Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

papadoce

Pozerávam všetky komiksy lebo som fanúšik, ale bohužiaľ DC dlhodobo nedosahuje kvalitu Marvelov. Je Flash výnimkou? Úvodná akcia, ktorá vás má navnadiť, vo mne vyvolávala zmiešané pocity. Skvelé efekty sa striedali so slabšími a výborné akčné kúsky s nie práve vydarenými, ešte ku tomu wannabe vtipnými. Neboli. A áno vtip Batmana s poďakovaním bol hustý. Nie ako Mary Poppins, ale hustý. Ezra Miller mi je veľmi nesympatický a mať ho tam dvakrát je vyslovene provokácia. Ešte ku tomu ten dvojník aj hral mega idiota. Od toho momentu mi ale ten pôvodný už nebol taký hnusný 😁, takže tu vidíme “všetko zlé je na niečo dobré” v praxi. Musím ale priznať, že príbeh sa mi páčil. Navyše vďaka Batmanovým špagetám som pochopil správanie mnohovesmíru. Lepšie vysvetlenie sa asi ani nedá vymyslieť. Proste maglajz. Ale viete kto si ma získal úplne totálne na svoju stranu? No predsa Mišo Kítn. Pán Batman sa vrátil a kto by to bol ešte niekedy očakával, vysmial by som sa mu. Skvelý ťah. Možno tiež nie úplne originálny v porovnaní s Marvel (Spidermani), ale už sme si mohli zvyknúť, že DCčkári prichádzajú zásadne po funuse. Bavila ma aj Supergirl, hoc nebola úplne zdrvujúco sexi (ale tie pery má prekrásne 💋). Nevadí. Flash je pre mňa príjemným prekvapením a patrí k tomu lepšiemu čo DC svet doteraz ponúkol. To by mohlo byť aj znakom toho, že čo to zaujímavé ešte uvidíme aj z ich strany. Dobrá správa pre komiksákov. Dávam štyri a nebránim sa v budúcnosti zlepšeniu. 85%. Tak a teraz …… čo prinesie Modrý Chrobák. ()

Vanchovi

Omnoho lepšie a zaujímavejšie ako všetky marvelovky, ktoré vyšli po Endgame (vrátane seriálov), okrem teda posledného Spidermana, z ktorého si berie príklad, keď využíva (alebo vykráda?) nápad s multiversom a viacerými hercami v úlohe Batmana, aj keď v tomto prípade to nie je až také podstatné ako u spomenutého Spidermana. Každopádne je to nečakane zábavné. ()

incognito

Film má podle oficiálních čísel 144 minut, jak se někdy uvádí u počasí reálná a pocitová teplota, tak v tomto případě je pocitová stopáž až 3x delší. Myslel jsem, že ta blbost snad nikdy neskončí. Warneři zařízly Batwoman a rovnou ji poslali do koše bez uvedení do kin. Je škoda, že stejnou službu něudělali lidstvu v případě Flashe. Opravdu šílená nuda, Ezra Miller je hrozný herec. Chudák Michael Keaton dělá co může, ale takovou kravinu nemůže zachránit. K tomu všemu přijdejme ještě naprosto příšernou kvalitu triků. Hlavně v první "epické" scéně s nemocnicí vám budou krvácet oči jak strašně to vypadá.  Tento film, měl sloužit jako restart polomrtvého DC filmového vesmíru. Lepší službu by udělala černá obrazovka s nápisem: Od teď začínáme znovu. ()

