Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiálny text distribútora)

Wade

U jedničky se mi nepovedlo vypnout a proto mě nebavila. Na pokračování jsem vypnul a výsledek ? Já se bavil a zíral jak je Sharknado 2 oproti jedničce ještě šílenější a ulítlejší, ale ani tak nedám víc jak 3*.  55% ()

ELBobes odpad!

U tohoto filmu jsou jen dvě možnosti, jaké zvolit hodnocení. První možnost je bodovat pěti hvězdami jen tak ze srandy. Ta druhá je odpad, protože moc horších filmů snad ani neexistuje. ()

zdenny odpad!

Manželka mě upozornila, že "ta jednička je úplná pí......". Jenže já měl ten večer za sebou velkou blamáž jménem "Souboj titánů" (2010), tak jsem si chtěl spravit chuť nějakou komedií. Po deseti minutách jsem zjistil, že to tvůrci myslí absolutně vážně a já vystavil létajícím žralokům stopku. Vyrobit takový zmetek je jako vyrobit auto bez podvozku. ()

pursulus

Mé hodnocení celé řady "Žralokanáda" významné filmové produkční společnosti "Asylum & Syfy comp.", jakož i můj názor na celou řadu jsou ZDE. (Vysvětlení, proč hodnotím více snímků jako celek, lze nalézti na mém profilu v úvodní části "O hodnocení".) ()

lykan9

Ještě zábavnější a bláznivější než jednička. V jedničce se možná ještě moc nerozhodli, zda téma pojmout vyloženě jako parodii, ale zde už je jasné kam projekt směřovat. Je to totální šílenost a úlet a já se ohromně bavil :-) ()

Pecival

O kus slabší než jednička a proto o jednu míň. Už tam není takovej ten WOW efekt, sice se tvůrci snaží vymyslet občas nějakou tu velkou zhovadilost (jako je třeba ultimátní předpověď počasí), ale nemá to prostě štávu. Dialogy jsou zase vážně psané rovnou z pekla a Tara Reid vypadá na čtyřicítku poněkud vyžile. Což je možná účel :) ()

sedm.1

Po opravdu jednoznačně nejzábavnější filmařské imbecilitě, co jsem měl tu čest kdy vidět, jsem se na dvojku, ikdyž je to tedy neskutečně trapné přiznání, vyloženě těšil, no a dopadlo to sice tak, jak jsem trochu očekával a vlastně i doufal, tedy že půjde opět o totálně nesoudnou a ultrapitomou nálož, ovšem oproti jedničce trpí tohle pokračování jednou zásadní chybou, a to že ta její nesoudnost a ultrapitomost už není vůbec zábavná. Zatímco v prvním Sharknadu šlo totiž o nezáměrnou, neskutečnou tvůrčí neschopnost, tupost a naivnost, která se nějakým podivným zázrakem proměnila v jednu z nejzásadnějších brakových značek, z dvojky je už vyloženě znát, že ta tvůrčí neschopnost, tupost a naivita je cílená, čímž ovšem celá ta podívaná ztratila veškeré kouzlo, a dvojka se tím rázem proměnila pouze už jen na nudnou brakovou ultrapitomost, kde samozřejmě opět padali z úst hlavních hrdinů neskutečné sračky, kdy tvůrci opět popustili úzdu své dementní fantazie na pořádný špacír a na obrazovce se tak opět děli kousky, které oči a hlava absolutně nepobírali, jen to ale prostě všechno působí už jen těžce sterilně a uměle, navíc tím, že jde o pokračování, zmizelo i kouzlo neočekávaného, takže veškeré ty šílené filmařské kiksy už také nenutí diváka k salvám smíchu, a bohužel ani herecké obsazení už není tolik sympatické a zábavné jako v prvním Sharknadu, navíc se tu k, opět pod vlivem nejrůznějších návykových omamných látek posílené, Taře Reid přidala další troska, vystupující pod jménem Vivica A. Fox, na které zub času také kurevsky nefér zapracoval a spolu tu ty dvě tvoří vážně „elitní“ dvojku odstrašujících existencí. Sharknado 2 tak už zkrátka není to pravý ořechový, k zesrání tragikomická produkce je to tedy pořád bez diskuzí, ale prostě už to není zábavný brak, ale už jenom brak ………………. který ale stejně stojí za to sakra vidět 8D!!!!! ()

