Obyvatelé Haddonfieldu to zatím netuší, ale smrt přichází do jejich ospalého městečka. Před patnácti roky vyvraždil Michael Meyers polovinu svojí rodiny, bylo mu tehdy jen 11 let. Od té doby byl pod zámkem v psychiatrické léčebně. Nyní v podvečer Halloweenu, svátku zesnulých, přichází zpět, aby našel svou malou sestru. Dr. Loomis (Malcolm McDowell) jako jediný opravdu ví, čeho je maniak schopen a vydává se varovat městečko. Úspěšné znovuzrození jednoho z nejslavnějších hororů nově odhaluje pozadí patologicky narušené mysli a oslovuje jak nové diváky tak i fanoušky původní série. Režisér Rob Zombie obrací čas a pátrá po původu čistého zla jménem Michael Meyers. (oficiálny text distribútora)

Kassandra

Mně to přišlo spíš hodně smutný. Hodně hodně smutný... Michael byl v podstatě chudák, kdo by se divil, že mu z jeho dětství trochu hrábne. ()

johnnie78

Remake mě trochu zklamal, stará klasika se mi líbila víc (a úplně nejvíc čtyřka). Mladý Michael "Artur Štaidl" Myers nevzbuzuje soucit, ani strach, je blbý a trapný... a v dospělosti se zase mění v Terminátora, který spoutaný v medvědovi zvládne jednou rukou čtyři po zuby ozbrojené policajty... krvavé orgie jsou v pořádku, co se týče atmosféry, tak se "Zombie" snaží, ale prostě to tam nějak není, takže zase sledujeme normální teenagerskou vyvražďovačku, a to ponejvíce při šukání. Je to už trochu nuda. ()

hony23

Blíží se další Halloween, a tak nastává čas nasadit si masku, vzít nůž a vopíchat pár teenagerů. A nebo si alespoň na dané téma pustit film. Pro letošek jsem si vybral remake z roku 2007 a jedná se vskutku o nadprůměrnou podívanou, ve které mě paradoxně více bavil 11 letý Míša Meyers, než ten dospělý. ()

MartinReno

Od úplne prvého Halloweenu prvý, ktorý sa dal pozerať a konečne sa obete nechovali jak úplní kreténi. Dokonca som pocítil aj napatie. Hudba prefektná a Meyersova sila uveritelná, nakolko to bol riadny hromotĺk. Celkom sa mi páčilo aj herecké obsadenie. Koniec totál maso. Predošlé diely s výnimkou toho povodného boli totálne zbytočné kraviny. ()

veverysiak

Dala sa čakať určitá rozpoltenosť hodnotení a to sa aj potvrdilo, pre mňa je Rob jeden z majákov moderného hororu, spôsob, akým sa chopil nenapodobiteľnej klasiky mi úplne vyhovuje, tak isto mi imponuje jeho surový štýl meniaci rytmy ako thrashmetalová kapela, škoda len, že ku koncu to strácalo údernosť a nápady, takže 75%. ()

JesterKruger

Nechi být vulgární, ale komuhle se tohle líbí? Jasně, herci jsou fajn, a konec je i napínavý. Ale tohle je urychlený děj původního filmu, a já urychlené děje fakt nemám rád, prostě rychle Maryško rychle. Jenom šup šup šup, urychlit co nejrychleji děj, opravdu level co nejvíc urychlit děj, a nejen to. autoři si asi myslí, že to musí být film pouze o vraždách. A já horor ve kterém jen je samá krev fakt nechci. ()

Jason_1988

Tento film nemá chybu  MICHAEL 10/10 VRAŽDY 10/10 HLAVNÍ POSTAVY 10/10 VEDLEJŠÍ POSTAVY 9/10 ATMOSFÉRA HOROROVÁ 10/10 HUDBA 10/10 KAMERA 10/10 TENTO FILM SI NESLOUŽÍ 63% ALE 83% MOJE HODNOCENÍ 100% ()

david141474

Tohle byla ta nejhorší sračka, která kdy vznikla, alespoň u hororů. Nemám slov, jak něco tak špatného jako je Halloween z roku 2007 mohlo vůbec vzniknout. Nikdy to nepochopím, ať se děje co se děje. Tento film je jen příšerná vykradačka prvního dílu z roku 1978. Postavy které byly v původním filmu zajímavé, tak jsou v tomhle filmu úplně jiní a mimo svůj charakter a povahu. A to mě právě sere. Zajímá mě proč vůbec dělali remake, protože to nestojí za nic. Ani jedna jediná postava není sympatická, Loomis tu sice je, ale je to hrůza. Nemám slov, absolutně nejhorší Halloween pod sluncem a to má ještě jedno pokračování, ach jo. 1/10 Tohle není špatný vtip, tohle je důkaz, že by Rob Zombie neměl režírovat už žádnej film. ()

