Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Brumlak

A smál jsem se, od prvních sekund. Co na to více říct. Skvělá komedie, ale nic prvoplánového, blitkoidního či fekálního. Zkrátka britský humor je stále na špici a tento film to jen potvrdil. Bavil jsem se královsky. Závěrečná bitva předčila mé očekávání. ()

kubas369

Výborná záležitost pro mě osobně jedna z nejlepších komedii vůbec. Ale jen díky tomu neodolatelnému britskému smyslu pro humor a nadsázku. ()

minima

Paráda! Pravděpodobně moje nadšení trochu po pár dnech opadne, ale těch 5* si to na pár dní zaslouží (kdo ví...). Druhý díl trilogie se mi stravuje mnohem lépe než zombie, pro mě je mnohem zábavnější a vůbec napínavější i zajímavější přiběhově. Od teď si objednávám jen cornetto. (9/10 ihned po zhlédnutí) ()

eFOXsize

Nesedl mi tak úplně ten humor. A námět k tomu. Neumím to vysvětlit, ale nebavilo mě to. Ačkoliv musím objektivně uznat, že Simon Pegg tu byl skvělý, skoro mě rozesmál nahlas, což je co říct. Ale pro mě to ani on nezachánil (a to byl snímek převážně o něm). Škoda, suchý humor je fajn. ()

anyonecek

Takhle nějak má vypadat skvělá vtipná komedie, která si na nic nehraje a vtipy nejsou stupidní. Delší dobu už jsem sledoval Simona Pegga a jeho herecký talent se mi velice zamlouval, ale co předvedl tady to je prostě pecka! Tenhle film má úplně vše, vše je tu dopilováno do dokonalosti a možná až na ten zbytečně prodlouženej závěr nemám vůbec nic co bych mohl vytknout. Kam se americké komedie hrabou na ty anglické, to je hodně slabý odvar. Suveréně jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. ()

Pitryx odpad!

Asi tomuhle druhu "humoru" nerozumím. No, poprvé jsem to vzdal po půlhodině. Stále nic a nic se nedělo. Napodruhé jsem se tedy rozhodl na přání jednoho známého (a kvůli obsahu) vydržet až do konce. A nemohl jsem se ho dočkat. Pokud je náznak akce ( první vraždy) je ve filmu rychlostřih. Takže nemáte nic z toho ani z toho. Střih ve filmu je vůbec nešťastná záležitost. Celkově film podle mého slabší náznak komedie může být, ale nic jiného. Já se tedy nesmál, ani nebavil, ale zato jsem se nudil a to pořádně. Za jedno či dvě gore nemohu přidat k plusovému hodnocení ani prd. Hihihi, kdyby to bylo kratší, možná bych nějaké plus přidal, ale za to trápení... 11038/11549 ()

MartinTerran

Netradiční kriminálka v netradičním městě. Film má na můj vkus pomalý rozjezd, takže jsem se ze začátku nudil, ale jak se to rozjede tak už je to fajn a nářezový akční konec ala Mizerové celkem vynahrazuje nudný úvod. Netradiční záběry a střihy jak už jsem u Edgara zvyklí mě zase uchvátili. Za mě lehký nadprůměr. Hodnocení: 58/100. ()

Stejšn

Kvůli opět hroznému českému distribučnímu jménu jsem se tomuhle filmu dlouho vyhýbal, ale udělal jsem chybu. Je to stejně zábavné a krvavé jako Shaun of dead a fakt se mi to líbí. ()

Ostra

Tak takhle, čekal jsem parodii, ale tohle ne. Absurdita natolik přitažená za vlasy, až to dosahuje mezí přehnanosti. Daleko za touto hranicí se bohužel nachází celé závěrečné rozuzlení, kde to tvůrci trochu přehnali. Do té doby skvělá zábava. ()

