V Morskom svete na Floride sa práve pripravuje slávnostné otvorenie nového „Podmorského kráľovstva“, kde pracujú Michael (Dennis Quaid) a Sean (John Putch), synovia amitského policajného šéfa Martina Brodyho. Sieť priehľadných tunelov sa rozprestiera v celej lagúne a ponúka návštevníkom možnosť vidieť exotický podmorský svet na vlastné oči. Okrem toho je pripravená skvelá šou na vodných lyžiach a množstvo ďalších prekvapení. Je tu však ešte jedno prekvapenie, Nepozvaný hosť - malý žralok... Zamestnanci chcú mláďa vychovávať pod svojím dohľadom. Takmer súčasne sa však nájde telo muža, ktoré prezrádza, že cez porušenú morskú bránu, ktorá oddeľuje šíre more od morského parku, prenikol ďalší, oveľa väčší biely žralok. Od tohto okamžiku ide o život všetkých návštevníkov... (TV Markíza)

Method76 odpad!

Škoda, že někomu dali po Stevenovi další možnost natočit film se stejným názvem ale myslím si, že napodobit čelisti se asi nepodaří s polystyrénovým žralokem :D moc se musím smát........ jasnej odpad !! ()

VERU.throw

Některé filmy/nefilmy jsou naprosto zbytečné, i když s geniálními Čelistmi nemá naprosto žádné srovnání, mě rozčiluje už jen ten společný název. Zbytečné, ostudné, hrozné. ()

yarca

"zbožňuju" konce amerických filmů ;-) !!! - vychcípá třebas polovina lidstva (v některých případech i většina lidstva), ale hlavně, že přežil pes/kočka/králík/delfín/jiné zviřátko !!! a celkový dojem z filmu - ouou!!!! to je bída :-/... prostě dojme krávu, dokud má mlíko - ergo kladívko - využijme žraloka, když už ho máme... on na to třá nějakej blbec do kina přijde :D ()

Faji

Levné, naivní, nezáživné, "3-D", žralok odporný...zbytečné pokračování, které velkolepý titul ČELISTI zatáhlo do sr*ček. ()

Buily09 odpad!

Příšerné! Opravdu, zlatý první díl. Film je nelogický,hloupý a navíc v některých scénách se budete možná i smát, protože některé scény s efekty jsou opravdový děs. Příběh je nemastný, neslaný a navíc vám dává najevo, že je něco špatně. Herci nezaujmou a žralok je jak nějaký superman a působí hrozně moc inteligentně, až tak moc, že to kazí celý film. Děs. ()

Scott67 odpad!

Musel bych být velmi vulgární, abych tuto šmýru hodnotil objektivně. Je to takový odpad, že by ho snad ani na skládce nevzali !!! Jak se asi cítili herci, když to hotové "veledílo" viděli? Je mi trapně za ně !!!!! ()

Raichu.Cz odpad!

po přečtení JAWS 3-D jsem se tomu hned vysmál a řekl že to bude opravdu nějaká pí*****a. 3D Grafika děs a hrůza, herecký výkon no no no dá se, smrti trošku přehnané ( třeba jak žralok žere potápěče vevnitř čelist), hudba nepasuje. Jestli máte v plánu se na ten film podívat, tak vám dám radu nedívejte se na to!!! za mě 2% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je to ryba. Nic víc!" Třetí pokračování Čelisti se moc nepovedlo. Je to strašně umělé, strašně neumětelské. V porovnání s prvním i druhým dílem je tohle ubohost. Na to, o kolik let je to novější, tu mohly být lepší triky, ale to, co tu předvedli, je výsměch. Plus nové obsazení a přenesení děje z pláže do aquaparku taky špatná volba. - 20%. ()

drkaldj

Digitální hlava ryby a lidská ruka téměř na začátku, to není krok správným směrem, v tomhle není nad praktické efekty. Najde se několik chyb (urychlený scénář, šeptání na člověka hluboko pod vodou,..). Celkově jsou zde špatné efekty a to táhne film dost dolů. Ale oproti druhému dílu mi i přesto film rychleji utekl (bez ohledu na minutáž). Kvalit prvního dílu se to ani nedotklo. Oproti druhému jsou sice horší efekty, ale jinak mě tento díl zaujal více, proto bych je ohodnotil téměř stejně. ()