Policajná akadémia: Moskovská misia

• Česko Policejní akademie 7: Moskevská mise (viac)

Tentokrát sa zástupcovia policajných radov pustia do riešenia problémov na opačnom konci sveta. Boris Jeľcin má totiž problémy so šéfom ruskej mafie Konstantinom Konalim (Ron Perlman). Ten v priebehu krátkeho času zarobil miliardu dolárov predajom novej výpočtovej hry a teraz sa rozhodol ovládnuť celý svet,  počínajúc Ruskom. Jeľcinova žiadosť o pomoc je v USA vypočutá a úlohou je poverený veliteľ Lassard (George Gaynes), so svojimi neschopnými, ale stopercentne úspešnými policajtmi. Onedlho odlieta do Moskvy tím zložený z Lassarda, kapitána Harrisa (G.W. Bailey), policajtov Jonesa (Michael Winslow), Tackleberryho (David Graf), Callahanovej (Leslie Easterbrook) a kadeta Kyla Connorsa, ktorý je síce zmätkár, ale podarilo sa mu preniknúť do počítača a pripísať svoje meno do zoznamu najlepších. Chaos začne hneď na letisku v Moskve, kde je prítomný veliteľ Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylom nastúpi do pohrebného voza, odíde na pohreb nejakého komunistu a nakoniec je prijatý do rodiny pozostalých. Medzitým senilný Rakov, stále viac prepadajúci Konaliho hre, s ťažkosťami  vysvetlí Američanom, čo je ich úlohou. Connors sa zamiluje do krásnej tlmočníčky Katji a Konali nariadi svojim zabijakom, aby amerických policajtov odstránili... (TV Markíza)

Likan7 odpad!

Když už nikoho nezajímáte, snažíte se zaujmout alespoň novými tvářemi. Tady se sešla celkem slušná partička, jenže ani Ron "Hellboy" Perlman, Christopher "Saruman" Lee a ani Clarie "vyspala jsem se se Smrtí" Forlani to nezachránili. Policejní akademie měla končit pětkou a jediný moje plus je to, že už žádná další mě nečeká. ()

rublik05 odpad!

Měla to být asi zajímavá sonda a jakýsi kontrast dvou naprosto odlišných světů, bohužel se z toho vyklubal ten nejhorší díl Policejní akademie, kde nefunguje prakticky vůbec nic. Ze staré gardy zůstalo jen torzo, charisma se zcela vytratilo, a to nemluvím o nulové chemii mezi jednotlivými postavami. Změna prostředí vyšla zcela do prázdna, Moskva a Rusové jsou trestuhodně nevyužiti. Příběh je absolutně o ničem, je šíleně nudný, humoru je v něm poskrovnu, většina scén působí buď trapně, nebo se jen opakují již několikrát použité motivy. Je až k nevíře, kam to tvůrci s celou sérií dopracovali. Můžeme jen děkovat Bohu, že sedmá epizoda je (zatím) poslední. I když bych chtěl, tak nemám co hodnotit. 0/10. ()

Ashnobe

Příliš natahovaná série na můj vkus... vtipných momentů je již po skrovnu, přitom původní Policejní Akademie mi přisla naprosto výborná :). Jedna * je za mého oblíbence kapitána Harrise. ()

Rodin

Nebýt Rona Perlmana, posledního žijícího pračlověka, nebylo by ke koukání vůbec nic. Což ale u této série po odchodu Steva Guttenberga platí o všech následujících částech (a snad dokonce o některých za jeho účasti). ()

Stanix

Bezesporu nejhorší díl série, který od odpadu dělí jen fakt, že jsem se párkrát, i když nuceně, zasmál. Celá sága pro mě osobně končí třetím dílem. Od čtvrtého dílu jde jen o trapné natahování. ()

beso74

Časť, ktorá úplne pochovala veľa úspešnú sériu. Čo už, v Rusku skončil Napoleon, Hitler i naši neohrození gumkáči z akadémie, ktorým tu chýba nejaký výraznejší kadet. Christopher Lee je tu len nešťastnou náhodou a úplne znemožnený, tak isto ako Rusi, ktorí sú tu zobrazovaní so všetkými klišé, čo si o nich za posledných 50 rokov Američania pozisťovali. Navyše je tu dejová línia na úrovni snov kojencov, žarty, pri ktorých sa zasmeje len blondínka, ktorej práve došlo, čo jej to predvčerom v tom bare rozprávali a.... Škoda slov. ()

RAFT

Totální kravina,lasard totální pako,jones a pár policitů co byli od prvního dílu nic moc,už to vůbec nemá takovou tu štávu jako v prvních dílech. ()

Godhaj

,,Žádná dovolená, jen tlumočení.“ Poslední díl Policejní akademie je čisté scénáristické zlo. Jenom se to v něm hemží šílenými postavami, které jsou jak parodie na grotesku. Jen tak si lze vysvětlit přítomnost cirkusáků u policie, na stavbě, jako malíři a prostě všude. Dále dementní portýr v hotelu, přiblblý programátor nebo již zcela připitomělý Harris a jeho ruský protějšek. Nejnepochopitelnější je trojice ruských policistů, kteří ke své domluvě užívají zvuky a pískot a neustále někam lezou a skáčou jako banda opic. Jako naprostý diamant mezi vším tím hnusem se vyjímá Claire Forlani, které ale bylo pro tak špatný film škoda. Občas mě ještě potěšil Lassard, jehož dobromyslná zmatenost nebyla otravná, jako snažení ostatních postav. To jsou ale jediné dva světlejší momenty v jinak špatném filmu. ()

o.p.a.t

I tento díl je pro mě lepší než předposlední, dobrý výkon Rona Perlmana a samozřejmě klasika dvojice Gaynes & Bailey to jistí. ()

lord Ball odpad!

Tak tento díl to vyloženě završil, ukazuje se jak lze dosáhnout ze 4 hvězdičkové jedničky na odpad což je díl 7. holt když někdo neví kdy přestat tak to tam musí dopadnout. ()

helrohir odpad!

Posledný diel kedysi naozaj zábavnej série znamenal zároveň jej úplný pád na dno. Veď v podstave tu nebolo nič, čo by ma čo i len trochu pobavilo, a to je, keďže sa jedná o komédiu, neakceptovateľné. ()

anyonecek

Tohle už nemá s Policejní akademií nic společnýho, snad jenom ten název. Nechápu jak to mohlo dojít do takových rozměrů, že se natočil až 7. díl. Ty první díly, u těch se člověk upřímně zasmál a herci člověku tak nějak přirostli k srdci a zajímal je jejich příběh a navíc to mělo nějakej děj, ale tohle už je jenom chaos. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (viac)