V Morskom svete na Floride sa práve pripravuje slávnostné otvorenie nového „Podmorského kráľovstva“, kde pracujú Michael (Dennis Quaid) a Sean (John Putch), synovia amitského policajného šéfa Martina Brodyho. Sieť priehľadných tunelov sa rozprestiera v celej lagúne a ponúka návštevníkom možnosť vidieť exotický podmorský svet na vlastné oči. Okrem toho je pripravená skvelá šou na vodných lyžiach a množstvo ďalších prekvapení. Je tu však ešte jedno prekvapenie, Nepozvaný hosť - malý žralok... Zamestnanci chcú mláďa vychovávať pod svojím dohľadom. Takmer súčasne sa však nájde telo muža, ktoré prezrádza, že cez porušenú morskú bránu, ktorá oddeľuje šíre more od morského parku, prenikol ďalší, oveľa väčší biely žralok. Od tohto okamžiku ide o život všetkých návštevníkov... (TV Markíza)

ed_wood odpad!

Takéto pokazenie dosť podarenej série si Čeľuste určite nezaslúžili. Blbý dej a dokonca ešte slabšie efekty ako v predchádzajúcich dvoch dieloch. Roy Scheider odišiel, ale prišli Dennis Quaid a Louis Gossett Jr., ktorí film vôbec nezachránili. Na slabučkosti filmu sa dosť veľkou mierou podieľal aj neznámy režisér Joe Alves. ()

LION-MR.T

Bohužel lidi,mě se trojka líbí víc než oscarová jednička. No a co,že ten žralok je malovanej a ukáže se v poslední chvíli,nevadí. 80.léta měla pro mě nepřekonatelnou atmosféru. Hodně barevné,hodně nápadité,naprosto skvělé. Ale není tam podepsanej Spilberg,tak to nepřekousnete. No tak sorry. ()

Spinosaurus odpad!

Ačkoliv se název zdá velmi zajímaví,tento film zkrátka neměl být nikdy natočen.Herci trapní. Žralok trapný(a velký),konec naprosto nesmyslný. CHtěl jsem dát jednu hvězdičku za delfíny,ale když jsem si vzpomněl na toho nakresleného žraloka,který prorazí sklo nemohl jsem jinak. A to se to jmenuje 3-D. Strašné. ()

AGAMENON

Rybička ráda hamání. Hamání nerado rybišku. Hamaní zabít rybišce mazlíčka. Rybiška se na sere na hamání. Rybiška sežrat hodně hamání. Hamání vyhodit rybišku glanátem. Bum ()

Němi

Na několika místech dobře natočené B-éčko, které doplatilo na svou atrakci 3D. Těch několik scén je tak okatých a blbých, že utopí i sympatického Quaida a pár napínavých útoků (plných nesmyslů, samozřejmě). Ale dokázal jsem se nad ně povznést a dělal, že je nevidím, stejně jako jedno z nejdebilnějších vyvrcholení filmu vůbec, a pak ten biják na své nízké úrovni funguje. Klasický hudební motiv Williamse a v temné vodě vykukující model obřího žraloka budí respekt i napotřetí. A vůbec - ten model... Dokud ho režisér schovává do tmy, bublin, vteřinových střihů atd, rozhodně si na něj nelze stěžovat. Pro 3D scény byl ale asi použit jiný, kompletní model, nahánějící hrůzu stejně jako plastová kachnička do vany. Kdyby se nějaká chytrá hlava nerozhodla pro 3D a nechala Joe Alvese natočit film normálně, nemusel vzniknout tak strašně nevyrovnaný film. Za pár scén se totiž určitě nemusí stydět (a za pár opravdu ano). ()

