Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Akčný
  • Dráma
  • Horor
  • Komédia
  • Sci-Fi

Recenzie (1 420)

plagát

Nadace - Nutná smrt (2023) (epizóda) 

Celá tá pričapená detinská vetva je na ho..., trápne

plagát

Barbie (2023) 

kinda ingenious - prvá tretina (či pola?), za 5**............. posledná štvrtina za 2** či menej, proste somarina na konci a čím bližšie ku koncu, tým väčšia - nedokázali si tam s tým poradiť

plagát

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023) 

zvejkal42  ♥  ((: .................................. "heart" will win in the end and u "heart traitors" will ha've to pay a bit for "recovery"

plagát

Hidden Blade (2023) 

To mu ako trest za znásilnenie a zabitie jeho velkej lásky, snúbenky a komunistickej "sestry v zbrani" doprial bleskurýchlu príjemnú smrť guľkou do hlavy, pričom ten ani nevedel pár sekúnd predtým že umre? Preveliký dobrák xD .

plagát

Tchán s tchyní jsou psanci (2023) 

Prvých 20 či koľko minút som musel preskakovať lebo booollshit, ale potom to bolo fakt dobré (: .... orgy... x''''D

plagát

Flash (2023) 

Pre ďaleko najzaújímavejšiu postavu vo filme platí veta "Life sucks and then you die" - celý život živorí v base potom je na pár dní na slobode a následne ju zapichnú. No super. 2** dole pre to a jedna hore za túto postavu, celkovo 3**......................... update na 2. deň: U r soo fffuckin morons........ najlepšií superman / sueprgirl ever made and u let him die, repeatedly, in this fffuckin way.............. dumbest morons ever born. Sssshame !

plagát

Gray Matter (2023) 

SPOILER: .................. .ot dan as mašánzvop ......ela ,oč eivotk loben jobús ýnčereváz neT

Ovládací panel