Policajná akadémia: Moskovská misia

• Česko Policejní akademie 7: Moskevská mise (viac)

Tentokrát sa zástupcovia policajných radov pustia do riešenia problémov na opačnom konci sveta. Boris Jeľcin má totiž problémy so šéfom ruskej mafie Konstantinom Konalim (Ron Perlman). Ten v priebehu krátkeho času zarobil miliardu dolárov predajom novej výpočtovej hry a teraz sa rozhodol ovládnuť celý svet,  počínajúc Ruskom. Jeľcinova žiadosť o pomoc je v USA vypočutá a úlohou je poverený veliteľ Lassard (George Gaynes), so svojimi neschopnými, ale stopercentne úspešnými policajtmi. Onedlho odlieta do Moskvy tím zložený z Lassarda, kapitána Harrisa (G.W. Bailey), policajtov Jonesa (Michael Winslow), Tackleberryho (David Graf), Callahanovej (Leslie Easterbrook) a kadeta Kyla Connorsa, ktorý je síce zmätkár, ale podarilo sa mu preniknúť do počítača a pripísať svoje meno do zoznamu najlepších. Chaos začne hneď na letisku v Moskve, kde je prítomný veliteľ Rakov a nesympatický poručík Talinskij. Lassard omylom nastúpi do pohrebného voza, odíde na pohreb nejakého komunistu a nakoniec je prijatý do rodiny pozostalých. Medzitým senilný Rakov, stále viac prepadajúci Konaliho hre, s ťažkosťami  vysvetlí Američanom, čo je ich úlohou. Connors sa zamiluje do krásnej tlmočníčky Katji a Konali nariadi svojim zabijakom, aby amerických policajtov odstránili... (TV Markíza)

Colonist

Rozhodně nejhorší díl celé série. Tady někdo nevěděl, kdy si má říct dost. Těch málo dobrých vtipů ve filmu už bylo v předchozích dílech a ty nové, ty jsou prostě trapné. Harris v tomto filmu nemá co dělat, je to už zbytečná postava, která tu už ani nehází klacky pod nohy. Na imdb jsem si před rokem všiml, že plánují osmý díl. Dnes už tam nic takového napsaného není. Díky bohu! ()

Aleee89

Tak i další sérii filmů mám úspěšně za sebou. Nikdy to nebylo tak extra, ale první díly, no bylo to něco nového, takže se na to člověk i s chutí podíval. Pak to bylo čím dál tím horší a musím říct, že je asi dobře, že tato série konečně skončila, protože by to pak bylo dost hrozné, ty filmy. Už nevědí co by, herci postupně odpadávají, moc se nezasmějete, protože je to furt dokola. Myslím, že sedm filmů je až moc a měli skončit někde u trojky. ()

janek85

Tento díl série Policejní akademie, je podle mě úplně nejhorší z ostatních dílů. Celý děj se táhne velice pomalu, až je to nesnesitelné, výkony herců nejsou, jak bývaly v ostatních dílech, jakoby už neuměli hrát ty dotyčné role. A ještě to, že v ostatních dílech bylo lepší obsazení, než tady v tomto. Efekty jakoby zmizeli, nebyla vůbec žádná akce, hudba ta je každý díl dobrá. Celkový pohled na tento film je takový, že je fakt nejhorší, je tam sice humor, ale je ho tam málo. Veškerým dílům jsem dal 3-5* , ale tomuto 2*.40%Přístupnost:přístupný ()

lioncel

ale pár správných momentů to náhodou má .. jako vždy, úplně mimo, skvěle zahraný náčelník (George Gaynes) - v té ruské rodině! .. to už je pro mě klasika .. pozvánka, abych se znovu, už po kolikáté, alespoň chvilku díval, když už to zase v televizi opakují … ()

cariada

Naštěstí už konečně poslední díl celé téhle blaznivé serie o policajtech. No jo no ledy tály a SSSR se rozpadlo ,tak proč je nezesměšnit a sebe taky přímo v Moskvě. ()

C0r0ner

Mně to teda zas tak strašné nepřišlo. Alespoň ne tak, aby musela být sedmá Policejní akademie v černých číslech. Sice to není žádná úžasná podívaná, ale ještě pořád to není zdravotně závadné jako spousta jiných filmů. Ron Perlman se do své role hodil ze všech možných herců asi nejlépe. 50% ()

asinus odpad!

Koukal jsem na to půl hodiny a ani jednou jsem nepocítil potřebu pozdvihnout koutky, byť jen o 0,001mm. pardon že hodnotím něco, co jsem neměl nervy dokoukat. ()

MarekT odpad!

Šestému pokračování jsem ještě jednu hvězdu dal, tady už nemohu. Postrádám totiž kromě již dávno zapomenutého syna Mahoneyho i další jeho přátele, to samé platí i pro Lassarda, který tady nemá moc prostoru. Bohužel, série skončila dost tragicky. Konec měl přijít už po čtvrtém díle. ()

Juto

Strašne nevtipný prírastok do série „Policajná akadémia“, film neobsahuje nijaku zápletku a tom je veľký problém. 2/10 ()

WolfR

Tento díl Policejní akademie je naprostá katastrofa. Bezduchý, nelogický a nesmyslných děj plný tupých postav, které připomínají naše oblíbené hrdiny z původních dílů. Herecké výkony jsou katastrofa. Tento díl je blbý, hloupý a nevtipný. Nechápu, jak někdo mohl Policejní akademii tak zneuctít. Navíc prostředí Moskvy se k této sérii vůbec nehodí. Navíc z původní sestavy postav zbyli jen Harris, Lassard, Jones, Tackelberry a Callahanová, což je dost smutné a ještě k tomu ty původní postavy nejsou, co bývali. Jednu jedinou hvězdičku dávám za pořád sexy Leslie Easterbrook. 1 hvězda. ()

otík

Tento poslední sedmý výplod Policejních akademií je sice jasně nejslabší díl, ale myslím, že stále dívatelný. Pravda - nehraje tu už řada známých herců (vedle Gutenberga, který chybí už od páté série, taky Bubba Smith, což je velká ztráta), děje tu moc není a chybí jakýkoli nový nápad ve scénáři, ale stále je tu zcela dementní Lassard, výborný padouch (škoda že Ron Perlman nedostal více prostoru, protože svou roli padoucha si výtečně užívá), krásná Claire Forlani (škoda že jen do počtu) a pár scén, kterým se dá zasmát. Prostě obyčejná americká komedie, která těží ze svých populárnějších dřívějších dílů. Ale já jsme si ji docela užil. ()

Sabrewulf odpad!

Gizd, blitka, trapnost, nuda, shit, demence. Z potrhlých policajtů v Moskvě toho šlo vymáčknout docela hodně. Ale tohle je jen gizd, blitka, trapnost, nuda, shit, demence. ()

Já nic, já muzikant

Já nic, já muzikant

03.11.2006

Jonathan Davis, frontman světoznámé metalové skupiny KoЯn, si rozšiřuje obzory a v rozpětí několika měsíců potvrdil účinkování hned ve dvou filmech. V obou případech půjde o čistokrevné horory dělané… (viac)