Vitason

Viděl bych to asi takhle: Před natáčením se sešli producenti s Joem Alvesem a diskutovali proč byla jednička tak úspěšná. ,,Byl tam velkej žralok, takže musíme mít většího."-,,Pravda a byla tam hezká žraločí melodie, co dál?" Ale dál už pánové nic nevymysleli. Takže s prvním dílem toho tenhle paskvil moc společného opravdu nemá (Ještě bych zapomněl na název :-). Není tu atmosféra a ani snad jediný moment, u kterého by se člověk bál. Hudba (Až na žraločí znělku) je také slabá, takže ani ta nedokáže zachránit nulovou atmosféru. Herci jsou vzdor celkové špatnosti filmu celkem dobří. Dennis Quaid se snaží a Louis Gossett je správně slizký. A teď se dostávám k největšímu herci a to k samotnému žralokovi, který vypadá jako gumový balón, který se k hercům pomalu přisune a ti mu div nemusí vlézt sami do tlamy (Hned si člověk vzpomene na Belu Lugosiho zápolícího s chobotnicí). Poté se už jen ozve křup a voda se zbarví nešťastníkovou krví. A korunu tomu všemu nasazující animace rukou, nohou a všeho ostatního, které vystupují přes obraz, což bude asi 3-D efekt, když už je to 3-D v názvu, ale nějak to na mě nezabíralo, ale na druhou stranu: žralok prorážející tímto efektem sklo mě pořádně pobavil. ()

SeBig odpad!

Rozkoukal jsem to střízlivej a dokoukal totálně na hovna a stejně to nepomohlo.. co to kurva mělo bejt ty efekty na konci??? ()

korbitch22 odpad!

Dvojka byla možná totální béčko které spadlo o proti dokonalé jedničce dolu, ale trojka je naprosto nezvládnutý výblitek nezkušeného režiséra. Šílená dehonestace téhle značky a čtyřka už je úplně v prdeli. ()

heyda

Myslím, že tenhle díl už je nadbytečný a shazuje celkový dojem z tohoto počinu. Přesto objektivně to ještě na ty 2 hvězdičky vidím, ale pochybuju, že si tento díl ještě někdy pustím s tím, že se na něj budu těšit. ()

honajz

Napsal bych to samé, co Radyo. Je fajn, že ve třetím dílu se neomílá stejné schéma, a že se pokusili o jakousi inovaci, ale popravdě - celou dobu se vlastně nic neděje, nějaké napětí se moc nekoná, ale zase ta podmořská stanice je taková roztomilá. Pár nelogičností, pár vyděšených prchajících lidí, arogantní varianta starosty, a pár ne příliš dobře zvládnutých triků. Skutečně taková blbůstka na televizní nedělní odpoledne. ()

SOLOM.

Já jsem se u trojky docela zasmál. Zábavní park se otvírá, žralok velký jak sviňa se schová do úzké roury a nechá své malé mládě, aby zabíjelo lidi v parku zatím co si dává šlofíka. Umí zařadit i zpátečku a většinou mine svou oběť. Asi byl slepý. Chtěl bych se jen pozastavit u finální scény, kdy vybuchne ten granát. Při jednom záběru se žralok rozsračkuje po půlce laguny a hned v posledním záběru padá ke dnu v celku jen s krví kolem sebe, dokonce má i hlavu, která měla být rozprsklá všude kolem:)))) Asi se uměl upgradeovat, aby mohl řádit i ve čtyřce... Jako komedie mi to přišlo dobré, zábavné...jako horor totální sra... ()

eraserhead666

Jedničku si už moc nevybavuji (nikdy jsem z ní nějak zvláš neučůrával, popravdě, žraločím kouskům přicházím na chuť až poslední dobou), dvojku jsem snad ani neviděl, ale takhle trojka je... strašně zábavná. Jako komedie fakt dobrý. Záchrana před žralokem pomocí delfínů ze mně málem i vydojila slzu dojetí. Maketa žraločího kindoše v bazénku je tak umělá, že musel být celý štáb na kaši, že to nikoho netrklo. Podvodní záběry fajn, na ty mě vždycky utáhnou. Lea Thompson byla neskutečná samice (a možná ještě je, musím kouknout na nějaká současná fota, nebo filmy). Takže jako komedie je to docela slušný, jako horror, je to prostě horror. ()

Bauer

No tak tohle to bylo..něco teda!Opět mestečko Amity , opet žralok , který byl naprosto příšerně udělanej.Hodně sem se bavil u scén kdy je záběr na ukousnutou ruku a nebo když žralok na konci proraží sklo , protože to je tak děsně natočený , že snad i ja bych to natočil lépe.Jedna * je snad jen za tu celkem solidní atmosféru jinak je to nuda nuda a nuda.Dalo by se to taky okomentovat dvěmi slovy: Zákaz koukání!! ()