Clark_Kent

Tak pěkně z upřímna, jsem moc rád, že tenhle rádoby multivesmír se vlastně ze svý nabubřelý nátury v podstatě sám poslal do hlíny. Sledoval jsem to na půl oka, výslednej pocit ve mě ale bohužel silně zahnil. Ono se k tomu ani nic moc inteligentního napsat vlastně nedá, jen se krásně utvrzujeme v tom, že vesmír snydera je už velmi dávná minulost. Která se musí nechat ležet kam kde před lety skončila. Pár střípků jisté naděje, mě při poměrně únavném sledování přece jenom potěšilo a to bylo cameo Nicolase Cage- doposud nespatřeného Superman Lives. To děkuju. Dále v krátkých záběrech Christopher Reeve, George Reeves a Helen Slater moje oblíbená SuperGirl, moje srdíčko zabušilo. Při pohledu na Sashu Calle byly pocity převážně pozitvní, její účes a vlasy byly šmrncovní. Ovšem jen do té chvíle kde se zaplétává s tím otravným Zodem a dalšíma bambulama z let minulých. Tam už to potěšení spíš zakleslo. No abych byl upřímnej tak ohledně Keatona, starýho dědka v gumovým obleku netopýra, jsem tolik radosti zase neměl. Co se týče Millera samotnýho Flashe, nemám na něj nějakej vyhraněnej názor, nejsem jeho příznivec a postavu flashe nemám vůbec rád. On hrál v podstatě jen sám sebe. Takovej floutek co se snaží občas zavtipkovat. Možná rozesměje, občas nějaký pseudo dc fanoušky. Tečka. P.S.: Se starým a momentálně již zapomenutým dcu je to podobně jako s mokrýma trenclema, když trenky vehementně ždímeš, nikdy dlouho nevydržej. Čas uzrál a nová éra vzplanula. ()

zipacna

Ten herec je mi krajně nepříjemný, a v tomhle filmu byli navíc dva. Dvě hvězdičky za Michaela Keatona, Supergirl a cameo George Clooneho. DC vesmír bych už asi měl nechat plavat... ()

neo250

Mile prekvapenie od DC. Chvilu som takmer zavahal a klikol na 4*. DC sa snazilo zreplikovat serial Loki a vysvetlenie multiverzum no moc mu to neslo. Podobnost vsak tam je. Mile prekvapil deja na 2 a pol hodiny , ktory bol fakt ze dobry, ale nicim prevratnym. Sasha Calle ako "Supergirl" bola krasna ceresnicka na torte. Urcite co chvila sa jej kariera rapidne zlepsi. Aquaman ako neuveritelny ozran ma naozaj pobavil :) ()

JohnZ87

Může být Barry ještě otravnější? Ano, může, jeho mladší (zjevně fetu holdující já) je totiž úplně jiný level. Po obrovském hypu a obrovských očekáváních Flash prostě zklamat musel. Digitální triky opravdu nevypadají zrovna dobře, superrychlé akce je zejména v prostřední části filmu pomálu - zejména proto, že Flash se musí po velkou část filmu obejít bez svých schopností. Cameí je tu opravdu velký počet (od ostatních členů ligy přes postavy z jiných univerz až po camea plně digitální). Ve filmu byly jednotlivé časové linky přirovnány k chaotické hromadě špaget a přesně tak působí i filmový Flash - přestože místy dokáže stát pevně na nohou či brnknut na emotivní strunu. Humor je ujetý a překvapivě funkční. Chemie mezi Barrym a jeho mladším, méně vyzrálým já (Ezrou a Ezrou) je vlastně celkem skvělá a konečné si Ezra může onikat tak, jak je na to v běžném životě zvyklý - a že to ve filmu několikrát zazní. Ale zpět je špagetám - tenhle maglajs obsahuje hned několik dějových linek, které se z významné části nepodaří vůbec nijak uspokojivě uzavřít. V samotném tvůrci závěru a v potitulkovce už si tvůrci vůbec nelámou hlavu s nějakým podrobnějším vysvětlováním. 60% ()

ANTYCHRYST

Rychlik flash by mě maximálně rychle unudil..spousty spojleru..přeplacany časový skoky..Batman tam má skoro hlavnejsi roli..celé to je zmatené..nevýrazné..prekombinovane a hlavně nudné... Ezra jako Flash to je sakra velkej krok vedle..hrůza a utrpení ho sledovat..30% za padající mimina a vizuál.. ()

