Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

Rogamko

DC filmy mám rád obzvlášť JL ZS tá bola neskutočná tak isto Muž z ocele, Batman vs Superman, Aquaman aj Wonderka bola fajn najmä jej prvý sólo film druhý má moc nebral ale tak nebol najhorší, potom sú tu filmy ako Suicide Squad a Suicide Squad od Jamesa Gunna ktoré boli fajn ale stále to nebolo ono a nakoniec bláznivé veci Shazam 1 2, Black Adam a Birds of Prey to posledné menované ma nebavilo vôbec ale prejdime k filmu Flash. Flash od začiatku si nastaví tempo akým sa chce uberať čiže rýchlo a svižne. Akcia je výborná od začiatku, počas celého filmu som sa nenudil a všetko do seba pekne zapadalo. Hlavne by som chcel ohodnotiť dvojrolu Ezru Millera. Zahrať dvojrolu nieje nič jednoduché to je myslím že jasne ale ako to zvládol on po všetkých tých pruseroch čo počas natáčania mal tak to ako klobúk dole. Je to úplný opak toho co sme videli v JL keď tam hral len samého seba ale tu keď hral dvojrolu ukázal vodcovstvo a že film dokáže pekne potiahnuť. Tak isto som rád za cameo viacerých postáv najmä Michael Keaton vo svojej ikonickej postave Batmana bol fantastický a dostal dosť priestoru, určite veľa postáv prekvapí aj vás teda mňa určite prekvapili, SuperGirl bola tiež celkom fajn nemám jej čo vytknúť. Čo sa týka príbehu je veľmi dobre urobený, Flash sa snaží niečo napraviť čo vlastne by sa napraviť nemalo a čo z toho vznikne samozrejme pruser ktorý sa dosť počas filmu zamotá, záver filmu určite prekvapí. Hudba vo filme je urobená bravúrne, človeka myslím že ohromí ako pekne sedí v každej časti, tak isto humor je fajn nastavený a nieje robený na silu. Flash si zaslúži 5* a zaraďujem ho medzi tie prvé filmy ktoré som spomenul na začiatku, želal by som si aby sme sa dočkali aj Flasha 2 od režiséra Andyho Muschiettiho keďže som maximálne s filmom spokojný a to som veľa nečakal, snáď sa teda dočkám. P.s nezabudnite na potitulkovú scénu ktorá pobaví. 9/10 ()

Patricius_

Film "The Flash" je vzrušujúcim dobrodružstvom, ktoré nechá divákov na okraji svojich sedadiel. Je to pozoruhodné zoskupenie akčných scén, dojímavého príbehu a pôsobivých vizuálov, ktoré spolu tvoria skutočný zážitok pre fanúšikov superhrdinských filmov. Príbeh nasleduje Barryho Allena, známeho ako The Flash, keď sa snaží získať kontrolu nad svojou superschopnosťou - schopnosťou pohybovať sa s nadľudskou rýchlosťou. Jeho cesta ho zavedie do rôznych dimenzií a časových línií, čo pridáva na napätí a nevídaných možnostiach príbehu. Hlbší vývoj postavy a jej vnútorného konfliktu pridáva na emočnej vrstve a umožňuje divákom sa viac stotožniť s Barrym. Vizuálne efekty sú neskutočné. Scény, kde The Flash využíva svoju superschopnosť, sú plné dynamiky a pohybu, pričom detaily sú precízne vypracované. Zábery rýchlych behov, efekty časových zákrut a inovatívne vizuálne prvky dodávajú filmu jedinečný a fascinujúci vzhľad. Výkon hercov je vynikajúci. Hlavný herec vo svojej roli prináša presvedčivú a energickú interpretáciu Barryho Allena, zatiaľ čo vedľajšie postavy pridávajú do príbehu zaujímavosť a napätie. Chemická interakcia medzi postavami je autentická a vytvára skutočný pocit tímu, ktorý spolupracuje na dosiahnutí svojich cieľov. Film "The Flash" prináša nádherný a vzrušujúci príbeh superhrdinu, no občas môže pôsobiť, že niektoré scény CGI sú umelo spracované. Napriek tomu, že väčšina vizuálnych efektov je úžasná a ohromujúca, niektoré momenty môžu vyvolať dojem, že sa nachádzame v umelom prostredí. Ale občas zlé CGI neberiem do úvahy takže za mňa je film na 5/5 ()