Brano

Paródia na krimi s policajného prostredia na britský spôsob. Nebolo to zlé, no podľa pozitívnych hodnotení som očakával trochu viac. Niekoľkokrát som sa dobre pobavil a začiatok bol aj dosť vydarený. Lenže záverečná polhodina bola strašne prehnaná. Zbytočné dlhá prestrelka s dôchodcami, bez akéhokoľvek nápadu. Takisto celková dĺžka mohla byť kratšia, pretože už to začínalo zaváňať nudou. Príbehovo to nebolo nič náročné, no hlavne, že to bolo pozerateľné. Z kladov by som vyzdvihol najmä herecké obsadenie. Určite ide o vydarenejší film Wrighta, akým bol Súmrak mŕtvych. Moje hodnotenie je medzi 3/4*, ale prikloním sa tentokrát k lepšiemu. ()

G3orgig

S těžkým srdcem hodnotím za 4*, ale upřímně především proto, že nedávno zhlédnutému Kingsmanovi jsem dal hvězdičky 3 a tahle záležitost je zkrátka zábavnější. Proč s těžkým srdcem? Protože po excelentím a vtipném začátku a obecně velmi povedené celé 1. půli následuje mnohem méně vtipnější a především utahaná půle 2. Posledních 20 minut klidně mohlo být vystřiženo. Jak se říká - spánek je jedním z nejlepších nápověd pro posouzení kvality filmu a u tohoto jsem ke konci bohužel párkrát usnul. Ještě dodám, že jako u většiny čistě anglických komedií i zde platí nutnost vidět film v originálním znění a mít pokročilejší angličtinu, neboť právě na jazyku je založena spousta nepřeložitelných fórků. ()

kubilov

Celkem bez debat nejlepší Wrightův film.. a je celkem jedno, jestli Edgara anebo Joea. Hot Fuzz má totiž jako správně střelená komedie z policejního prostředí absolutně všechno. Spousta bizarních vtipů z toho nejlepšího britského humoru, absolutně nesmyslné a groteskně přehnané situace, které musí vykouzlit úsměv na tváři i tomu největšímu sucharovi. Navíc se Wright opět podobně jako u Soumraku mrtvých vyžívá v nápaditém střihu a v práci s kamerou, což je nejúžasněji vidět při "godzillím" souboji v miniaturách vesničky Sandford. Plus. Nezvykle vážný Simon Pegg, kterému to ale opravdu moc jde, Nick Frost v další roli tupého a dobrosrdečného hňupa, Jim Broadbent jako ďábelsky nevinný přednosta policejní stanice, výtečný a k nepoznání úlisný ex-Bond Timothy Dalton a k tomu camea nadřížených Billa Nightyho, Martina Freemana a Stevea Coogana + Cate Blanchett a Peter Jackson. V žánru absurdní komedie prakticky kvalitativně dotýkající se Monty Pythonů. ()

knihovna

Tohle je moje krevní skupina, válel jsem se u toho smíchy. Ovšem chápu, že to tak každý nemá. Za mě jedna z nejlepších parodií. ()

JosefTomas

Skvělý scénář, vtipné scény, perfektní závěr, tady jde všechno. Tento film je v celku originální, vtipný a nádherně zpracovaný. Střih je tak dobrý, že bez něj by to ubralo filmu kvalitu. Edgar Wright je skvělý režisér, od kterého si rád ještě někdy něco pustím. Navíc to finále prostě nemá chybu. ()

mrclTV

Škoda, že je to tak priemerné, aj sa občas schuti zasmejete aj občas porozmýšľate o živote a občas ani jedno ani druhé. Trebalo by to zhustiť. Bohužiaľ aj hlavnú vtipnú pointu budete tušiť od prvej minúty. Navyše, v závere to netypicky (pre anglický humor) poriadne prestrelí poriadna prestrelka, to ma neoslovilo. Tiež sa mi nepáčila dvojica detektívkov Andrew a Andrew a ich nevtipných vtipov. Našťastie, anglickí herci sú zárukou kvalitnej zábavy tak či tak. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)