koty2201

Tak ako hovorili už mnohé reakcie na predpremiérach, tak viem, prečo tvorcovia tomuto filmu tak verili. Skutočne ide o jeden z tých lepších dielov v rámci DCEU. Nie je to dokonalý film a má zopár chybičiek krásy, ale ako komiksový film na mňa urobil veľmi dobrý dojem. S Flashom ako hrdinom mám skúsenosti len v tejto sérii od roku 2013, takže neviem to porovnať s ničím starším, ale dokázal som si ho obľúbiť. Je to vtipný a fajn týpek. Čím narážam aj na celkovú náladu filmu, kedy je napriek tomu čo sa deje vážny, ale nestráca dosť často zmysel pre humor. Som rád, že to je našťastie dobrý humor, ktorý mi zapasoval do vkusu a necítil som z toho cringe. Najviac som si užíval uštipačné poznámky od mladšej verzie Barryho. Príbeh je pomerne prostý a vďaka udalostiam v MCU ani ničím výnimočný. Flash sa snaží zabrániť úmrtiu jeho matky tým, že sa vráti v čase a nejakú maličkosť zmení. Čiže akási podobnosť s vrátením Kameňov nekonečna v Endgame. No a potom tu máme multiverse kolízie, ktoré vznikli len preto, že Barry nepočúvol radu od Batmana. Takže to zase bola určitá varianta na Spider-Mana: No Way Home. Rovnako ako v NWH tu došlo na kopu nostalgie vďaka cameo postavám a spomienkam na minulé filmy. Starí predstavitelia Batmana alebo aj Supermana a dokonca na jeden neuskutočnený casting na Supermana. Tí čo vedia, vedia kto sa tam objaví. Čiže fanservis tu funguje veľmi dobre, aj keď ja až tak veľmi tie staré filmy napozerané nemám, ale postavy som poznal, keďže som tie staré filmy zahliadol ako dieťa v TV. Skrátka aj napriek tomu, že už niekto môže byť z takéhoto multiversa unavený, tak je tento koncept funkčný a zvládnutý veľmi dobre. Emočne to na mňa zapôsobilo dosť výrazne a to je to, čo si na takýchto filmoch cením. Postavy a práca s nimi je tu odvedená na vysokej úrovni a ich vzájomná chémia strieka zo všetkých smerov. Každý vás chytí za srdce a netrvá dlho kým si získajú vašu priazeň. Aj to ich vzájomné podpichovanie, ktoré je medzi našim Barrym a Barrym z inej reality. Ezra Miller je síce problémový človek v súkromí, ale ako herec si to očividne veľmi užíval a dvojrolu zvládol na výbornú, pretože obidvaja Barry..ovia? ... sú dosť odlišne stvárnení. Čo je škoda je len to, že Supergirl, Zodd a ani náš Batman ako Ben Affleck tu ktovieako veľa priestoru nemajú. A to nehovorím aj o niektorých postavách, ktoré sú tu len ozaj ako cameo (myslím postavy z nášho sveta, DCEU), ktoré ako rýchlo prišli, tak aj odišli. Čo sa týka vizuálu, tak s tým mám asi najväčší problém zo všetkého na tomto filme. Hlavne tie pasáže, kedy sa Flash vracia v čase. Sorry, ale musím to povedať. To CGI je extrémne umelé a škaredé a pôsobí lacno ako v prípade záverečnej epizódy Moon Knighta alebo niečo také. Proste ako nevydarená stará videohra. Koniec koncov, aj jedno cameo bolo vlastne len CGI. Ak sa na krátko vrátim k príbehu, tak ma zamrzelo aj to, že na niektoré veci prídete o dosť skôr ako vám to povedia vo filme. Napríklad keď došlo k nehode počas cestovania v čase, tak som už tušil, kto spôsobil to vykopnutie Barryho do minulosti. Ale späť k tej technickej časti - zvyšok filmu je vizuálne pekný a zábery sú tiež fajn. Hudobne je na tom Flash vydarený a tvorcovia vedeli brnknúť na správnu strunu. Celkovo je teda film technicky fajn, ale to CGI bolo bohužiaľ otrasné. Takže určite môžem odporučiť Flasha každému komiksovému fanúšikovi a aj každému pamätníkovi starších DC komiksoviek ešte z pred čias filmu Man of Steel. A ja som už len veľmi zvedavý (vzhľadom na záver), že čo bude ďalej s týmto Flashom ak bude pokračovať v DCU. Že či ten záver nechajú takto alebo v DCU bude iná verzia Barryho. Lebo záver je taký, že okej... a teraz čo? () (menej) (viac)