vaclav.g.kar

Tak to zírám. Čekal jsem úplný prd ani jsem nechtěl jít do kina. Nakonec jsem se ale odhodlal a nakonec jsem moc rád protože Flash je vtipná a barevná popcornovka co stojí za vidění. Paráda a už se těším na další DC přírůstky. Pomalu ale jistě mi DC začíná být sympatičtejsi než Marvel. Kacirsky se přiznám že pro mě je Flash výrazně lepší film než GOTG 3. A nechci nic víc než vidět Batmana Brave and Bold s Brucem z úplného konce 😂😂 ()

SirAduard

Uznávám, že by si CGI zasloužilo více péče a že záhadný záporák ve finále nemá takový prostor, který by si zasloužil. Jinak je pro mě Flash čirá komiksová zábava, která díky osobité režii Muschiettiho překypuje skvělými nápady a záživnou atmosférou. Navíc strašně oceňuji vtipnou, možná až geniálně zpracovanou chemii mezi dvěma Flashy, jež nejvíce táhne film a přináší netradiční způsob odvyprávění originu hrdiny. Flash rozhodně není pro každého fandu komiksových filmů, ale pokud se člověk správně naladí, tak dostane příjemný filmový zážitek. ()

Polux

6/10 | Pohrobek předchozího vedení DC dopadl přesně dle očekávání, respektive jak naznačovaly rozporuplné trailery. Komiksová pecka ani náhodou (testovačky zase pro jednou kecaly), ale komiksová blamáž taky ne. Prostě další obyčejná komiksovka v řadě, jakých je za rok nespočet, s několika světlejšími a několika temnějšími momenty. Což platí i stran možností multivesmíru, tj. koho, co a jak ve filmu ukázat, jelikož DC nevyužilo šanci předvést Marvelu "jak se to má dělat" a oba konkurenční pokusy vyšly zhruba nastejno, tj. není to průser, ale zázrak taky ne. | V případě Keatona se naštěstí žádné znesvěcení ze strany tvůrců nekoná a Keaton se tady dočkal relativně uspokojivé a stopáží adekvátní rozlučky se svou postavou, přesto jsem doufal, že se předvede ještě v lepším světle (což jde na vrub čistě scénáře a nikoliv Keatona). To se ovšem bohužel nedá konstatovat o Shannonovi, který je ve filmu v podstatě jen do počtu. Supergirl je, jak se dalo tušit už z trailerů, zredukována na zbytečné deus ex machina vystoupení, což je škoda, protože ve filmu debutující Calle není tak marná, jak jsem se obával. No a pak je tady "faktor Miller", který je v některých scénách vlastně docela fajn, ale v jiných - a není jich zrovna málo - je ve své typické poloze, tj. v lepším případě otravný a v tom horším rovnou nesnesitelný, v obou pak zoufale nevtipný. | Příběhově mít ve filmu Keatona v roli Batmana (geniální tah jak na projekt nalákat další fanoušky) a ukecat Cage jen na (vizuálně obludné) pár sekundové cameo, namísto toho, aby jeho verze Supermana v ději funkčně nahradila jinak nezajímavou Supergirl, když už se tedy vykašlali na Cavilla, je totálně promarněná příležitost (historku o Burtonově nerealizovaném projektu zná snad každý). Úplně stejně jako tomu bylo loni u Marvelu s angažováním Stewarta. | Rodinná linka je fajn, akce je nic proti ničemu, humor místy funguje, místy moc ne a místy absolutně vůbec (nepřekvapivě v tom má prsty především Miller), přičemž nejvtipnější (a to zdaleka) scéna v celém filmu je "dogfall" pod závěrečnými titulky, což pro tvůrce není moc dobrá vizitka a míra digibordelu je takový současný blockbusterový standard. Co však rozhodně vystupuje z řady je multicameo sekvence v tom multivesmíru, která má tak hrůzostrašnou kvalitu cgi, že to asi musí být nějaký tvůrčí záměr, jinak to snad ani není možné:-). Celkově sice slepá ulička, ale po většinu času poměrně ucházející ulička (hlavně kvůli Keatonovi). | PeZet ()

