Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiálny text distribútora)

zdeny99

Naprosto idiotská hňupovina, která vás baví od počátku do konce, pokračuje. Žraloci si tentokrát po Los Angeles vybrali za svůj cíl největší město USA New York a Steve z Beverly Hills s Tarou Reid jdou znovu do boje, tentokrát ještě většího, akčnějšího a ujetějšího než tomu bylo v prvním díle. Už úvodní scéna napovídá, že to bude něco ještě více infantilnějšího než minule. Žraloci zaútočí na boeing, jeden vletí do motoru, druhý uvízne v pilotní kabině, další si létá přímo v letadle a Taře Reid je ukousnuta ruka. Nakonec s boeingem přistává Steve. Sakra ten chlap dokáže snad všechno! Poté se děj už ocitá v New Yorku, kde žraloci postupně napadnou Manhattan se sochou Svobody, zaútočí na baseballový stadion, newyorské metro atd. A aby tam bylo i více té zábavy, tak hlava ze sochy Svobody se kutálí po nekončící ulici, Steve skáče žabky po žralocích, jiné zase rozsekává na dva kusy motorovkou a jeden vysloužil hráč baseballu odpálí pálkou letící žraloka. Opravdu tohle je strašná hňupovina, ale hňupovina, která baví. Podle mě nejzábavnější film od společnosti Asylum. [2461. hodnocení, 234. komentář, 27%, 120. nejrozporuplnější film] ()

septic

přestože je to absolutní a totální odpad, je to neuvěřitelná prdel a skvostné společenstvo béčkových hvězd v jednom filmu. Uznávám, že dá docela hodně přemáhání se na tuhle sračku dodívat, ale má to své famózní momenty. Ten můj nejoblíbenější je předpověď počasí na The Weather channel s doprovodným vizuálním televizním zobrazením "Jedná se o opravdu monstrózní bouři. Mluvíme tu o srážkách 5cm žraloků za hodinu." ()

dedasd

Pozor spoiler A kde jinde uvidíš ženu držící se letícího letadla jednou rukou? Kde jinde uvidíš jak hlava Sochy Svobody lítá po New Yorku a ničí auta? Kde jinde proletí chlap s motorovkou žralokem? Kde jinde si někdo osedlá letícího žraloka a napíchne ho na špičku mrakodrapu aniž by se mu cokoliv stalo? ()

frype

tak druhý diel je ešte o čosi absurdnejší a teda hviezda navyše za ešte komediálnejšie prvky. treba to oceniť. Zase to chce o čosi viac nadhľadu a možno aj väčšiu dávku omamných látok pri sledovaní. ()

albionlady odpad!

Tak toto bol najlepší a najvtipnejší odpad, aký som kedy videla. (Scéna s večne sa kotúľajúcou hlavou Sochy slobody je skvelá, vlastne už vôbec ten nápad so žralokmi v tornáde je úplne... neuveriteľný. A pri romantickej scéne s odtrhnutou rukou sa moje romantické ja romanticky zaradovalo). Myslím, že je celkom pocta, ak Sharknado 2 ohodnotím tak, ako ho hodnotím. Patrí medzi trashové filmy, a čo je pre ne lepšie, ako pochvala, že je to fakt geniálny trash? :) ()

feryk

Jednoznačnej odpad, je to něco otřesnýho, ale na druhou stranu je to hrozná prdel, protože tak blbej film nevidíte často, takže za tu srandu jsem musel dát jednu hvězdu. Po příchodu z hospody je to příjemný relax. :D :D ()

Torgal

Pri tomto type filmu sa nemá zmysel pozastavovať na stupiditou scenára, otrasnými trikmi a ochotníckymi hereckými výkonmi - to všetko je tu schválne. Rozhodujúci parameter je zábavnosť a tá našťastie nechýba, len jej nie je toľko ako som dúfal. Po sľubnom štarte v lietadle (žraloci sa fakt dostanú všade) je relatívny pokoj až príliš dlho, s blížiacim koncom ale žraloci začnú vyskakovať doslova odvšadiaľ a ja som sa spokojne chechtal nad demenciou toho všetkého. Cieľ bol teda splnený, ak však vo filme potrebujete mať aspoň elementárne remeslo, tomuto kúsku sa vyhnite širokým oblúkom. S ohľadom na to dávam zmierlivých 5/10 ()

Jan.S.Harold

Absurdně dokonalé! Nečekal jsem, že může bejt něco větší kotel než jednička. Hořící žraloci! Hořící žraloci!! Čelíme spadu 5 cm žraloků za hodinu!!!!!!!! Fin je prostě Fin!!!! Plastové plamenomety!!!!!!!§§§§§ Mrrrrtvá rrruka!!! Mrrrtváá rrruka!!!!!! ()

bakeero

Překvapivě snesitelnější, než první díl. Asi díky tomu, že to šlo s blbostí ještě dál, ale díky tomu už je to alespoň tak blbý, až je to zábavný a vy čekáte, jaký klišé ještě tvůrci použijí. Těším se na třetí díl! :-D ()

Dubron

Mezi prvním a druhým Sharkandem je propast v podobě vážnosti filmu. Druhý snímek se pohybuje na hraně 2★ až 3★ ale pevně věřím, že Sharknado 3 to dotáhne na 4★ ()

E lan

Nevstoupíš 2x do stejné řeky. Jednička tohoto braku na mne ještě působila, že se filmaři spletli a chtěli to udělat vážné. V tom tkvěla vtipnost stupidity snímku. Steve všechny fantasticky řešil a z pobudy se stal hrdina. Druhý díl už doslova smrdí prvoplánovitou parodií a je to škoda. Přesto pár scén se skutečně vydařilo (upadlá hlava sochy svobody honící po ulicích ubohé oběti ad.) a tak * je spravedlivá pro zklamání, ze kterého ani pár deci vína nepomohlo. ()

Likan7 odpad!

Pojďte zabít pár žraloků! Zpomalený záběr letícího žraloka přímo na Stevea, ten se otočí, veme motorovku (žralok stále letí), nastartuje jí, a s chirurgickou přesností žraloka přeřízne vejpůl, minutu na to přiběhne ta blbka z Prciček, co má ukouslou ruku, nasadí si na tu ukouslou ruku cirkulárku a rozřízne dalšího žraloka, který letí na Stevea. To nevymyslíš.. ()

Psycho.R

O něco lepší, než první díl, což nic moc neznamená. Ale je to zábavnější, paradoxně díky tomu, že je tam mnohem míň soubojů se žralokama. ()