Lilith03

Z hlediska psychologie vývoje postavy Michaela je to výborně pojaté! Sice ten začátek začal pro mě dost zmateně, jak tam na sebe řvali, ale pak už to šlo skvěle. A malý Michalel byl skvělý! Je pravda, že druhá část filmu je převážně vyvražďovačka a už tam nějaká hloubka jde stranou, každopádně mně to nevadí. Pokud bych měla něco vytknout, tak nadměrné využívání krve, protože tam byli situace kdy se postavám skoro nic nestalo a najednou byli totálně od krve a celkově to prostě s krví přehnali. Ubírá to na realističnosti a to je škoda. Bylo tam jinak pár situací, které člověka mohou zmást, nebyli domyšlené a podobně... Každopádně mé výhrady jsou jen drobné, mile mě to překvapilo, takže za mě skvělý remake, Zombie ví co dělá! ()

Jardys88

Mně jako milovníku hororů bylo řečeno že je to jen pouhopouhá vyvražďovačka ale po shlédnutí jsem nabyl přesvědčení o dokonalosti toho filmu. Velmi poutavé zpracování a do poslední chvíle napínavý děj....zamiloval sem se do těch jeho masek...2 metrový chlap co by přepral houf medvědu grizzli polehoučku křepčící s pořádným nožem od domu k domu.....náááádhera....žrádlo... ()

jamall666

I kdyz ze sameho zacatku vypada film velice zajimave po pulce se zmeni v naprosto obycejny beckovy horor se stale ozivajicim zapornym hrdinou ()

Vital

Když jsem viděl Dům tisíce mrtvol,tak jsem si myslel,že Rob Zombie je ujetej magor.Po Halloweenu si to myslím stále :-),ale moc příjemně mě překvapil,jako malej Mayers byl kluk suprový,jeho agresivyta byla skvělá a jeho odhalení proč se z něj stalo to,co se stalo bylo dobře natočené a pak vlastně poslední hodina je už jen obrazem všech těch x pokračování Halloweenských vyvražďovačkách.Skutečně dobré dílo! ()

badett

Pěkný remeak, který vystihuje celý život Michaela Meyerse. Děj je jako klasické Halloweeny ponořen do Michaelovi nemluvnosti a tajemnosti. Sice nadlidská síla dítěte v 10 let bylo sice trošku přehnaná, ale celkový dojem z filmu byl dobrý. Je to prostě obyčejný krvák s napětím a lekacími scénami. Žádný vítr do plachet to nebyl. ()

montel

Michael Myers vyvraždí v 11 letech celou svou rodinu, krom maličké sestry. Dlouhá léta, ho zadržují v psychiatrické léčebně, kde se mu věnuje Dr.Loomis. Po několika letech Michael uteče a vydává se zpět domů,zabít svou poslední sestru... Nemá smysl více rozepisovat,každý fanda ten příběh moc dobře zná. Tentokrát v režii Roba Zombieho, první polovina vyníkající,vystihuje psychologický profil Michaela, ta druhá průměrná, už je jen normální vyvražďovačka teenagerů,kterou najdeme téměř v každém slasheru. Tady ale navíc spousta krve,vulgarit,sexu,nahých slečen,dobré muziky,takže se těším na díl druhý. 70% ()

Americký vlkodlak opět vyje na měsíc

Americký vlkodlak opět vyje na měsíc

30.06.2009

Samozřejmě v remaku. Hollywoodská studia už vyzobala snad všechny slavné hororové série, teď půjdou i po těch méně slavných. Americký vlkodlak v Londýně je sice žánrovou klasikou, ale zůstal spíš v… (viac)

Probuďte mrtvé!

Probuďte mrtvé!

04.06.2008

Včera nám tu dělal bu-bu-bu Tim Burton (ve smyslu vyhrožování dalším filmem ve stejném stylu), dnes probudíme pár dalších strašidel. Především je tady adaptace komiksu Stevea Nilese, autora předlohy… (viac)

Jděte s těmi remaky do háje!

Jděte s těmi remaky do háje!

08.04.2007

...chce se člověku zařvat, když na něj webové filmové zpravodajství prakticky denně chrlí zvěsti o dalších a dalších předělávkách klasických kusů. Člověk by čekal, že ten otravný trend bude slábnout,… (viac)

I nemrtví točí filmy

I nemrtví točí filmy

10.01.2007

Rob Zombie, frontman metalové kapely White Zombie, má za sebou již mnoho úspěchů jako zpěvák a skladatel a tak se před pár lety střemhlav vrhl na kariéru režiséra a scénáristy v jedné osobě. Po dvou… (viac)