Dejvecd

Nie je to dokonalé, to ani zďaleka (občas to vyzerá jak videohra, občas je to trochu nelogické, CGI nie je nič extra veľa krát), ale jedná sa o tak príjemnú a zábavnú komiksovku, ktorej proste nemôžem povedať nie. 8/10 Ak sa má Gunnovo DC-čko viesť takýmto štýlom, tak sa vôbec nebojím. ()

TOMEK17

7/10. Pojetí DC na multiverse  postrádá stejnou přitažlivost jako Marvel, ale zarytí fanoušci DC v tomto filmu najdou zábavu. Flash neztrácí čas při nastavování scény, což má pozitivní i negativní aspekty. Pozitivní je, že svižný děj okamžitě upoutá vaši pozornost, ale negativním aspektem je, že rychlému rozjezdu chvíli trvalo, než skutečně rezonoval s mými emocemi. Celkově jste, DC, vytvořili film, který je příjemný, ale není skutečně výjimečný. Musím přiznat, že filmy DC jsou pro mě obvykle více miss než hit, ale tento film dokáže poskytnout dostatek času na promítání dalším postavám DC, jako je Wonder Woman a Batman, aniž by to ubralo na hlavní hvězdě. Děj je trochu mlhavý, Barry Allen se pokouší změnit osud své matky tím, že utíká před svými problémy. Je to svým způsobem příbuzné, ale se vší vážností běží tak rychle, že nakonec cestuje časem. To otevírá různé vesmíry, dodává pocit jedinečnosti a dramatu a zároveň přispívá k Barryho růstu a emocionálnímu dopadu uvědomění si osudu jeho matky. Jedním z vrcholů filmu je akce, i když bojových scén není mnoho. Scény, kde Flash běží nebo zachraňuje den, poskytují příjemný zážitek. Je tu zvláštní scéna s Batmanem, díky které jsem ještě více ocenil jeho bojové schopnosti. Navíc je komedie trochu kýčovitá, ale to je to, co od Barryho Allena očekáváme. Několikrát jsem se zasmál, ale v některých scénách bylo evidentní, že se příliš snažili o smích. Chyby filmu spočívají v některých jasně viditelných CGI, které vypadají mimo. Zjevná hrozba ve filmu nebyla tak silná jako jiné prvky, zvláště ve srovnání s protivníkem v sérii Flash. Existovaly určité aspekty, které zanechaly něco, co bylo potřeba. Tempo během intervalu bylo ve srovnání se začátkem a vyvrcholením filmu zastaralé. ()

Hyperbolic

V podstatě bych to přirovnal k týmové hře, kde je spousta sólujících. Hlavně akce, velkolepá, barevná a rychlá. Potom emoce, úplně jsem to nečekal ale bylo to drsné. Nejvíce však, na jejíž bedrech za mě stojí úspěch, nostalgie. Ať už je to dokonce i ten Affleck (však BvS už má 7 let!), ale hlavně Michael Keaton. Vrací se k postavě maskovaného strážce ze stylu Tima Burtona, s neutichajícím soundtrackem Dannyho Elfmana. A užívá si to velice očividně. Nedivil bych se kdybych si příště staré Batmany pustil i s tímhle filmem. Chemie Ezra-Ezra fungovala skvěle, za to tleskám, a jsem rád, že to nakonec s tímto filmem dopadlo a dostal se do kin. Za mě finále 10 let DCEU. Na konci mohu jen poděkovat tvůrcům za přidání Clooneyho, Cagea a Reeva. ()

Barghest

Po těch porodních bolestech a průserech, kterýma si ten film prošel, je div, že z toho nevylezla totální sračka. Jasně, do dokonalosti to má daleko, ale koukat se na to dá, aniž by se člověk musel bát, že mu u toho vyteče mozek ušima. Dojem kazí místy ultrahnusný CGI. Ezra byl ze začátku otravnej i pro mě, a to nepatřím mezi ty, co by ho dřív za jeho hereckej projev hejtili. Flash je naprosto skvělá postava a doufám, že se v budoucnu dočká lepší péče. Palec nahoru za naprosto parádního Keatona, sympatickou Sashu Kale, boží překvápko nakonec a fajn potitulkovou scénu. P.S.: Kdo si chce tenhle ikonickej Flashův příběh užít v opravdu dobrým zpracování, tak doporučuju animovanej Flashpoint paradox. ()

henrycruel

Až na to otřesné CGI jde o solidní komiksovou jízdu, kterou jsem si celkem užil. Dokonce i postrach Havaje tentokrát nehraje vůbec špatně a jeho ztřeštěné pojetí Flashe tu funguje daleko lépe, než tomu bylo v Lize spravedlnosti. ()

