Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

dzej dzej

Každý kdo trochu poznal anglický venkov ví že je to peklo na zemi… Nadprůměrná komedie s několika výtečnými a mnoha dobrými vtípky, bohatým hereckým obsazením, skvělou scénou závěrečné přestřelky, velkou mírou anglické „nestandardnosti“ a občasnými hluchými místy. Svérázná britská odpověď na policejní komedie, akční filmy a laskavé domácí dokumenty BBC. ()

Frajer42

Nic moc. Spíš nic než moc. Hlavní hrdina mi hrozně někoho připomínal. Naštěstí s POMOvým zlepšovákem stačilo tohoto herce pouze rozkliknout a bez většího pátrání mě praštilo do očí, že už jsem ho měl možnost asi 10x vidět. Film je ovšem docela velká blbost. Tak trošku o ničem. Velkou část stopáže jsem se silně nudil. Vtip se někam bohužel vytratil. Ani si nepamatuji, že bych se alespoň 1x zasmál. Odpadově to nevidím, ale není to od něj úplně daleko. 1* ()

Kothy

Soumrak mrtvých se mi líbil víc. Ale i tak dvojka Simon Pegg a Nick Frost vždycky funguje. Ctižádostivý policajt naruší zaběhlé tradice v malém poklidném anglickém městečku. Všimli jste si tam vůbec Martina Freemana? "Tys neviděl Mizerové 2?" :D ()

boshke

Akorát snad se stopáží se to přehnalo a sem tam se vyskytla hlušší místa, jinak to bylo perfektní. Potěšil bezvadný britský humor, více či méně epizodní roličky mých oblíbených herců (Freeman, Nighy, Bailey, Eldon) a skvělé finále... 90% ()

teutates

Nejak ma to nevzalo,nejide o žiadný akčný zázrak z dielne USA!Pár vtipných hlášok na čele s anglickým humorom,trochu krvi a príbeh-dosť trápny(spiknutie celej dediny proti všetkým,ktorý sa postavia tzv.PORIADKU)!Začiatok a koniec je slušný,ale jadro celého filmu tvori zmes"kecov",ktoré ste už určite videli v iných filmoch!Snaží sa to niečo kopírovať a parodovať,ale nevyšlo to!Viacej som sa zasmial pri komentároch,keď sa tu porovnáva Michael Bay a Edgar Wright..! ()

swamp

Edgar Wright a Simon Pegg sakra umí!! Nehledě na pitomý český distribuční název, Hot fuzz jsou šílená jízda od začátku až do konce. ;) ()

Campbell

Mega super film. Britové opět nezklamaly. Simon pegg s Nickem Frostem předvedli snad nejlepší duo co jsem měl zatím možnost vidět. Plno vtípků, plno odkazů na jiné filmy. A především skvělá akce to tvoří tenhle film. A vše tu sedí naprosto dokonale 5*. ()

predators

Tak jako komedie mi to určitě nepřišlo. Spíše jde o krimi-akční druhou polovinu filmu. Celé je to tak stupidní, že jsem se skoro po celou dobu nudil. Také příběh hodnotím jako slabší a závěrečná krvavá jatka mi přišly trochu ubohé. Na druhou stranu musím říct, že se mi líbil výkon Simon Peggea, zarputilého policistu stvárnil výborně, takže snad jen jemu plus. Na to, jak je film vychvalován, jsem teda čekal víc. 35% ()

nascendi

Ani Bear Grylls nevynaloží toľko energie na prežitie v nehostinnom prostredí, ako som musel vynaložiť ja, aby som, bez ujmy na duševnom zdraví, dopozeral dvojhodinovú "akčnú a mysterióznu krimikomédiu". Pretože som sa opätovne ocitol v spoločnosti inak vnímajúcich komentátorov, zdržím sa pre pokoj v rodine zdôvodňovania svojho hodnotenia. Som rád, že si aj tento film našiel svojich spokojných až nadšených divákov, ale ani náhodou sa nehodlám obviňovať z nechápania paródie, anglického humoru, policajtov a vlastne takmer všetkého. ()