Melios

Potom ,čo som zistil ,že je aj dvojka som neváhal a pozrel som si ju. A neľutujem. Takúto vtákovinu som už dlho nevidel :D Myslel som si ,že to bude úplne nudné ,ale zábava akoby neprestávala ani po záverečných titulkoch. Proste ďalší "super-hrozný" film ,ktorý za niečo stojí. Za pobavenie dávam 5* ()

borec999

Pri dvojke už tvorcovia lepšie pochopili, prečo diváci dobrovoľne pozerajú takéto výplachové, stupídne béčka a doručili nám dielo, ktoré sa neberie vôbec vážne a niekedy ide až do absolútneho absurdna. Avšak zároveň musím uviesť, že na rozdiel od takej 4ky a 5ky som tu cítil množstvo nových nápadov, kreativitu, ale aj istú mieru nazvime to sebareflexie (boli tu miestami šialené situácie, ale v znesiteľnom pomere s ostatným dianím a ako celok to nepôsobilo tak prekombinovane ako niektoré neskoršie diely). Dej sa presunul do New Yorku(chválim) a máme tu viac žralokov, viac akcie, viac Iana Zierienga s motrovkou, absurdnejšie a vtipnejšie zabitia a len nutné minimum dejovej vaty, ktorá aj tak nikoho nezaujíma. Kvalitou je to samozrejme veľmi zlý film, ale nemôžem si pomôcť. Tak dobre som sa nepobavil už dlho , a preto nemám problém ísť s hodnotením vyššie ako u 1. dielu a prihodiť aj štvrtú hviezdu. Pretože dvojka skutočne je lepšia ako jednotka. 70% ()

keoma26

Jeden z nejlepších nejhorších filmů všech dob, při natáčení nebyl zabit ani jeden žralok, jinak to ale tvůrci zabili celý ... ()

dopita

Platí zhruba to, co jsem napsal k prvnímu dílu. Dodám jen, že poslední čtvrthodina je svojí kadencí kokotin opravdu neuvěřitelná. ()

Kanca odpad!

Hahaha....Trochu zdrogovanej Steve z BH90210 a anorektická Tara Reid se snaží zachránit New York před žraločím tornádem. Film, kterej si pustíte, když máte v sobě víc jak tři flašky vína a chcete si pustit něco hodně vtipnýho. Nevěřim tomu, že tohle někdo myslel vážně. Jedna číčovina střídá druhou, a když už si myslíte, že nic horšího se tam nemůže objevit, tak tornádem přiletí Steve na osedlaným žralokovi a požádá svou jednorukou Taru o druhou ruku prstýnkem, kterej sundá z její ukousnutý ruky, kterou právě vytáhl z žraločího chřtánu. Kdyby to bylo točený jako parodie, tak dám snad pět hvězd za tu srandu, ale jelikož to bylo myšlený vážně, tak nemůžu jinak. 0%! PS: Po další party se ale možná mrknu na jedničku i trojku. :)) ()

farfalla

Producent této série je génius. Taková blbá komedie a jemu se podařilo do druhého filmu nalákat spoustu známých tváří. Nejvíc si je užije ten, kdo sleduje americkou televizi. Mně se povedlo určit jenom Wila Wheatona (´Star Trek´, ´The Big Bang Theory´). Žraloci už vypadají lépe. Ale právě že jsou tam jenom žraločí typy. Vypadá to, že tornáda luxují jenom nějaké žraločí farmy. Z legrace mě napadlo, že by si měli dát do titulků to obligátní, že žádný žralok nebyl zraněn, když jsou animovaní. A taky že to tam mají. Mým králem absurdnosti tohto filmu je gag s ukousnutou rukou. Nic nepříde v niveč. ['Sharknado' (2013) a 'Sharknado 3: Oh Hell No!' (2015)] ()