Ryko_557

Flash byl zajímavým článkem do dceu. Dle mého to byl jeden z těch lepších dceu filmů. Krásně příběh seděl tak jak má, taky slušná komedie, ale jen občas pokulhávaly cgi, ale daly se. Tomuto filmu dávám slušných 8.5/10. ()

instageek_cz

Možná jste stejně jako já četli, že je nový Flash další tuctovou DC záležitostí ve stylu Shazam 2, čili ošklivou navenek a prázdnou uvnitř. Že je tu Michael Keaton pouhou hláškující figurkou a Supergirl se ve filmu sotva mihne. Bože, to zas byly kecy... anebo jsem viděl jinou verzi, která se shodou šílených náhod dostala do plzeňského kina:)) Pro mě je Flash jednou z nejzábavnějších, nejosobitějších a nejlepších komiksáren. Jistě, pokud nesnášíte Ezru Millera, tak tohle nevydýcháte. Na scéně je nonstop. Mně se coby Flash líbil od začátku, takže tenhle problém jsem neřešil. Michael Keaton je boží. Způsob jeho nástupu vás zaskočí, ale jakmile navleče kostým, tak mu to všechno pořád věříte. Hned bych si s ním dal celovečerák a proklínám nového šéfa DC Jamese Gunna, který nás připravil o větší porci jeho umění. Slavný Burtonův Batman zde má plnohodnotnou roli (tak jako v dalším Flashově vývoji), není tu jen na efekt. Moc se mi líbila Supergirl Sasha Calle. Byla skvělá v akci stejně jako mimo ni, a tak jako v případě Keatona mě mrzí, že už ji víckrát nespatříme. No a chválím rovněž Millera, který dokazuje, že je pan herec a v dvojroli Flashů nemá chybu. Docela často jsem se i zasmál. Ale co mě nejvíc překvapilo, byly nefalšované emoce, které jsem u žádné komiksárny nepocítil, ani nepamatuju. Flash čelí obrovsky těžké volbě, což je síla pohánějící celý film. A protože je ústřední motiv tak jasný, jednoduchý a bolestivý, dává vše ostatní, co se děje, smysl. Tady skutečně o něco jde, něco nesmírně důležitého. A režisér Andy Muschietti zvládl ten nejzásadnější moment podat tak, že mi to vhánělo slzy do očí (ale ubránil jsem se!:)) ). Abych to shrnul – Flash má parádní akční start s „Batffleckem“, pak úroveň poklesne, ale od nástupu Keatona se zase nakopne do netušených výšin. Pokud jste dlouholetí fanoušci DC, určitě vyrazte do kina. Hodnocení: 9/10. PS: Ještě bych dodal, že digitální mimina, pes apod. se mi nelíbili, s tím se mělo šetřit. Naopak u jiných postav ale jejich přivedení k životu vypadalo skvěle. Celkově tu fandy DC čeká několik úžasných cameí, byť to (před)poslední mi moc nedávalo smysl:)) Asi fórek ve stylu fuck it, stejně jde celý tohle universum do háje:)) ()

kubas369

9/10. Hodně nečekaná bomba, jsem nadšen. Po Man of steel našlo DC konečně kus pořádné komiksové epiky, která stojí za ty prachy. Po tomhle se může jít Dr. Strange bodnout, protože tohle je teprve šílenství mnohovesmíru. Jasně, je to blbý jak Flashův zhulenej kámoš ale je to kurevsky zábavný a kurevsky svý. Konečně mě Ezra nesere, protože sere sám sebe. Je jen škoda, že to místama vypadá až neuvěřitelně odflákle ale i to nedokáže tlumit moje nadšení. ()