Slartibarkfast

Výborná, zábavná a neskutečně akční britská komedie. Velmi osobitý představitel hlavní role skvěle zahrál a i ostatní herci nebyli pozadu. Parádní efekty mne též ohromily a člověk se od tohohle filmu nemohl odtrhnout ani na vteřinu. Finále už bylo pravda trochu přehnané a snad i proto nedávám plné hodnocení, ale věru, je to jen o fous. Výborná komedie, u které se určitě pobavíte. 85% ()

Slarque

Nejlepší akční komedie posledních let! Absurdně přehnané přestřelky, neuvěřitelně vypadající spiknutí, videoklipově kulometný střih, neodolatelný humor, soustavný nadhled... Prostě si střílejí z (nejen) hollywoodských klasik takovým stylem, až jsou zajímavější než předlohy. A to nemluvím o spoustě vychytávek, z nichž jsem si toho ještě hodně nevšimnul. To přijde příště. ()

Tomco

podarilo sa mi pristupit na hru, ktoru si tvorcovia zaumienili ukazat. potesil hlavne ultra rychly strih, skvela kamera, dobry zvuk a paradny simon pegg.. dobre pojata vecicka, ktora paroduje samu seba. good ()

Willy Kufalt

Ač jsem otevřený různorodým formám a filmovým zážitkům, existuje pár trendů novodobé tvorby, s nimiž často bojuji: rozklepaná kamera, zpomalovací efekty (které se tu ale naštěstí objevily minimálně a jsou překvapivě vtipně využité, takže OK) a brutálně rychlý sled střihů... a těmi brutálními střihy z vteřiny na vteřinu ze záběru na záběr, i celých delších sekvencí s takto zběsilým podáním se to tu hemžilo. V 9. minutě během pěkné scény, kdy se Simon Pegg vtipně vloudí do hotelu s květináčem k staré recepční, jsem se domníval, že zmíněný styl byl jen záležitostí delšího prologu, abych brzy pochopil, že mě až na chvilková zklidnění naopak čeká po celý film! Asi jsem měl dřív předvídat, co mě v doporučeném filmu s přílišnou rychlostí i v názvu může čekat, z některých akčních scén kombinujících rozklepanou kameru se zběsilými střihy se mi místy nedělalo dobře. A přesto celý zážitek po skončení hodnotím pozitivněji, než jsem čekal, protože těch dějových střípků a hereckých výkonů, které mě v tom defilé neustálých střihů i bavily, nebylo zrovna málo a to navzdory tomu, že mi pár vtipů či otravný projev šéfa (Jim Broadbent) nesedly. Druhá polovina mě pak od divokého střetu mladého poldy se záhadným vrahem dostávala napětím, absurdním vývojem děje, mysteriózním odhalením na zámku, ve více scénách až horrorovou atmosférou... Ke konci jsem za divoké půlnoci už jen zíral, nakolik tvůrci již tak brutální styl dokážou v závěrečné sérii akčních scén ještě teprve gradovat. Svým způsobem TO BYLO NĚCO!, celé to parodicky zpracované podobenství střetu mladého muže zákona s kompletně prohnilou vesnickou komunitou, tajně provádějící čistky podobné totalitnímu režimu, takže se mi nakonec dost líbilo. Byť vzhledem k formě si nedokážu představit, že bych si tuto komedii pustil znovu a dlouho jsme se ní prokousával dost btížně na to, abych hodnotil výš. [70%] ()

Bachy

Přiznám se, že je to pro mne šok. Shaun of the dead mi připadal poměrně dost nedotažený a trailery na Hot Fuzz šli také úplně mimo mě. Prvních dvacet minut jsem si říkal, že předpoklady byly správné. Opět je to fajn snímek, ale jako komedie by to také mohlo být vtipné. Jenže Hot Fuzz gradují a gradují skvěle. Vážně jsou každou minutou a každou scénou lepší. Zkusím to do týdne znovu a třeba přihodím i poslední hvězdu. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)