiž scéna následující po závěrečných titulcích. Hodně prostoru dostává Chow a Alan, kterému nemohli vybrat lepší partnerku, než M. McCarthy. Bavil jsem se náramně a je škoda, že tím Pařby končí. Na druhou stranu, známe dost případů, kdy se někdo po úspěšné trilogii rozhodl s nějakým časovým odstupem čtvrtým a dalším dílem. Takže nic není definitivní. Snad... ()

MáŠa

Za ten čas to stálo, celé kino se smálo, a to prosím celkem často. Přemýšlím, jestli se mi to z celé série nelíbilo nejvíc. Takže jestli se vám aspoň trochu líbily předešlé díly, a jestli chcete vědět, jestli i zde Chow ukáže svůj malý penis, můžete zkusit na to koukout ;) Přemýšlel jsem nad 5 hvězdami, a to z toho pohledu, že tohle je film, na který se rád kouknu klidně ještě párkrát. Źádné umění, ale zábava zaručena. ()

Bauer

Budu-li úpřímný, tak jsem se celkem třetí pařby obával! Jednička byla skvělou komedií, dvojka byla pouhou recyklací jedničky, ale našlo se tam pár vtipných momentů, jenže už to nebylo ono. Třetího dílu jsem se bál, že by mohlo jít o to samé. Naštěstí jde o něco jiného! I když opět se někdo hledá, ale tentokrát za střízliva, což je dobře. Perfektní je, jak všechno do sebe zapadá, takže propojitost se předchozími díly je a je možná lepší před třetí částí vidět jedničku i dvojku. Dále jak už bývá u "pařeb" skvělé vybraná hudba (Johnny Cash - Hurt). Jediné, co je škoda, že už Zach Galifianakis není tak vtipný, jak by se od něj očekávalo. O zábavu se zde stará spíše Ken Jeong. John Goodman byl skvělý. Hodně vtipných scén a několik dokonalých hlášek. Při vsuvce v závěrečných titulkách mi bylo celkem líto, že nevznikne další díl, protože to, co jsem viděl, by vypadalo asi na solidní nářez. Káždopádně se jedná o skvělé zakončení. Jednoznačně lepší než druhý díl. Těším se, až se na to podívám znovu a na bonusy, které dvd/Blue Ray určitě nabídne. ()

becki_tu

Když je nejlepší a nejvtipnější scéna až v závěrečných titulkách, tak je asi něco špatně. Bohužel po skvělém prvním a docela fajn druhém díle přišel absolutně tuctový třetí díl, který je splácán jen s vidinou dalšího finančního zisku a publicity pro rozjetou sérii. Napotřetí už ten samý komediální koncept zkrátka nefunguje. ()

matestlust

Rozhodně nejhorší díl z celé série... Vtipné momenty bych spočítal na prstech jedné ruky. Jinak jde spíš o drama s nádechem akčního žánru. Koukat se na to dá, film uběhne celkem v dobrém tempu, ale po závěrečných titulcích si neodnesete ze zážitku vůbec nic. Za první a poslední scénu a za celkově příjemnou kameru 2,5* ()

mm13

To bolo ako posedenie s partiou, ktorá vás už vlastne ani veľmi nebaví. Zo začiatku fajn, radi sa znovu vidíme, ale po chvíli nuda. Než aby úvodné úsmevy a krátke výbuchy smiechu gradovali, stávajú sa stále strojenejšími. Pocit úľavy, keď personál zahlási posledné objednávky a záverečnú, potom hovorí za všetko (a že tam hrali super hudbu na celkovom dojme nič nemení). ()

luka4615

Naprosté zoufalství. Tak takhle nějak bych ve zkratce popsal snímek The Hangover Part III, který je ve své nejhlubší podstatě pouze nepovedeným klonem předchozích dvou počinů. Jistě, několikrát se sice nad trampotami “Vlčí Smečky” pousmějete, avšak tak nějak se neubráníte pocitu, že se celý tento cirkus stává zoufale repetitivním, což v kombinaci s nezvládnutou režií nedělá moc velkou dobrotu. Škoda. „Did you know your name used to be Carlos? I think it suits you better.“ ()