hrumsrt

Dozvuky DC, kterým vládnuli Zack Snyder a jemu podobní, kteří se po takovou dobu snažili vyrovnat svému konkurentovi, to již před nějakou dobou vzdali a svůj nepořádek po nich bude uklízet James Gunn, tedy muž zodpovědný za srdcovou sérii Strážců Galaxie u největšího konkurenta DC. A už bylo na čase... Když při zhodnocení dosavadních filmových pokusů s hrdiny z Detective Comics není moc na co vzpomínat (kromě Jokera, který si ale jede separátně svoje). A přitom třeba já považuji ten svět a jeho postavy za daleko atraktivnější a velkolepější než, co si tahá Marvel.. Tak snad to jednou klapne!.. Flash už tu měl být dávno, postav se nám představil krátkou scénou v kontroverzním Batman v. Superman, ale naplno se projevil až v týmovce Justice League, která byla otvírákem pro řadu dalších postav.. A upřímně, Ezra Miller jako Flash mi prakticky okamžitě sedl. Vnímám, že jde o kontroverzní postavu herecké branže, se kterou moc nikdo nechce pracovat, ale jeho postava v Charlieho malých tajemstvích z něj navždy dělá daleko osobnější figurku, kterou milerád vezmu ještě několikrát na milost.. A v případě tohohle filmového Flashe, kterého se ujímá extrémně talentovaný režisér stojící především za sérií It, musím konstatovat, že jde o jedno z největších filmových překvapení tohohle roku... Ano, má to mizerné efekty, které působí jako dělané přes noc, ale jinak toho není moc co vytknout.. I když bych možná chtěl ten film odsoudit, tak já prakticky nemám za co.. Dostal jsem něco, co jsem od tohohle vesmíru, se kterým se šmrdlal Snyder už ani nedoufal.. Neskutečně odvážná jízda, která se všemožnými odkazy na filmovou kulturu, představuje osobní příběh, který se utrhne ze řetězu takovým způsobem, že je to jeden z nejzapamatovatelnějších komiksových zážitků vůbec.. Originální pojetí originu vedle pokusu o nějakou dekonstrukci tradičního superhrdinského bijáku. Miluji filmy o cestování časem a v případě, že jdou hrdinové namísto zabití Hitlera řešit sobecky svoje věci, aby se cítili lépe, hrozně rád si to s nimi sjedu.. Současně jde vidět, jak moc byl tenhle příběh nachystaný už někdy dávno, když vidíte jak si tady hrají s "mnohovesmírem", se kterým blázní Marvel. A co víc, tady tvůrci dokázali přijít s tolika nápady, které všechno dělají lépe. Hravý film, který dokáže ukočírovat Ezru Millera, se kterým se údajně lidi báli na place pracovat, navíc v dvojité podobě.. Má to spoustu chyb, které se týkají především nedopečeného vizuálu a úplně ustřeleného digitálního finále, ale navíc to vůbec nepůsobí jako něco jen tak spotřebně vytaženého ze šuplíku. A že bych něco takového u takhle odkládaného projektu čekal.. Někdo si bude ujíždět na do očí bijícím fan servisu, další na nostalgii a pro jiného to bude moc. Tohle není nejlepší film na světě, ale prodává svoji komiksovost plnými doušky, dokáže referenčním humorem přivést k životu starší anebo přímo zrušené projekty značky. Jenže současně si nese jasnou vizi, kterou pokud neutopí divákovi v přehršel nevkusu, zamíří přímo do srdíčka, kde já musím celkem dojatě uznat, že to mělo smysl.. Měl bych jít o úroveň níže, efekty jsou tu docela hnusný, ale pokud vám nejde o obal, anebo dokonce trpíte představou, že to všechno mělo v tomhle případě nějaký tvůrčí smysl, jste po tom všem tam, kde já.. /viděno v kině/ 85% () (menej) (viac)

ratpile

Meh. Ne, že bych se u filmu vyloženě nudil. Zrod hrdiny byl pojat vtipně a na poměry žánru originálně, ale co naplat - další sériovka v DC lunaparku. CGI bordel level milion přítomen. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start