Mrsina

Jsem vskutku mile překvapen, poněvadž je film daleko lepší, než jsem očekával. Sice ho asi zařazuji do kategorie filmů, které vícekrát už vidět nemusím, ale za to mu dám všech 5 hvězd, protože mu nemám co vytknout. Dospělý a fungující příběh, obstojně podařený humor, emoce na správném místě, kdy člověk zejména u jedné scény slzy neudrží, výborný vývoj charakteru, nepředvídatelný vývoj událostí a snaha vytvořit skutečně fungující cestování časem. Ne jako u Endgame, kde si tvůrci dělají srandu z ostatních povedenějšich filmů a sami to udělají celé špatně. A co se týče Supergirl, no asi mám novou crush. ()

gogo77

6/10 ... celkom vydareny DC pribeh s celkom vydarenym superrachlym hrdinom v extremne tesnom oblecku .... ktory sa rozhodne vratit cas svojou ultrarychlostou aby zachranil svoju zavrazdenu matku ... avsak tym nezmeni len minulost ale aj celu buducnost a zrazu sa ocitne v realite kde jeho o dost mladsie ja (sice vyzera uplne rovnako) este nema superschopnosti a Batmanom je niekto uplne iny ... podari sa mu vratit vsetko do spravnych kolaji? a koho bude musiet obetovat? ()

Stifmeister

///   Upřímně jsem od tohoto filmu velmi moc neočekával, ale byl jsem docela překvapen. Děj byl celkově opravdu klasický, upřímně DC i Marvel nesrší tím, že by děj byl top tier. Vtipné momentky ve filmu oceňuji, mnoho z nich opravdu pobavily. VFX efekty taky nebyly špatné, ale přeci jenom na rok 2023 to není špička. Nemohu říct, že jsem se nudil, i když poslední „boss fight“ s Reverse Flashem mohl být grandióznější a delší, to mě celkem dost mrzí. Celkově jsem odcházel z kina s pocitem, že jsem nebyl zklamán, ale ani nebyl omámen kvalitou. Bohužel DC i Marvel poslední dobou už netuší, co natáčet, a tudíž se člověk spíše musí přiklánět ke staré a dobré klasice (až s jednou výjimkou, a tou je nový Batman). |6/10| ()

Brvis

Někteří tomu nevěřili. Někteří se tomu dokonce smáli, že by nový Flash mohl vejít do kin. Po osmi letech nám konečně Flash skrze reprodukční peklo doběhl do kin... Zkušební projekce a první ohlasy diváků tvrdily, že tohle bude nejlepší komiksový film roku a možná i jeden z nejlepších komiksových filmů vůbec. A děje se tak? Film už pár měsíců před vyproštěním dostal strašnou bídu už jen kvůli Ezra Millerovi a jeho skandálnímu chování. Tohle bohužel přetrvalo a spousta lidí tomuhle filmu dává odpad, a to ho ani neviděla. Ale já se musím Ezry zastat a musím uznat, že svoji dvojroli zahrál naprosto fenomenálně a že se jeho herecký talent nedá ani v nejmenším popřít. Když už film do kin přece jen vešel tak schytal obří bídu ze strany efektů. Když si chcete film užít, tak na efekty úplně ohled neberete, obzvlášť u tohoto filmu. Ano, film má místy umělé CGI, ale na stranu druhou to vynahrazuje solidní dávkou nápadů. Filmaři šli s kůží na trh a valná většina filmu se odehrává ve světle, tudíž efekty nemusí vždy vypadat skvěle. Alespoň film nemá akci ve tmě, aby tyto efekty zamaskoval... Na první shlédnutí se snímek jevil jako mírně nadprůměrný, ale mně to nedalo, a tak jsem na film zašel podruhé a musím uznat, že po druhé jsem si film užil ještě víc jak na poprvé. Začal jsem vnímat neskutečné množství nápadů a obří hravost, kterou film nabízí. Zkrátka pozorování filmu po několikáté neurazí, protože je toho v něm tolik, že pokaždé si všimnete nového detailu. Cestování časoprostorem je tady nádherně vymyšleno. LOGICKY vymyšleno a fenomenálně vysvětleno... Jde vidět a znát, že nad tím někdo pořádně přemýšlel. To, že je film naladěn na komediální notu mi absolutně nevadilo, ba naopak, bylo to ku prospěchu. Vidět Keatona opět v jeho ikonické roli byl neskutečný zážitek a všechna čest, že i v takovém věku dokáže dělat piruety jak gymnasta.  Pořádně nadupaná je také hudba, která až připomíná Williamse... Wallfisch si to dává jak pán a jeho hudba je téměř ikonická. A Andy Muschietti to neskutečně zachránil, jeho láska ke komiksům jde opravdu znát a ty nápady, které aplikoval byly opravdu povedené.  Svěření nového Batmana do rukou Andymu není vůbec žádný přešlap a už teď to potřebují vidět! Film jsem si neskutečně užil  a když si uvědomím, že původně měl vejít do kina po boku Aquamana v roce 2018, tak mi je až do breku, jak geniální ve výsledku nový Flash je. Velice mě mrzí, jakou zbytečnou bídu film schytává. 9,5/10 a to nepřeháním. Chci to vidět znovu, a ne jednou... ()