Morholt

Naprosto zbytečný film. Bez jiskry, bez vtipu a s matnými hereckými výkony. Počáteční příhoda se žirafou sice docela navnadila, ale trojka pak sklouzla do šedi, ze které se už nedostala. Doufám, že tímhle už to hasne. 30% ()

Lucasion

U jedničky se skvěle pobavím i po dalším zhlédnutí. U dvojky mi to u dalších zhlédnutí už skřípe. Trojka mi stačila jednou. Vlčí smečce došli nejen nápady ale i humor. Zrecyklovat dobrý nápad můžete, když to funguje. U Pařby je to do třetice všeho zlého. Film postrádá humor, nějaké ty zvraty a jediné co nám zůstalo, jsou hrdinové, kteří dokonce ani nejsou po opici. Epické finále se tedy nekoná, protože u každé z předchozích dílu (i dvojky) jsem se napoprvé smál jak blázen. Zde koukám, koukám, málokdy se pousměju a pak to končí. Neříkám, že jsem něco takového předpokládal, ale stejně jsem doufal, že se aspoň trochu pobavím. Pařba na třetí není nic jiného, než prázdná a nafouklá bublina. Postavy Vlčí smečky jsou již nezajímavé a doufám, že dalšího pokračování se nedočkáme. I když Hollywood je Hollywood a to co sype, je těžký nechat plavat. PS: Ty pověstné fotky na konci filmu sakra chybí! Místo toho se dočkáme scény, kterou měl film začínat a byla by to pecka. (42 %) ()

Shaqualyck

Určitě lepší než dvojka, i když ne o moc. Phillips pořád umí přijít s dobrými (často i dost černohumornými) gagy, jenže už mu chybí příběhové lepidlo, kterým by je aspoň na oko pospojoval. Zatímco první Pařba svěže definovala subžánr "vykalených komedií", sequel při opakování téhož konceptu zbytečně tlačil na pilu, což se třetí díl snaží změnit tím, že odvádí pozornost od chlastu k malému otravnému Asiatovi a předhazuje divákovi slaboučkou gangsterskou zápletku s drobnou heist odbočkou. Zach Galifianakis ze sebe taky nemůže dělat idiota donekonečna, i když má pořád svoje chvilky a třeba s Melissou McCarthy se vysloveně hledali. Jenom, doufám, že si tvůrci v závěru fakt jenom "dělali kozy" a další kocovinu už nebudou riskovat. ()

RelaxMan

I třetí díl Pařby se povedl. Nejlepší na něm je to, že se nesnaží kopírovat první díl jako to bylo u dvojky. Zach Galifianakis se herecky překonal a v této trojce je absolutně nejlepší. Hodně mě bavil i John Goodman. Opět je zde velmi povedený konec, jak už to k této trilogii patří. Musím ještě pochválit soundtrack, který též opět stojí za to. Sice tato komedie, zde na ČSFD nemá tolik nadšenců, ale to je mi vcelku fuk. Já to hodnotím kladně. ()

ScarPoul

Pre mňa vcelku veľká zbytočnosť. Phillipsa mám rád, rovnako ako vlčiu svorku, ale tento film ma neuveriteľne nudil. A je to hneď kvôli niektorým faktorom - postavy akokoľvek sympatické sa cez celú trilógiu vôbec nerozvíjali. Je síce fajn, že dokážu stále baviť svojimi vtipkami, ale už s toho sála obrovská bezradnosť a samoúčelnosť. Predsa len po určitom čase, začnú niektoré veci neuveriteľne nudiť. A aj keď sa tentokrát nejedná o variáciu rovnakých skutočností, ako v predchádzajúcich častiach, všetko vsadiť na kriminálnu líniu , je veľmi zlým ťahom. Tým pádom sa nám dostáva do obrazu film, ktorý využíva staré prvky a zasadzuje ich do kvázi nového žánrového zamerania. Je tu menej WTF momentov a tie naozaj dobré sa odohrajú ku koncu, keď partička znova zavíta do Vegas. Dovtedy je to pre mňa po všetkých stránkach strašne nezáživné. Postavy, miesta a režisér už v tomto smere naozaj nemajú čo ponúknuť. Pre mňa veľmi smutné zakončenie vcelku dobre rozbehnutej série. ()

