V Morskom svete na Floride sa práve pripravuje slávnostné otvorenie nového „Podmorského kráľovstva“, kde pracujú Michael (Dennis Quaid) a Sean (John Putch), synovia amitského policajného šéfa Martina Brodyho. Sieť priehľadných tunelov sa rozprestiera v celej lagúne a ponúka návštevníkom možnosť vidieť exotický podmorský svet na vlastné oči. Okrem toho je pripravená skvelá šou na vodných lyžiach a množstvo ďalších prekvapení. Je tu však ešte jedno prekvapenie, Nepozvaný hosť - malý žralok... Zamestnanci chcú mláďa vychovávať pod svojím dohľadom. Takmer súčasne sa však nájde telo muža, ktoré prezrádza, že cez porušenú morskú bránu, ktorá oddeľuje šíre more od morského parku, prenikol ďalší, oveľa väčší biely žralok. Od tohto okamžiku ide o život všetkých návštevníkov... (TV Markíza)

Theraphosa

Tohle už bylo čisté a nefalšované "vaření z vody".Nápad a původní myšlenka měla možnost se uchytit pouze v prvním díle.A taky režie že... ()

Perry-

Tak to bylo děsné. Triky děs běs, děj taky. A co tam dělá proboha to 3D? Žádný žralok na mě z TV nevyplaval. Co se týká děje: jako komedie by to možná místy šlo, jinak nedoporučuji ke shlédnutí. ()

Paity

Jednička byla klasika, ale co dělat, když zvláštní efekty na to nestačí. A to je právě případ trojky, která kromě tesáků žraloka a nesmyslnými záběry netrousí nic nového. ()

farfalla

Třetí film ze série ´Čelisti´ by nebyl až tak špatný, ale některé scény jsou vysloveně trapné. Příběh se přesouvá z moře do zábávného vodního parku SeaWorld. A vypadá to, že se réžie ujal spřátelený Disneyland. Mike Brody (Dennis Quaid) a Dr. Kathryn Morgan (Bess Armstrong) se musí rozhodnout mezi láskou a prací a přes problém se žralokem najdou to správné řešení. Také mladší bratr Sean (John Putch) si najde přítelkyni. SeaWorld je perfektní místo pro zábavu, které se má oteřít pro veřejnost, přípravy vrcholí. Nacvičují se pyramidy na vodních lyžích. Dobří přežijí a chvástalové a zloději jsou potrestáni samotným žralokem. ['Jaws' (1975), 'Jaws' (1978), 'Jaws: The Revenge' (1987)] ()

venom14 odpad!

U těchto filmů se vždy nasměju,ty herecké výkony,efekty,figurýna žraloka a hlavně 3D zničení žraloka je nezapomenutelné! ()

Prochy38 odpad!

Jak to napsat slušně? Debilita tvůrců i postav evidnetně nezná hranic. Aneb, jak se co nejvíce přiživit na kultu Česlití z roku 1975. Strašně hloupý příběh, strašně blbé postavy, trapný žralok. Kouska logiky nenajdete vůbec nikde! Nesympatické postavy a profesionálové, kteří ze se sebe vyvrhují "odborné" plky, jeden za druhým, to bylo hrozné. Fajn, klasické B-čko. Prostě hloupý film. Ale co mě fakt uráží, byly ty speciální efekty! To vážně někdo myslel vážně, aniž by si chtěl z diváků střílet? To byla katastrofa. Je mi jasné, že roku 1983 to nemohlo být o moc lepší, ale už jsem viděl práci z podobných let na úplně jiné úrovni. A tohle byla katastrofa! Ať se na mě nikdo nezlobí, ale to byla opravdu těžká ubohost. A ten závěrečný útok žraloka?? Jak prorazil to sklo?? To snad nikdo nemyslele vážně! Jendak vizuálním provedením jde o jeden z nejhorších záběrů, co znám, a dvak to vůbec nedává smysl! Proč by to ten žralok sakra dělal??? Ubohost! ()

Paldiny

Veľká škoda! Čeľuste s poradovým číslom tri mali našliapnuté na najvyšší a najkrvavejší bodycount. Dej sa odohráva vo vodnom parku, kde sa to len hemží aquabelami, vodnými lyžiarmi a hordami návštevníkov pohybujúcimi sa v lukratívnych akváriových priestoroch. Ale kdeže, ono to musí byť mainstream a dovolené je zožrať maximálne piatich ľudí. Okrem toho žraločí konzument tu predstavuje jedno gigantické nemehlo s dvomi motorickými schopnosťami otvoriť tlamu a vyšpúliť zuby. Perličkou zostáva ten najšialenejší trojrozmerný efekt. ()

spiritus odpad!

Příšerné po všech stránkách. Stupidní herecké výkony, střídá ještě stupidnější příběh.Ztvárnění žraloka je naprosto amatérské.Nechápu jak je možná, že ač se jedná o podstatně novější film než čelisti, tak technické provedení je o deset let zpět před jedničkou. Prostě odpad první třídy 14% ()

Eldoth odpad!

Velmi slabé, je to téměř zločin, natočit takový " shit ", aby kazil renomé grandiozní jedničky a ještě hodně slušné dvojky. IMHO nejslabší díl ...snad i čtyřka je koukatelnější. ()

Mekgrůdr odpad!

Čelisti III smrdí jako mrtvola vytažená z moře...tvůrci asi trpěli mořskou nemocí nebo zatměním mozku...každopádně posbírali ten nejhrůzostrašnější odpad po mořském dně...jediný lék na rozzlobenost po shlédnutí je pustit si první díl! ()

Vronsky

Prudký pád kvality směrem k třetím Čelistím definitivně zlomil vaz žraločím dobrodružstvím. Zatímco první pokračování Spielbergova veleúspěšného snímku nabídlo lehce nadprůměrnou podívanou, pokračování druhé se válí na samém dnu kvalitativního moře, potopené pod tvrdou palbou kritiky. Sympatické postavy, děsivá atmosféra, nervydrásající hudební doprovod, šikovná kamera a bezchybná režie, to vše funguje v Jaws 3-D asi jako model žraloka při natáčení prvního dílu. Ale i v porovnání s prostředním článkem trilogie vychází hodnocený film nepříjemně hladce poražen, a tak jediným výrazným kladem tohoto díla je fakt, že se díky němu nedočkáme další porce nastavované kaše. ()

rsimonyi

Trojka Čelistí mě velmi zklamala. Viděl jsem nesestříhanou dvouhodinovou verzi, ale stejně nestála za nic. Vůbec nejhorší jsou triky a plastový žralok na závěr, prostě hrůza. Škoda, tohle se fakt nepovedlo. ()

toi-toi

Veľmi kruté hodnotenie na čsfd. Okrem mizerných efektov je jedinou slabosťou filmu jeho názov. Keby nešlo o pokračovateľa série, verím že film by mal lepšie hodnotenie. Nie je to zlé, tobôž nie odpad. Blbostička na televízne popoludnie. ()