VVS

Nenechte se zmást hodnocením 71%, 40% z toho udělili nekritičtí fanoušci DC za jméno "Flash". Film je podprůměrný ve všech myslitelných aspektech, po víc jak 10 letech se mi stalo, že jsem to nevydržel a odešel z promítání. ()

skrob

Trochu old school, ale za mě výborný. Vtípky i vážné scény fungují mnohem líp než v posledních sračkách od Marvelu. Řek bych, že pokud pamatujete Batmana s Michaelem Keatonem a líbil se Vám a naopak nelíbí se Vám poslední výtvory od Gunna, bude se Vám líbit i Flash a naopak. ()

soukyd33

Zahrávat si s časem, nebyl dobrý nápad. Za všechny šílené super scény, a návraty, dávám vyšší hodnocení. Prostorový zvuk výborný. Vtipné scény zde také nechybí. Batman z 1989 má tedy vychytávky. Poznámka: Scény s cukrem a lasem pravdy jsou super. 😄 Poznámka: Film má i hluchá místa, které celý film téměř zastaví. Poznámka: Objeví se zde i několik paradoxů. Poznámka: Po závěrečných titulcích následuje další scéna. Hvězdiček 4 ()

Adrian.S odpad!

Rešpekt tomu, kto strihal finálny trailer, pretože ten nevyzeral vôbec zle a takmer(!) ma vyhnal do kina. Ale nakoniec som sa nedal nachytať. A nielenže som dobre spravil, ale vlastne som si mohol kľudne odpustiť aj ten stream, pretože takú nálož hovien som fakt nečakal ani v najhorších snoch. Seriálový Flash (minimálne prvá séria) je vo všetkom asi tak miliónkrát lepší. Jediná dobrá vec tu bol moment Supergirl a jej "What did you do?!" To fungovalo super a na pár sekúnd som aj dostal zimomriavky. Inak všetko ostatné je nie že zlé, ale rovno úplne katastrofálne. Scenár totálny bordel, cgi na úrovni videohernej grafiky, hudba otrasná (možno okrem Batmanovho motívu, ktorý tam zaznie raz alebo dvakrát), humor na úrovni dementných béčkových komédií, akcia nudná... Za tie nadšené reakcie pred premiérou musel Zaslav porozdávať iné milióny na všetky svetové strany. Všetci zodpovední by mali dostať doživotný zákaz vo filmovom priemysle. To si fakt niekto myslel, že tento odpad je dobrý nápad? V prvom rade mal byť varovný signál už scenár od Hodson, ktorá v živote nič dobré nenapísala. Ďalší skvost od nej príde vo Fast X Part 2. Aj scenár Flasha bol asi tak na úrovni Fast série.  Ospravedlňte ma. Idem sa vygrcať. ()

babuška

s časem do času a bez času, tak nám DC přivedla k světu další slátaninu né málo podobnou se spidermanem a dr cizincem, stejný náměty a stejně debilní výsledek, škoda času u této hovadiny ztráveného, 1/10% ()

dlouheBidlo

Děsivé. Fast forward čudlík je nutná proprieta, aby jedinec přežil tuto vícehodinovou sračku. Ale to už je fakt ke vzteku, jak se komixový svět dojí až na krev. Hnus. Hnůůůůůůs. Hnus. ()