slatkac

Jeden ze zdejších maďarských uživatelů (ocino - maďarský troll, pozn. uživatele) nedávno napsal jakési vlastní pravidla, jak komentovat filmy. A protože retardům, slaboduchým a postiženým lidem vycházím vždy vstříc, rozhodl jsem se, že mu udělám radost. 1. Poenta filmu je myslím jasná: Když vezete na autě žirafu, dávejte si pozor. 2. Pozitivní stránka filmu je v tom, že je to poslední díl Pařby. Teda doufám. 3. Kdybych měl vypsat negativní stránky filmu, spotřeboval bych místa jako kdybych odmotal celou roli hajzlpapíru. 4. Jako relevantní skutečnost uvádím, že film jsem si stáhl a během sledování snědl misku buráků a vypil 4 piva. 5. Později. 6. Film jsem ohodnotil 2 (slovy dvěma) hvězdičkama, protože jedna je málo a tři moc. 7. Ostatní komentáře jsem zatím nečetl, ale mám to naplánováno na rok 2018. 8. Musím si vygůglit co znamená "používateľ", takže doplním později. 9. Až mi někdo napíše, že můj koment stojí totálně za hovno, teprv potom ho zaktualizuji. Hallelujá!! ()

maseer2

fail obřích rozměrů.. po skvěle vtipné jedničce a trapně vykrádající dvojce je tu naprosto zbytečná trojka, ve které se nekoná žádný hangover, v níž herci nemají co hrát a kde není snad jediná vtipná scéna (možná krom úvodní scény se žirafou, kterou jsme ale viděli ve všech trailerech).. tahle parta si rozhodně zasloužila důstojnější finiš... ()

Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Co to s těma slepicema je ??" - "Zloběj se !! Krmím je kokainem a kuřatama !!" ;) Tak mě napadá docela zajímavá myšlenka, že závěrečný příspěvek sérii, kde tak nějak kupodivu schází chlast, který je společným jmenovatelem prvních dvou filmů, si může užít snad jen abstinent, což by z něj logicky dělalo záležitost jako stvořenou pro mě !! ;) Nicméně přeci jen ve vážnějším duchu musím přiznat, že Pařba na třetí skutečně není o alkoholu, jako spíš o velmi povedeném a důstojném uzavření toho osudového kruhu, a nehezkém zacházení se zvířátky již od prvních vteřin, což by slabší povahy nemusely rozdýchat.. Moc mě potěšilo, že tentokrát veškerou zábavu vlastně dostal na starost geniální Zach Galifianakis, který hláškuje na všechny strany, ta jeho operní árie na pohřbu mě opravdu odzbrojila, a Ken Jeong, oba dva jako neskutečná hovada táhnou celý film a já říkám, že se jim to kurva daří !! Navíc bylo už tak skvostné herecké obsazení okořeněno o jako již tradičně skvělého Johna Goodmana, který v roli kmotra Marshalla obstarává celou zápletku, ani Melissa McCarthy mě tentokrát příliš neštvala.. Nezaujatý divák, kterého předchozí dva filmy moc nezaujaly, bude zřejmě zklamaný, nicméně já jen maximálně kvituji snahu dotáhnout osudy Vlčí smečky do "epického" konce, Galifianakise coby tlustého Ježíše především, na úkor absurdních nechutností, ty si totiž Todd Phillips schoval až na úplný závěr mezi titulky.. To se opravdu musí vidět, k tomu není co dodat, navíc to už by nešlo o spoilerování, ale o svatokrádež !! Chris Beck přišel na závěr s naprosto famózním soundtrackem, a já tak tleskám, protože opravdu nemám The Hangover Part III vůbec co vytknout !! ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni