Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Akčný
  • Dráma
  • Horor
  • Komédia
  • Krimi

Recenzie (1 179)

plagát

Morbius (2022) 

Má to skvelé 5*ové pozitíva - Jared Leto je optimálny casting do tejto úlohy, výborný soundtrack, "aura" a vôvec celá "animácia" upíra, miestami (najmä v prvej polke) super atmosféra, tak týmito vecami som bol nadšený. Lenže má to aj veľmi slabé miesta - záporák nie je ktoviečo a tým aj príbeh z tejto stránky je max 3*ový, pripomína mi Hulka (Nortonovho) dvojku. Plus ak ako je v jednej recenzii (wiki) napísané: " "central problem of Morbius is a lazy and uninspiring script". Škoda. Ale rád by som videl Morbiusa dvojku.

plagát

Podpaľačka (2022) 

Možno to bolo zbytkovým alkoholom, ale celkom ma to bavilo. Ovšem až na ten záver, kde som čakal viac ako len nejaké to zapaľovanie (a aj to neúčinné voči skafandrom). Najmä keď predtým, opakovane, našu hrdinku vykresľovali ako úplne iný level ako boli jej predchodcovia, plus máme tu rok 2022 a jednému už nestačí (v superpowers) to čo by mu stačilo v 70. rokoch.. A keď už teda len zapaľovanie, tak proste mala ísť a všetko okolo nej malo horieť a roztápať sa ako okolo Godzili... LOLOL  (áno áno, rozpočet, kapiš :)

plagát

Star Trek: Picard - Farewell (2022) (epizóda) 

Prvé dva diely tejto sízn boli fantastické, zvyšné, vrátane tohto len také do počtu - nemohli urobiť "sezónu" z dvoch dielov, resp troch, tak ten tretí roztiahli na 8 dielov a bohate vyplnili vatou, lol.

plagát

Star Trek: Picard - Monsters (2022) (epizóda) 

Dddebilná VATA - "snový svet" - potom keď sa Picard prebral už to bolo lepšie a konečne sledovateľné a preto dávam 2* a nie odpad.

plagát

Star Trek: Picard - Penance (2022) (epizóda) 

táto sízn je sssuch a bliss....... pure epicness (písané pri 2. diely) ................ doplnok pri 7. diely: tá vata od 3. časti mi pije krv, ale čakal som že sa začne vyskytovať, tak prekvapený nie som.

plagát

The Batman (2022) 

Robo Pattinson má byť uveriteľný ako tough guy tough bitkár Batman?? Mmmm, nnnou!!! Ale ináč to nebolo zlé, celkom atmosférické plus moja obľúbená Zoe, so... Aj keď ani ona nebola voooobec uveriteľná ako ona, tintítko, skladala aj veľké gorily, ježiši to bolo smiešne xD. (ale možno študovala u Pai Meia ako Uma xDD)

plagát

Bull (2021) 

It seems (EvilPhoEniX) it's a Bullshit.  x'D

Ovládací panel
6. naj užívateľ Svätý Tomáš a Princov ostrov
1 bod

Reklama

Reklama