Destoroyah

Určite lepšia komiksovka ako posledné filmy od DCU a Marvelu a dá sa pri nej dobre zabaviť a nie len to. Nový Flash nám prináša veľa dobrej akcie, cool scény, dobrých hercov a hlavne veľa zábavy. Cameá sú trocha divné a to aj vďaka vizuálu pretože ten v tomto filme veľmi nevyhral ale keď ste doslova zapozeraný do tej akcie a rýchlo odsýpajúceho deja tak si zlý vizuál skoro nevšímate. Rád si znova pozriem komiksový film ktorý sa neberie vážne a Muschietti to dokázal na jednotku. Nie len že vytvoril po dlhej dobe podarenú komiksovú zábavu ale dodal tam aj veľa iných vecí ktoré dodávajú filmu lepšiu atmosféru a hlavne lepší zážitok. HODNOTENIE: 8/10 ()

Raziel811

Po všeobecné a hlavně zdrcující kritice jsem nic nečekal a to bylo právě to nejlepší, co se mi mohlo stát a já si díky tomu film skvěle užil. Ezra se do role Flashe hodí a nepřijde mi otravný. Stylizace a vizuál je stejný jako každý jiný DC film. Ale to se nedá vytýkat, protože Marvelovky také vypadají jedna jako druhá. Zde ale musím kladně hodnotit odvahu se pustit tam, kde třeba Ant-Man 3 zklamal. A "oživení" některých "postav" a námětů je pro filmového fandu znající filmy daleko před rokem 2000 velmi příjemné pomrknutí. Takže na závěr doporučuji - koukněte na tento film bez předsudků a s čistou hlavou a troufám si říci, že si film pak více a lípe užijete. ()

pencho

Upřímně řečeno, nebylo to tak příšerné. Superhrdinské filmy sledují stejnou strukturu, akci, hudbu, vtipy a celkově je těžké se na ně koukat bez toho, aniž byste si říkali proč se na to vůbec koukáte. Není to o dělání něčeho nového nebo celkově vůbec “něčeho” je to dělání něčeho “víc”. S tímto mindsetem je pak těžké urazit víc než už uražený dopředu jsem, ale zároveň relativně lehké nadchnout, jelikož nic neočekávám. Nadšená jsem tedy nebyla, ale ani více uražená. I přes problematický osobní život Ezry Millera jsem si jejich ztvárnění superhrdiny, který relativně podrývá hyper-maskulinní stereotyp superhrdiny užíval. Ano, film byl plný špatných vtipů, ždímání nostalgie, špatného CGI a sprostého okopírování Spidermana 3 (který zas kopíruje animovaného Spidermana, který zas kopíruje každý jiný superhrdinský film), ale i tak byl relativně dost dobrý na to, abych nebyl úplně na konci naštvaný z toho, že nevykolejil vůbec ze stereotypů a ještě k tomu neměl ani žádnou pointu nebo energii. To možná film i dobře popisuje, protože všechny tyto špatnosti, které mě normálně na tomto typu filmů štvou jsou i v tomto filmu, ale měl trošku náboj, nějakou jiskru, která těm ostatním v poslední době často chybí (ikdyž mě možná jen zastihl ve zvláštní chvíli), tak málo potřebuji, aby mě superhrdinský film alespoň trošku zaujal, tedy alespoň natolik, abych o něm napsal dlouhou recenzi, kterou nikdo nebude číst. ()

Mukade

Pre ďaleko najzaújímavejšiu postavu vo filme platí veta "Life sucks and then you die" - celý život živorí v base potom je na pár dní na slobode a následne ju zapichnú. No super. 2** dole pre to a jedna hore za túto postavu, celkovo 3**......................... update na 2. deň: U r soo fffuckin morons........ najlepšií superman / sueprgirl ever made and u let him die, repeatedly, in this fffuckin way.............. dumbest morons ever born. Sssshame ! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start